Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: aлбeнaди]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано26.02.08 22:25



Ми да, ама някоя мама дето живее в Младост 2 примерно, може да се приповдигне до някоя от другите Младости.



И аз нямам конкретна любима марка. Купувам много български дрехи, на които изобщо не им знам или пък не им запомням имената. Имам си няколко любими магазина - на пътеките на 1А, в търговския център Лилиан в 1, в търговския център Кондор в 3, Младост 3 де, близо до нас също имам едно любимо магазинче. Но най-обичам да пазарувам от Пловдив- намирам всичко, което търся на страшно поносими цени. Пък и там има две много добри борси - на Вис Виталис и на Денди - има каквото си пожелаете.

Наше приятелско семейство ни пращаше от Лондон дрешки за Коко, докато беше малък с марка Early Days - просто страхотни неща. И Бела ги износи и са си още супер здрави и с ярки цветове.

Другите неща, които харесвам са дрешки от Ла Редут и на Дисни пижамките - много са ми фенски.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: АЗ ДАнови [re: jana]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано26.02.08 23:20



Според мен подобни крайни твърдения за качеството на българските детски дрешки са излишни. Аз съм попадала на много сполучливи неща. Не всичко, разбира се, на някои неща просто им личи, че са боклук, но при други е точно обратното. А за бодитата - последните български, които купих, ми иде да му ги завра да не казвам къде на производителя!!! След първото пране се свиха наполовина и не ни станаха изобщо! А преди това бяха направо големи! Да не говорим, че никак не бяха евтини, по дяволите!

Аз лично не очаквам бясно качество от панталон за 10-15лв, примерно. Особено ако ще се носи 2-3 месеца, не виждам и смисъл да струва 2-3 пъти повече... Харесвам намаленията в марковите магазини, и тогава пазарувам с кеф - но не бих дала първоначалната цена като знам, че нещото очевидно не струва толкова, щом след някой месец ще го пуснат на половин цена и пак ще го продадат с печалба.
За мен има смисъл да се дават повече пари за обувки, и ги давам. В този контекст, днес останах неприятно изненадана - магазинът на Минимен до хотел Плиска е изчезнал

. И понеже по спешност ни трябваха обувки, се бутнахме в Хиполенд и купихме някакви матаронки на Бенетон - само това ни допадна, което да го имат нашия размер. Обаче маратонките са бели и вече им предричам бърза смърт .
Та си мислех, то хубаво си казваме кой какви марки пазарува - не бихте ли споделили и от къде ги купувате, къде се намират магазините? Мен лично живо ме интересуват детски дрешки за пролетта, както и обувки - обувките са ми вечно актуална тема
Яна, като те знам каква си шопинг хрътка, сигурно знаеш поне дузина магазини с намаления на дрешки и обувки, сподели с несведующите, плс



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано26.02.08 23:41



E yспокоих се че не сьм единствената която изпраща подарьци оттук на бебоците в БГ





Тема Re: АЗ ДАнови [re: jana]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано27.02.08 00:16



хубави модели има, но материалите са отвратителни - честно казано, не мога да си спомня видях ли изобщо нещо от естествени материали (памук и вълна)... имам чувството, че всичко, на което ми попадна окото беше изкуственяк, вкл. тези, които аз купих, но страшно ми харесаха моделите...
говоря за дрешките българско производство, а не за вносните...

тук е обратното - за бебешките дрешки е почти невъзможно да намериш нещо, което да НЕ е от 100%естествени материали...

обувките са ми голяма мъка - много се разочаровах, като видях, че в БГ за бебенца почти няма обувчици (само буйки и терлички)... в ХипоЛенд в софия и ВисВиталис в пловдив видях едни много хубави обувчици на Колев и Колев с връзки и ципче, но бяха толкова касапски изработени, че доста се зачудих дали изобщо да ги купувам...



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 10:50



Хех, щом е за обувки - разбираемо е!



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: aлбeнaди]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 11:00



Значи магазинче, което е в Мола в Гео Милев. Ако някой ме подсети какво му беше името на този Мол ще е добре...

нещо от сорта Скай Сити... ама не съм сигурна. Та там в тоз Молец има един магазин, казва се РЕНО, и там продават някакви аутлети на различни марки - есприт и разни такива - освен това има предимно немски марки (супер неизвестни за мен), страшно качествени кожени обувки. Има детски и мъжки и дамски. От там сме си купили доста обувки и за мен и за мъжа ми и за децата. Особено успешни бяха едни боти на София, някаква марка Бама, обачееееее.... страхотни... Ама вече й омаляха . Магазина е големичък и има доста богат избор.

Ето... който живее в района да ходи - има смисъл!

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: aлбeнaди]  
Автор Grami ()
Публикувано27.02.08 11:08



Магазина Рено е на немската верига магазини RENO

Марката магазини е известна в Германия, среден клас, Обивките са на различни марки и са много качествени, аз пазарувам от там от както го има Мола, вече ми правят намаления като ме видят, консултантките имат право на това. Нямаме още скъсани и повредени обувки и най-важното намираме на господин бащата страхотни обувки 46 номер

което вярвайте ми е проблем.



Тема Много странно...нови [re: cchery]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 11:28



И аз в провинцията си намирам много повече интересни неща, от колкото в София. Не знам защо така се получава. Обаче като ходя командировка почти винаги се връщам с претъпкана чанта с някакви покупки...

Може би избора е по-малък и не се обърквам толкова и някак си повече ми се набиват на очи хубавите неща.... де да знам, странна работа...



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: Grami]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано27.02.08 11:31



Не съм знаела, че са част от верига...

Както и да е - явно са с добро качество!
Мъж ми също е на 46 номер... и страшно претенциозен на обувки, но от там му намираме винаги по нещо интересно

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Ето сега се сещам - магазинче за обувки!нови [re: aлбeнaди]  
Автор Grami ()
Публикувано27.02.08 12:10








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.