Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор nikol82 (Айде бе?!?)
Публикувано26.02.08 16:56



За бебка купувам български дрешки- само памучни. Предимно на САЛИ и Вис Виталис (май така се казваше)- много съм доволна, предвид това, че една блузка да речем струва между 3-7лв. Дрешки "по- така" за сега ми подаряват достатъчно, пък и майка ми и сестра ми ми пращат доста от чужбина


За мен купувам каквото ми хареса, съобразявам се и с цената но ако супер много ми хареса нещо скъпо- не се замислям, щото рядко се случва.
МРАЗЯ да си купувам обувки. Това е нещото, което като се наложи да си го снабдя- с рев тръгвам по магазините.
Мъжъ ми получва обриви от пазаруването и когато си хареса нещо винаги го вземаме на момента, независимо какво е и колко струва.



Тема Re: АЗ ДАнови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано26.02.08 17:02



Абсолютно подкрепям Яна!

....Абе и двете се стягайте, като ви гледам и двете си имате малки теленца, ама като пораснат..аааааа



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: aлбeнaди]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.02.08 17:11



Ей ме на, там съм! Така, че ако видиш нещо не се плаши да споделяш!

BG 63 UNCR 75271069676115
Булбанк Уникредит клон Лозенец
Радка Тодорова Захариева


Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: aлбeнaди]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 17:29



А имаше страхотни маратонки за по 30лв мъжки и дамски в новият Outlet в Младост, е вдигнах се




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: nikol82]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 18:12



Колко много марки съществуват без да ги знаем тук в БГ, ох избора е много малък, цените високи, качеството не го коментирам изобщо. Пак сме на дъното




Липсваш ни ...

Тема Re: АЗ ДАнови [re: dessbess]  
Автор chatpatka ()
Публикувано26.02.08 20:38



абе хей :)
тва е само като стане въпрос за дрехи и други "покупки". иначе ела да ме видиш как всяка седмица оставям по 50тина лева в книжарницата


на мъжа ми лошо му става като чуе, че съм се запътила натам, щото мога и един час да откарам в разглеждане и избиране. имам двама първокласници (на 7 и на 5), които за 5-6 дена решават сборници със задачи и работни тетрадки, направо вече трудно намирам букварче или тетрадка, която да не сме правили. отделно сме маниаци на тема "проекти" и вечно ни трябват суровини. сега сме се захванали да си правим картонен зоопарк. животните са от ролки от тоалетна хартия и непрекъснато ни свършва я лепилото, я моливите и двойно-залепващото. освен това тони обожава да чете енциклопедии и аз като виждам, че има желание детето едва го изчаквам да си дочете старата и тичам да купувам нова. глина, пластелин, бои, цветни хартии, самозалепващи се гланцови листове, острилки и гуми, че вечно ги губят, топове с листа за принтера.... списъка няма край
та, както се вижда и аз не съм светица, хахах

Редактирано от chatpatka на 26.02.08 20:39.



Тема Re: АЗ ДАнови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано26.02.08 21:29



и аз се фукам с БГ дрешките... като бяхме там за празниците й купих няколко много красиви костюмчета от магазин "Бокал"

а бодитата са ми много удобни, защото се закопчават отпред - тук няма такива - всичко е с прихлюпване, за през главата или с копчета на гръбчето...



Тема Re: АЗ ДАнови [re: chatpatka]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.02.08 21:31



Ти си мечтата на всяка книжарница. И аз така - като вляза в някоя и излизам олекнала с някакви суми пари, дето ми се пили после на глават. Особено в БГ книжарниците има какво да си купи човек с деца



А веднъж минавайки през Лондон (като започне така някое мое изречениеследват драми :)))) попаднах на огромен двуетажен магазин само с , разни работи за правене на каквото ти хрумне - от катронени къщички, дървени такива, мебелки за тях, мъниста, книжки с идеи за детски забавления, разни шаблонки, модели за завързани: плетки, честитки, костюми.... ей там как се охарчих, не е истина... Но това е тайна иначе нямаше да съм жива сега и да пиша тук и добре че мъжа ми не го знае тоя клуб .



Тема Re: АЗ ДАнови [re: 3aиpa]  
Автор chatpatka ()
Публикувано26.02.08 21:47



еййй, *завижд-завижд*
аз все се каня като ходим в софия да намина през "слънчоглед", но все не ми остава време, пък и ми е съвестно да кажа на мъжа ми. иначе тук в самоков си имам любима книжарница - перун. поддържат я доста добре заредена и съм намирала неща, дето направо съм се изумявла, че ги има.

много ще ми е интересно да разкажеш/покажеш какво творите вие, ама май по-добре на лични, че спамнахме темата





Тема Re: АЗ ДАнови [re: incendio]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 22:08



Май кой каквото си няма го иска. Така и наистина бодитата ни са супер, без тези с прехлупване, защото с тях на детето раменцата и досега му седят голички. Но останалите дрешки са под всякаква критика




Липсваш ни ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.