Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: АЗ ДАнови [re: Nasinda]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.02.08 13:20



Поради факта, че някой ти пазари

. Много мразя тази дейност, знам, че е необичайно за жена, но това е истината. Обиколки по магазини ме изнервят.

Поръчвам си по интернет и една приятелка ми взима нещата в Лондон. Така че като си пътувам за БГ ми ги дава на място или пък ако се прибира по същото време ми ги носи. Тя обича да рови из интернет и ми намира свесни неща, обикновено разпродажби, има някакви талони за намаления, бе тя е факир . Та така извършваме пазаренето. Марките са ясни. Аз лично си харесвам за децата Некст и Олд Нави... За мен нямам претенции, което ми харесва и каквото има. Дънки обаче не нося и това е проблем, щото трудно се намират свесни панталони . Месйнките най-много ми се вързват с вкуса и стила, ама пак зависи.

Иначе много се кефя да си купувам български бебешки дрешки - бодита основно и тениски (друго свясно не съм срещала) и да си ги нося тук обратно, и да се хваля че са произведени в БГ... ейййй направо си умирам от кефффф.



Тема Re: АЗ ДАнови [re: 3aиpa]  
Автор chatpatka ()
Публикувано26.02.08 13:59



и аз хич не обичам да пазарувам, купувам си нещата предимно онлайн или от някой голям магазин. суперрядко ми се налага да си купувам дрехи, било то за мен или за децата и то не защото някой друг ми ги купува, ами защото някак си все си имаме о.О ако видя че на някой нещо му трябва излизам и купувам единствено тва нещо и си се прибирам.
не разбирам нищо от марки

гледам единствено дрехите да са от естествени материали.
имам обаче една мания - не мога да подмина щанд с чорапи....



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: incendio]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано26.02.08 14:12



ММм да в LaRedoute има много яки неща на много нормални цени и са много качествени. А намаленията им са страшни. За мен нямам преденции за дрехите - стига да ми хареса и да ми стой добре. Предимно спортно нося. Но виж за обувки и чанти нямам спирка. Обожавам обувките и съм зарината с тях. Особенно докато работех и ходех на 10см токове имах за всяко облекло обувки и чанта. На мъж ми лошо му ставаше, ама... Сега имам един огромен шкаф с обувки, а ходя с едни маратонки.



Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: Kapakoлю]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 15:21



Дрън, дрън




Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 15:23



Ох аз имам фетиш към чанти, обувки и якета. Бройката ен казвам, че ме е срам, а пък за успокоение и на мен в къщи ми мрънкат многоооооо




Липсваш ни ...

Тема Re: АЗ ДАнови [re: chatpatka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.08 15:24



Вие сте жени мечти, изобщо няма да показвам постовете ви на мъж ми, че веднага ще чуя израза "Виждаш ли какви жени има, а ти!!!"


Липсваш ни ...

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: Raboteshtata]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано26.02.08 15:32



Не говори за обувки - и аз имам невероятно количество, повечето са при майка ми, защото са с висок ток, а аз напоследък предпочитам равни "бързоходки"


Иначе по темата: Харесвам МЕХХ, Нинка за себе си. Дънки ми харесват все по-рядко, моделите не ми допадат никак. За малкия - български дрехи, обувки от Колев (пантофките за вкъщи и градината), Runners (маратноките), ботушките са от Варна - идея нямам каква марка са. Купувам му и от ESPRIT блузки - много съм доволна.

Борис - 03.06.2004

Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор kolelo (минаващ)
Публикувано26.02.08 15:36



И при нас една значителна част от дрешките са подаръци. Родителите ни изпратиха от България памучни бебешки, българско производство. Не знам точно кои са фирмите, но съм доволна. От брат ми, по скоро от приятелката му, имаме дрехи от Щатите. Carter's ми се е набило като най-често срещани. От Германия, от сестрата на съпруга ми - Sterntaler (бебешки).

Аз не обичам да пазарувам особено. Сега с децата - съвсем нямам време. Има няколко магазина, които проверявам обикновено, ако ми трябва нещо. За децата - Next, EXIT, AdamsKids, BabySam (бебешки), Zara, Polarn O. Pyret. За мeн - Warehouse, Zara, Debenhams (това не е точно марка, а търговска верига), Oasis, Vero Moda, Noa Noa...

Баткото - 2 г. и 6 мес.
Мъникът - 4 мес.


Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: kolelo]  
Автор kolelo (минаващ)
Публикувано26.02.08 15:44



Забравих да напиша любимата си марка обувки -

. Това пък е моята страст.

Баткото - 2 г. и 6 мес.
Мъникът - 4 мес.


Тема Re: Откъде пазарувате за вас и децатанови [re: jana]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано26.02.08 16:40



Нямам любими марки или места за пазаруване

Купувам от там, от където намеря нещо хубаво на нормална цена. Естествено, че обичам марковите неща, но понякога много се нервирам на идиотските им цени и на инат не взимам... За децата по- се отпускам де... имайки предвид, че са два броя, понякога купувам нещо по-скъпичко за Ани, защото знам че София ще го износи. И по-конкретно обичам нещата на Адидас - маратонки и якета. Много са качествени и имат страхотни модели. Но пък ние сме маниаци на тема обувки и може би единствено за обувки съм склонна да дам неприлична сума пари... обичам всякаки спортни марки, но с по- неспортен вид , в момента нося едни на Кларкс, също доста добри. Имам успешни моделчета на Томи Хилфигър и Джиокс.
Просто с обувките съм се убедила, че няма български (или какъвто и да е друг) еквивалент на качествени обувки, които да изглеждат добре. И затова съм склонна да купувам по-маркови.
Но пък за дрехите - има доста качествени български дрешки. Не им знам марките, щото не ги и заглеждам много...

Ако видя нещо интересно някъде ще ви пиша... въпреки, че една ли някоя мама дето живее в Люлин ще се вдигне до Младост, за да си купи еди-какво-си...

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.