Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 04.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Цигарите са отрова!!!нови  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано17.02.08 00:12



Пускам тази тема като контра тема на другата - -знаете за коя говоря.....


Айде сега кажете, колко оит вас пушат?
Колко от вас знаят, че пушенето води до рак и прочие?
Колко от вас ще спрат да пушат ?


Много моля теми от рода на "ФЛУОРЪТ Е ОТРОВА" да не спамят клуба, защото има доста по-сериозни теми за размисъл и коментари!!!

МЕРСИ...





Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.02.08 00:34



Мда първа съм в редиците на пушачите
Пуша много
Знам, че води до рак
Мне, няма да ги откажа докато не почнат да ми пречат




Липсваш ни ...

Тема Сериозно!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.02.08 00:40



Аз наистина смятам, че малко се прекалява с всичко това. Ами то ако се хванеш всяко едно нещо вече е замърсено, с развалено качество и прочие. Да не говорим за повечето неща, че просто се спекулира с тях. Къде вярно къде не

Всичко е верно, всичко се отхвърля, всичко се разваля .... с какво да се гледат тогава тия деца, с какво да се храниме или пиеме ние?
Добре, че съм на диета поне


Липсваш ни ...

Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано17.02.08 00:40



За съжаление и аз се нареждам в тези редици.

Не пуша пред детето, правя го на терасата докато то спи и когато излизаме без него.За мен това е повече навик отколкото необходимост.
Знам, че не трябва да пуша, но като изляза на терасата и забравям и после ме гризе съвестта.
За отказване мисля да е скоро!



Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано17.02.08 08:20



Подкрепям





Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано17.02.08 09:42



И аз пуша. Бях ги отказала, не пушех докато бях бременна и докато кърмех... Ама ето ме сега - пак съм захапала фаса... Не пуша пред децата, не пуша в работата ми, но сутрин и вечер наваксвам. За мен цигарите не са необходимост, а повече начин за преодоляване на стреса.
Смятам да ги откажа пак. Не знам кога ще е, но със сигурност ще ги откажа в близките години. Дано и мъжа ми се навие, защото той пък е като комин....
Освен това въобще не е доказано, че цигарите водят до рак. Има други отключващи фактори за рака, а цигарите довеждат само до допълнително натоварване за огранизма, когато той се бори с болестта....

Ама много е гадно, когато някой се опита да ти обяснява колко е вредно да пушиш... Щом като съм решила, значи ще си пуша докато аз САМА не се реша да ги откажа. Нямам нужда от клиширани доводи казани от някой друг, за да предприема нещо



Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор Acя ()
Публикувано17.02.08 09:43



ауууу, не ви ли е срам, завладяхте бременния форум





Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: aлбeнaди]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано17.02.08 09:51



И аз пия флуорирана вода. Бях я отказал, не пиех докато жена ми беше бременна и докато кърмеше... Ама ето ме сега - пак съм засмукал чашата... Не пия пред децата, не пия в работата ми, но сутрин и вечер наваксвам. За мен флуорираната воде не е необходимост, а повече начин за преодоляване на стреса.
Смятам да е откажа пак. Не знам кога ще е, но със сигурност ще е откажа в близките години. Дано и жена ми се навие, защото тя пък е като смок....
Освен това въобще не е доказано, че флуорираната вода е вредна. Има други отключващи вредни фактори, а флуориранта вода довежда само до допълнително натоварване за огранизма, когато той се бори с болестта....

Ама много е гадно, когато някой се опита да ти обяснява колко е вредно да пиеш флуорирана вода... Щом като съм решил, значи ще си пия докато аз САМ не се реша да я откажа. Нямам нужда от клиширани доводи казани от някой друг, за да предприема нещо



Редактирано от Kapakoлю на 17.02.08 09:52.



Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: Acя]  
Автор dessbess (член)
Публикувано17.02.08 10:21



Не пуша от една година и 10 месеца!

...А преди бях направо наркоманка цели 9 години. Естествено спрях да пуша, защото според доктора ми имаше вероятност да съм бременна...е 3 седмици по-късно се оказа вярно....Не кърмя от 3 месеца и все още не пуша. Малко на инат го давам, типично по телешки. Много се дразнех преди, като всеки ме предизвикваше, че едва ли не като спра с кърменето ще я подкарам по старому! Е да , ама не!!! Но все пак има една приказка ""Никога не казвай никога"...Имам чувството че на мен цял живот ще ми се пуши. Но от друга страна не желая да връщам времето назад, когато дори не осъзнавах кога съм слязла от трамвая да си купя цигари без изобщо да се усетя, а също и като си тръгвам от бачкане в кутията ми да са останали само 2-3 цигари! Сега се чувствам FREE и точно това ме крепи



Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано17.02.08 11:00



И аз съм пушачка

.Вярно е че всичко е замърсено и ядем само боклуци.Доскоро бях представител на една немска фирма за химии за месо.Няма месо или колбас да няма химии.Да не говорим че половината от фирмите използват още забраненнннни продукти за овкусяване защото им идва по евтино.И въпреки това не одобрявам пушенето.Смятам скоро да приключвам с цигарките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.