Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: jana]  
Автор dessbess (член)
Публикувано17.02.08 18:04



Аз ходя изключително пеша. Харесва ми. Но не всеки може да си го позволи. Кола не карам, бих си взела колело, но ме е ужасно страх от движението по улиците

...затова когато ситуацията позволява пеш



Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано17.02.08 18:22



Мале ти верно си страстна пушачка.

Аз докарвам кутия на два - три дни.



Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: Raboteshtata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.02.08 18:29



Много пуша знам, особено като съм в стрес .... карам с дни само н ацигари и кафета




Липсваш ни ...

Тема Re: искам да поздравя всички, които...нови [re: TCP/lP]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано17.02.08 18:45



Здравейте дами!
Искам да поздравя всички, които са искали да спрат пушенето и са успели да направят това. Аз самата бях страстен пушач над 10 години преди да успея да ги откажа. От 12 години и аз съм щастлив непушач.
Когато се връщам вкъщи след някое силно никотинизирано събиране дрехите ми миришат отвратително, косата ми също. Ужасно е. Спомням си също така колко отвратително е да целуваш пушач от времето, когато мъжът ми продължи да пуши няколко месеца след мен. Гхъъъ, гадно. Слава Богу, той също ги отказа. Повечето хора от моето поколение обаче си димят яко.
По моите наблюдения хората ако не успеят да спрат пушенето до 30-35 години, нататък стават неразривно свързани с никотина. Затова ако сте решили да спирате пушенето, не го отлагайте твърде много във времето.



Тема Re: искам да поздравя всички, които...нови [re: Zhimi]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.02.08 19:36



И имам още годинки за размисъл.




Липсваш ни ...

Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: jana]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано17.02.08 22:51



Наскоро даваха по Нова за смога над София и една лекарка обясняваше как ако пушеш в такава среда риска от болести бил много по-голям, щото цигареният дим унищожавал някакви власинки които спирали незнам си кво си... Дали е вярно незнам, просто споделям какво чух и че точно в проблемната микросреда в която живеем, пушенето може да се окаже двойно по вредно.

Разбирам ви, че е досадно да ви приказват колко вредно било да се пуши и т.н. и на мен би ми било досадно някой да ми натяква нещо подобно, но се изумявам как пушачите се опитват да успокоят себи си като изтъкват разни доводи, че не било толкова вредно

и незнам кво. Не ме разбирай погрешно не искам да съм от онези досадници, които ще ти кажат спри да пушиш, убиваш себе си, не напротив това си е твой избор, просто оправданията от рода - това не води до рак или подобни са меко казано наивни и самозалгвате и успокоявате най - вече себе си и може би гузната си съвест от факта че пушите. Разбира се това може и да е подсъзнателно, но аз така го виждам.



Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: Kapakoлю]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.02.08 22:57



Знам, че води до рак и в никакъв случай не се оправдавам с това, че е безвреден цигареният дим. Явно съм по-слаб характер, незнам но на мен цигарите не ми пречат още, не съм решила не съм ги спряла, въпрос ан воля е според мен и това. Аз се дразня от анатемосването само, нищо друго не отричам. Вреда на себе си, но не искам да ми се излиза с номера, че най-голямата вреда са цигарите, това не го вярвам

, но отново казвам не отричам, че това е наистина най- легалния и масов наркотик.
Колкото до гузната ми съвест, тя е заета с много други грехове и за този точно няма място



Липсваш ни ...

Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: Kapakoлю]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано18.02.08 10:06





Анна 8.12.2004
София 19.01.2006

Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: vihrogonche]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано18.02.08 10:16



Няма да споря с теб. Аз имам друго мнение по въпроса за рака, но то е твърде нестандартно и предпочитам да не го разгласявам просто ей така. Ще спомена само Германската Нова Медицина на д-р Хамер, който се интересува може да намери материали.
Иначе напълно те разбирам, че цигарите са противни! Аз докато не пушех не можех да понасям миризмата на цигари. Но в последствие... поради хиляди причини пак пропуших.
Не мисля, че какито и да било доказани и недоказани факти могат да променят отношението ми към пушенето, докато аз вътрешно не реша, че ще спра да пуша. Защото има доказани още хиляди вредни неща, но ние продължаваме да ги употребяваме. Като например нещо стандартно като бялата захар, или бялото брашно, или алкохола... как ще се чувствате ако някой ежедневно ви натяква колко много се тровите с тези продукти....

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Re: Цигарите са отрова!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор passion flower ()
Публикувано18.02.08 13:07



че цигарите са отрова е ясно

по официални данни 50% от всички, които пушат ще умрат от това!

Но че флуорът е отрова е също толкова вярно и неоспоримо.А че и за цигарите и за флупора има бая народ, дето има сметка да не обръщаме внимание на фактите-това е ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.