Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 18.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ей писна ми вече...нови  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано11.02.08 14:31



Днес дойде доктора защото малчо има хрема и кашля. И като му видя пъпките по лицете се втрещи. Уж беше себореен дерматит, но май ще се окаже алергия към млякото.

Ще го мажем една седмица с Липобаза и ако не мине ни праща в детската педиатрия за потвърждение на алергията. Е не може ли поне веднъж всичко да е на ред. Боби още не се е оправила напълно, айде сега и малчо. Ще се гръмна вече. Супер нервно ми е. Стискайте палци да ни се размине и да не се окаже това.



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: Raboteshtata]  
Автор dessbess (член)
Публикувано11.02.08 14:38



Ей, че гадно!!! И ние бяхме и сме с алергия, при това от кърмене


Ама как така в педиатрията за потвърждение????Имаш предвид преглед при Маринова или хоспитализиране?



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: Raboteshtata]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано11.02.08 14:43



Стискам палци всичко да е наред и лекарят просто да се заблудил!





Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: Raboteshtata]  
Автор Acя ()
Публикувано11.02.08 14:46



Я първо се успокой.... с нерви нищо няма да постигнеш. Освен това и най-лошия вариант да е и да има алергия това е поправимо, израства се.
Сега кажи как е акото на бебето?А колики?Колко време мина от даването на АМ за първи път? А пъпките къде са?как изглеждат?



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: Zori_D]  
Автор dessbess (член)
Публикувано11.02.08 14:48



Ох, все си мисля, че докторите прекаляват с тая диагноза...и ние ходим при Маринова, и имам чувството че който не е влязъл при нея той не е излязъл с АБКМ! Нашата алергия я установи с едносекунден поглед върху памперса, защото нямахме обриви....Въпреки че имамхме проблем, не съм убедена че Ани беше с АБКМ, но като не смея да рискувам я третираме като такава... не се шашкай, изчакай, дано не е това...Как и двете каки не са имали проблеми, а пък при Ники се е появил????





Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: Raboteshtata]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.02.08 14:54



е как така пък от един поглед реши тоя доктор, че е алергия към млякото... брей, че специалист... а да му хрумне малко кръвчица да вземе за изследвания...



пожелавам ви по-малко "такива" емоции...



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано11.02.08 14:55



И аз съм на същото мнение за Маринова.
а това, че при каките не е имало проблем, за нещастие, не пречи при бебо да има.



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: incendio]  
Автор dessbess (член)
Публикувано11.02.08 14:57



с кръвчица при малки деца не е сигурен резултата....



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: dessbess]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.02.08 15:01



а от пръв поглед да не би да е сигурен?!



Тема Re: Ей писна ми вече...нови [re: Raboteshtata]  
Автор mimy ("млада" майка)
Публикувано11.02.08 15:07



Стискам палци да не е алергия. Понякога докторите се презастраховат. Ние като ходихме при Куманова заради жълтеницата и тя й се видя, че има пъпки и за всеки случай да не ям никакви млечни произведения, докато се кърмим. Но както каза една приятелка - май било от това, че се топлим на ток и стаята е била по -топла отколко трябва, като мина отоплителния сезон и спряха да й излизат пъпки, явно са били от претопляне.
Р.Р. Честит рожден ден на патерица. Не бях в нета, че ми гръмна компютъра като на Марко Тотев точно при регистрациите за детски ясли





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.