Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Седмична спамо-чат тема 4.2-10.2нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.02.08 00:13



Дерзайте!



За теб, Хепи!

Тема Усмихната и шарена седмица на всички!нови [re: surfline]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано04.02.08 01:08







Тема Re: "нощни" памперси2?нови [re: surfline]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано04.02.08 01:12



препоръчайте ми "нощни" памперси


дилемата е следната: мъничето си хапва стабилно нощем, започва чат-пат да пропуска и за по-дълго, но по различно време на нощта, с две думи порастваме. Обаче... нощем си суче както спи и хем сърце не ми дава да го будя, хем не си е установил кога ще му е "дългото" спане, хем се опасявам аз да не му създам навик да се буди нощем като го разсънвам да го преобувам.
Трябват ми от най-държеливите памперси за през нощта, да изтраят примерно, приблизително от 21 до 7 / 4-5 кърмения и детенце да не е мокро или поне по-често да НЕ Е мокро
Ако не го разбутам аз само се размрънква леко, суче спейки и продължава да спи... ако има начин да не се налага да го преобувам/случвало се е макар рядко ако е пропуснал ядене и не е акал цялата нощ да може/ и до 10 сутринта така ще спи. душичката.

Като му сменя памперса се разсънва и настават песни и танци на народите... поне половин час, после още толкова му трябва за да се успокои.... и още почти толкова за да заспи... с две думи не мога да ни го причинявам еженощно, така че помагайте!!!







Тема Re: "нощни" памперси2?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано04.02.08 01:20



той ака ли нощем?!

на Лора не съм и сменяла нощем памперса от 10тия и ден насама, вече 5 месеца... тя суче по 4,5,6 пъти на нощ... спи от 20ч. до към 8ч... сутрин памперса е добре напишкан, но до сега само 2 пъти е протичал и то защото мъжът ми не го беше сложил много добре вечерта... ползвам хъгийс за нейните килограми и съм доволна от ластичето отзад... а и са много по-меки от памперс...



Тема Re: "нощни" памперси2?нови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано04.02.08 01:37



ползвам еви бейби - за денем са ОК, защото Валентин ака на почти всяко хранене и ме вкарва в преразход на памперси, затова и денем си губи смисъла да слагам някакви по- такива, като след 2,5-3 часа ги сменям. Затова минах на еви-бейби-уж са по-евтини, но за нощем не стават.
А иначе той и с акането на сън си няма особени затруднения...полуавтоматик е човечетооо, но напоследък май по-често се буди преди мен сутрин и сигурно тогава я свършва тази работа. И почва едно въртене и мрънкане... а още му се спи и е кисел...
Така или иначе резултата е плачевен...







Тема Re: "нощни" памперси2?нови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано04.02.08 01:44



същата работа сме и ние - често ака сутрин преди да се събуди и като и стане гадно на дупето започва да цвърчи и ръмжи ококорена, но прозяваща се...
в повечето случаи памперса задържа и само бодито е замазано в различна степен... наакани чаршафи не съм сменяла от първия месец насам (тогава бяха моите, защото беше придобила навик да върши работата докато я бърша с хавлийката...)
нали оправяш хубаво ластичетата на пампата като го слагаш вечер?!



Тема Re: "нощни" памперси2?нови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано04.02.08 02:05



оправям ги, те имат ластиче и на гърба и добре прилепват... просто им идва в повече количеството
ще пробвам хъджиса, щом вие сте доволни от тях. дано да стават
скъса ми нервите мъничето- в болница бяхме за бронхиолит !?! правиха му рентгенова снимка, изписаха ни, после пак се влоши, пи вентолин вкъщи, рефлукс имаме, на мен ми откриха златист стафилокок, сойто най-вероятно и двамата сме пипнали в болницата но не смятат за нужно да го лекуват
абе "красота" сме отвсякъде...
Като взе първия път да не може да си поема дъх и само се опитва напразно да вдишва... да му се вдлъбва долу трахеята навътре - изкара ми акъла- не съм спала дни наред да го следя
иначе е голям веселушко като е буден.

Вие как сте? - много големи сте станали- сякаш вчера си говорехме че преносваш а госпоицата е вече почти на половин тодинка
Вие







Тема Re: За записването в ДГнови [re: surfline]  
Автор mimy ("млада" майка)
Публикувано04.02.08 08:20



Момичета и при вас ли сайтът въобще не е активен. Аз исках пак да погледна, да си припомня точно реда за действие, че нали не съм много на "ти" с компютъра, а то - нищо не се отваря? Как беше - регистрираш детенце, после чакаш потвърждение на регистрацията и тогава кандидатстваш за ДГ, но от списъка ли се избира или ти посочваш само номера?




Тема Re: За записването в ДГнови [re: mimy]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано04.02.08 08:37



Няма нищо активно. Точно в 9.
Колите на Сирма бяха единствените днес в 8 на паркинга пред сградата, в която и аз работя.
Успех на всички! До 9 часа 1 минута и 30 секунди.
От 8 съм на работа, кордисана.
Нет у дома имаше до 2 часа, сега няма..........баси.



Тема Re: За записването в ДГнови [re: mimy]  
Автор anamari (член)
Публикувано04.02.08 08:38




виж оттук и при мен не се отваря сайта.регистрираш детето във формата за регистрацияр връщаш се в началото-влизаш във вход за регистрирани и кандидатствашр от списъка се избира-всяка градина има бутон-кандидатствай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.