Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пикантерийки разни 14.01-20.01нови  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано14.01.08 09:43



Бъра, бъра, бъра, бъра ...







Тема Re: Пикантерийки разни 14.01-20.01нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.01.08 10:14



Добро утро, мацки.
Как изкарахте почивните дни?




Possum, sed nolo!


Тема Re: Пикантерийки разни 14.01-20.01нови [re: surfline]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано14.01.08 10:27



Здравейте!
Съжалявам, че ще почна изнервено, но тази сутрин детегледачката ми вдигна кръвното. Все пъшка и все недоволна - детето не се хранело добре, не съм го била научила на това и онова, времето не било подходящо за разходки и т.н., и т.н. И все трябва да си идвам по-рано, че някаква работа й възникнала. А идва между 9-17 ч. - все пак не я държа до 7 или 8 ч. вечерта.

Вероятно и заплатата й се вижда малка - 400 лв. на месец. Тя е иначе пенсионерка и това са пари, които й идват чисти и не ги облага или декларира.
Твърдо съм решила утре да отида до близката ясла и да се пробвам да запиша детето си на нея. Просто не издържам повече да плащам подобни суми всеки месец, детето изнервено от седенето вкъщи, че и детегледачката да ми се качва на главата.
Само не знам откога могат да го вземат, дали няма да ме пратят за догодина. Ако някой е наясно, да сподели. Живея в гр. София-Лозенец.
Приятен ден на всички пожелавам и дано да нямате моите проблеми.


Калоян - 06.05.2001


Тема Днес съм мама на пълен работен ден...нови [re: surfline]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано14.01.08 10:33



Майка я боли зверски кръста - и тя не знае от какво....настинала е....седи си в къщи, лежи и пъшка и почти не може да мръдне...миличката...

Така че от петък съм си в къщи и сега се гледаме с Вики. Батковците са кой на у-ще, кой на ДГ, тати на работа....

Аз пошетвам, ходя по терминатора да предотвратявам бели с някъдееее....ммм 30-40% успеваемост...

Таман разпиля и попрегледа едни книги за Linux на баща си....и едни CD-та....



А като стана да събирам след него - веднагически се настанява на моето място на компютъра.....

Пък трябва и да готвя....ааах...поне Васи ще напазарува като се върне от у-ще, че никак не ми се ще да се обличаме и двамата и да излизаме....

И кафе даже още не съм си направила....айде отивам да правя, че да се освестя малко....май съм загубила тренинг да съм мама на пълен работен ден

Редактирано от happy_mama на 14.01.08 10:36.



Тема Re: Пикантерийки разни 14.01-20.01нови [re: poзi4ka]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано14.01.08 10:35



ООоо знам за какво говориш, първата ми гледачка беше такава, както се прибера и се почваше - детето не иска да яде, детето не я слуша и тичало много, детето не я държало за ръка, детето не искало да спи, детето това, детето онова .... а за протокола детето тогава беше на 1,6г. и тогава му беше времето да прави всичко от горе споменатите негативи

Сегашната гледачка, която дойде 3 месеца след първата на работа детето явно се промени, защото оплакване не чух.





Тема Re: Пикантерийки разни 14.01-20.01нови [re: poзi4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.01.08 10:36



За такива суми защо направо не се ориентираш към някоя частна ясла? Имам приятел, който живее в Лозенец, чиято дъщеричка ходи на частна ясла в Бояна - изглежда чудесно място, ако искаш мога да поразпитам за условия, цени и т.н. Просто да го имаш като някаква алтернатива?


Possum, sed nolo!


Тема Re: Пикантерийки разни 14.01-20.01нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано14.01.08 10:37



Минаха лениво, в тая мъгла не мис се мърдаше, а и не исках да извеждам малката да диша мръсотиите. В неделя по обяд видях малко слънчице и бегом навън за около 1-2ч. Събота вечерта имахме гости та се суетях из мечката, мивката и масата ... Съвсем стандартни почивни дни







Тема Да се похвалянови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано14.01.08 11:26



След като събота и неделя мъж ми беше на работа и в неделя вече бях с нервна криза и яка депресия, защото незнам дали малкия на Хепи мама е терминатор, ама Боби е кошмар, а бебето цял ден ревеше в момента в който в се прибра мъжът ми му зарязах децата и отидох на фризьор. Добре че ме познават и ме взеха без час. От коса почти до кръста се прибрах с коса над раменете и обица на носа

. Днес се чувствам супер и имам яко сили. Отрази ми се супер тази промяна, а мъж ми вместо да изпадне в шок от обицата му хареса .



Тема Re: Да се похвалянови [re: Raboteshtata]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано14.01.08 11:37



Честито! Не си падам по обеци на носа, но щом ти харесва и те кара да се чувстваш променена, подмладена и ти дава сили - що пък не. А за фризурата - благародно ти завиждам - наоколо има сигурно 5 салона и салончета (вкл. под нас, ама се смениха собствениците, та още не се знаем)- ама не мога хвана ръка покрай празниците - или не работят, или има опашка, или ми казват да отида във време, когато не мога....вече съвсем дълга ми стана косата....искам просто да се подстрижааа

....аман от кокони .....и нередовните клиенти имаме нужда от подстрижка, пък редовните - не могат ли да пропуснат поне веднъж, а

Редактирано от happy_mama на 14.01.08 11:38.



Тема Re: Да се похвалянови [re: happy_mama]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано14.01.08 12:01



Говори ми, моято е вече до кръста, но до раменете не смея да се подстригвам. Не че имам и много време, от това вечно бързане се научих и сама си подстригвам отпред по-късите кичури, боядисвам си корените и си правя кичурите сама на фолио .... Фризьорката ми работи в къщи само сутрин, а следобедите ходи в салон с много високи цени

Абсурд да я хвана






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.