Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема По колко им се дава сега на ръка?нови  
Автор rimia ()
Публикувано09.01.08 16:16



Моля, споделете , колко струва раждането сега?
По колко се дава на лекаря, който изражда, на анестезиолог, на друг персонал? Мина време от първото ми раждане, а няма още толкова много време да събера парите за второто, затова, моля за вашите препоръки. Ще раждам в София, не се знае още дали ще се наложи секцио или не. Знам, че всичко е въпрос на договорка с лекаря, но моята е такава, че не казва колко иска точно и така става много трудно за преценка.



Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 16:23



Преди близо 3 г. раждах в Майчин дом, с уговорка, по здравна каса, планово секцио = 0 лв. От добра воля мъж ми гонил двамата ми оператори да им дава пари от благодарност







Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор Petya ()
Публикувано09.01.08 16:45



Аз юли раждах в "Света София". Там си има официален ценоразпис, който го има и на site им - има избор на екип, стая и т.н.. На ръка нищо не съм давала.





Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: jana]  
Автор rimia ()
Публикувано09.01.08 17:38



Направо си имала късмет и много доброжелание от екипа. хубаво е да чуе човек по нещо такова от време на време



Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: Petya]  
Автор buba_atan (мама на двечки)
Публикувано09.01.08 17:44



Първото ми секцио е направено в МД ,там дадох пари на ръка.
Втория път родих в Тина Киркова и там си платих всичко на болницата.Избор на екип-500 лв,упойка-250(секцио) и по 75 лв.за стая,но това всичко е по мое желание,никой не ми е искал нещо на ръка



Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:46



Аз затова много държа на тях и ги уважавам не само като лекари, но и като хора. Наистина направиха много за мен и Ния без да имат облага, както сме свикнали





Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор else (varelse)
Публикувано09.01.08 19:25



Никога не бих дала пари на ръка. Самата мисъл, че някой може да го очаква от мен ме ужасява, затова си избрах болница, където просто няма такива работи.




Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано09.01.08 19:42



аз плащах на рька 800лв вьв втора градска за нормално раждане . без упоики нищо и пак не ми обьрнаха внимание щях да умра а и другите лекари не ти обрьщат нарочно внимание защото те не са взели пари . така е в 2градска. ходи да родиш в мед. академия и не плащаи нищо почерпиги след това ако си доволна.



Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано09.01.08 20:16



Две раждания, двата пъти секцио, нищо не съм давала. Не са ми искали.
Раждането се заплаща от здравната каса.



Тема Re: По колко им се дава сега на ръка?нови [re: rimia]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано09.01.08 20:51



Всяка болница си има официална тарифа за избор на лекар, ако желаеш. Може да си избереш един куп екстри- анестезиолог, стая, присъствие на таткото и т.н.
И двата пъти платих за избор на лекар на касата на болницата и нищо повече.
Успех!



вече майка на двама сина



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.