Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема защо толкова го е страхнови  
Автор tyfi (новак)
Публикувано14.01.08 14:03



Момичета детето ми е на година и 2 месеца ама още не ходи.Иска да го държа иначе го е страх.Като го пусна и сяда.Това нормално ли е .Как да го излажа да ходи самичък.А пък не е падал.



Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.01.08 14:06



Когато детето е готово психически и физически няма да можеш да го спреш.
За протокола моята проходи на почти 16 месеца

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано14.01.08 14:09



мале Surflain камък ми падна.Всички все ме питат що не ходи много се ядосвам.



Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.01.08 14:16



Те ти завиждат - вЕрвай ми! Най-хубавият период от живота ми като майка беше, когато детето не можеше да ходи - ела сега да видиш>2 минути мира нямаш, станала съм като сова от въртене да гледам къде обикаля...ако имаше как да върна часовника бих я оставила още поне 2-3 месеца да си поседи.


Possum, sed nolo!


Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор megiii ()
Публикувано14.01.08 14:22



И нашия още не ходи,а е на година и няколко дни,но не го и уча много много,като знам какво ще е после... И малко ме дразни това как някои родители се гордеят и го изтъкват като голям плюс,че детето им проходило на 10 месеца примерно... Не се притеснявай,ще проходи естествено след някой и друг ден





Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано14.01.08 14:24



Спокойно бе мила, закъде бързаш ....


Виж детето ти си се развива нормално не се вкарвай в излишни тревоги, ще проходи .... сложи любимите му играчки в различни краищя на стаята, едното на малко по-високо, друга на по-ниско. Няма непроходило дете, някой по-рано други по-късно, радвай се още малко на свободата си, че проходи ли дупе ти яко





Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано14.01.08 14:33



абе аз не се притеснявам особено ама всички познати се чудят как тъй още не е проходило.Тъй като ва слушам май няма да бързам.Срешнах една позната и тя вика от както е проходил е рай с беща му си седим и за нищо не ставаме.Защо трябва да ходиш подир него за да не падне ли.



Тема Re: защо толкова го е страх [re: tyfi]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано14.01.08 14:35



Майка ми беше казала как е проходил брат ми, който също се страхувал на година и няколко месеца. Хванала тя от едната страна една връвчица, той я хванал от другата и така си мислел, че се държи за нещо и се отпуснал да ходи сам. Ама виждам, че те съветват да не бързаш, защото после знаеш какво те чака.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано14.01.08 14:39



После ако почнат да се чудят що не проговаря не се притеснявай и това ще сане. Не се връзвай на хорските приказки, те винаги ще ги има







Тема Re: защо толкова го е страхнови [re: tyfi]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.01.08 14:41



Хахахаха. Рай! Да, бе, да! Сядаш в градинката - детето се юрва към улицата или някое бездомно куче, или започва да се катери по всяко по-високо нещо.
Сядаш в кафе - детето пак се юрва да обикаля по масите и да изсипва пепелници, навира се зад бара, сритва някоя и друга бутилка с безалкохолно. Отиваш в магазин детето отново се юрва към щендерите и започва да преподрежда всичко по свое усмотрение. Когато си в къщи трябва да не забравяш да заключиш външната врата, самостоятелното посещение в тоалетната става пълен лукс, а най-голяма веселба настава, когато детето открие колко е забавно да тича след теб и да те настъпва по пантофите...обикновено когато пренасяш гореща тенджера или тиган...
Да не говорим, че на приятелката ми малкия син я беше издебнал и се беше качил самичък на автобус - беше на 2 годинки без малко...
Нали си чувала приказката "Вързан поп - мирно село" - е истина е!




Possum, sed nolo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.