Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Охооооооонови [re: TCP/lP]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано15.01.08 10:06



Страхотна е!!!





Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Raboteshtata]  
Автор Acя ()
Публикувано15.01.08 10:07



Аууу, аз пък изядох един чийзкейк на финала

. Днес цял ден съм на плодове, ако ще турско да е и категорично ще намаля яденето поне засега.
А гимнастиката на Синди я нямам ще гледам или да си я набавя, за сега ще правя тази с която разполагам
Хубаво е да си даваме отчет кой докъде я е докарал с намаляването на килцата . Ако има и други желаещи нека се включат



Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Raboteshtata]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано15.01.08 10:10



Аууу, лошо, лошо ... недей така бе мамче. К'ви са тия работи цели 2 шоколада и да не ги споделиш с никой

. Ако знаеш как ми се прияде, а у дома само течен шоколад се намира към момента, но ще се поправи грешката .

Иначе серизно ... пробвай като ти се хапва сладко да е поне мед с кис.мляко или с орехи. Бързо се задоволява желанието за сладко, пък и е по-добре от шоколад . Поне при мен работеше.



Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Tedulina]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано15.01.08 10:12



А и миенето на зъбите също действа

.



Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Tedulina]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано15.01.08 10:19



Никакъв шанс да подейства при мен. Аз съм пристрастена към шоколада. Каквото и друго сладко да ям не може да засити гладът ми за шоколад. А снощи не ги споделих щото за децата е вредно

, а мъж ми не обича . И пак скромно минах, ако ви ражкажа какви количества ям....



Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Raboteshtata]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано15.01.08 10:43



Имам приятелка с много сладка теория за шоколада (тя много го обича). Та, от шоколада не се пълнее, ако нямал примеси (ядки, бисквитки). Тя си хапва редовно и изглежда супер, макар да е родила 2 деца

. Според мен обаче си е до организъм. Аз ако ям толкова шоколад не ми се мисли колко кг. ще кача.



Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Tedulina]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано15.01.08 10:56



И аз много обичам шоколад, но вече си купувам диетичен без захар, май на Нестле беше. Също за предпочитане са тези шоколади с високо съдържание на какао - 75%. Минават за по-полезни.



Използвам повода за диетите да препоръчам на всички желаещи да спортуват и отслабнат един напълно достъпен домашен "спорт"-скачане на въже. Действа много тонизиращо и поне за мен е далеч по-приятно от всякакви други гимнастики. Въженце си купих китайско от един реп, има и брояч на него. Вечер правя по 200-300 подскока и много задобрях. Мъж ми пък по 500. Но той е малко луд на тема фитнес и с него се се сравнявам. Пробвайте и ще се убедите колко е приятно.

Аз килата от раждането свалих с протеинова диета, съчетана с зеленчуци. Някъде към 7 кг. за месец и половина. И в момента съм към 52 кг. на 1.70 височина - за мен идеална форма, но роднините и приятелите ме намират за много измършавяла и все ми се карат, особено баща ми и колегите. Но аз си спомням, че навремето съм стигала и до 49 кг., така че сега положението е съвсем добро. Така или иначе угодия няма.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: poзi4ka]  
Автор Acя ()
Публикувано15.01.08 11:02



Ееее мерси, че подсети за въженцето. И обръча също върши чудесна работа. А какво представлява тази протеинова диета?



Тема Re: Охооооооонови [re: TCP/lP]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.01.08 11:20



Не съм забравила - половинков и майка се тръшнаха болни след Нова Година и хич не бяхме за гости

.

Лелеееееееееееее, прелест си отглеждате, прелееест!!!
Страхотни снимки - пу пу, дупе да ти е яко.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Raboteshtata ...нови [re: Acя]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано15.01.08 11:32



Има книга, написана по въпроса - "Как да отслабнем завинаги", мисля че беше от един французин, но ми се губи името. Диетата е супер, не се гладува, но се ядат определен вид храни - главно протеини/белтъчини - пилешко, пуешко и телешко месо, приготвени без мазнини (на скара или във фурничка), яйца, обезмаслено сирене и прясно и кисело мляко, също обезмаслени, извара. Не се приемат никакви въглехидрати - хляб, ориз, картофи, брашно и т.н., нито пък плодове. Протеиновите дни през няколко се съчетават с определен вид зеленчуци - лук, домати и краставици, зелка. Нишестените зеленчуци се избягват - леща, боб, грах. Пие се много вода. Т.е има разрешени и забранени храни - разрешените пък затова се ядат на корем. Който обича пържоли (но не свински, разбира се), сега е момента да си отяде. Аз си купувах и пилешко и пуешко филе и дори кренвирши от време на време. Понесох диетата много добре. Има вариации според килограмите, които трябва да се свалят.

Доброто на тази диета е, че протеините хранят мускулите и подсилват имунитета, а липсата на възлехидрати топи сланината. Зеленчуците подсилват организма откъм витамини. Изобщо намерети си книгата, много културно е написана и човек се мотивира, докато я чете. А резултатите си заслужават определено, казва го човек от опит.




Калоян - 06.05.2001



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.