Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано12.01.08 11:42



Ами имаше, най-интересното, че имаше и малки деца. На един от завоите като паднах

покрай мен мина татко с 4-5 годишно хлапе и го учеше да кара, такава сладка картинка . Иначе догоре качването става с кола в делнични дни, събота и неделя затварят пътя за коли и става само с рейсове (хващат се от хладилника или от площада на Драгалевци, почивните дни може и с кола до Симеоново и от там с кабинковия лифт). Пътя за мое учудване беше почистен до асфалт, никакви проблеми не сме имали дори горе към Морени засякохме 4 снегорини да се суетят по пътя Ако има желаещи мами може да се присъединят към нашата скромна групичка. Нощтнана писта е от 18:30-22ч. Горе има гардероб, на който се дава екипировка. 20 лв. ти е комплекта (ски, обувки и щеки) и 20 лв. ти е картата да лифта. А гледката отгору към София беше покъртителна, все едно гледах как наближава апокалипсиса - една гъста мъгла с червени нюанси ... нямаше как да снимам за жалост





Тема Re: Жени говорят за мъже...нови [re: dessbess]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано12.01.08 12:10



EEEEEEEEE

това можеше да го пропуснеш



Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано12.01.08 12:12



Искрено, лично и добронамерено ти завидях. Моя мъж напоследък е на работа и събота и неделя и не можем да мръднем никъде





Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано12.01.08 12:36



Много се радвам за чудесното ти изкарване. Зареждането на батериите е чудесно и дано това ви стане традиция за петък вечер


Иначе и аз като Чери само наблюдавам от прозореца на спалнята пистата, ама даже и не си мечтая, щото не съм се качвала никога на ски



Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: Raboteshtata]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано12.01.08 12:44



Моят пък изобщо не мога да го накарам да се качи на ски

Но снощи мупоказах снимките и започнах да го обработвам, добре че е брат ми иначе няма с кой да карам





Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано12.01.08 12:45



Веднъж да се качиш и няма да има сила да те накара да слезеш . Аз се надявам от другата зима (като навърши 3г.) да запаля и малката по този спорт. Прекрасен е, а и малко излизане от мръсната столица не е никак лошо







Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано12.01.08 15:18



Ихаааа

. Явно супер сте изкарали - хайде другия петък пак.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Хм,кой каза че сме разумни?нови [re: surfline]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано12.01.08 22:46



Гледах го. Много ми хареса и оттогава се чудя - доближава ли се според вас поне мъъъничко до "Индиана Джоунс"-сериите, ммм? Макар, че пак малко американския патриотизъм ми идва в повече.....ама става....

"Индиана Джоунс" са ми любимите приключенски филми и оттогава все чакам да се появи нещо такова....но си мисля, че усещането, което съм имала на онази възраст, когато съм гледала "Кивота", няма да се повтори...Ние самите се променяме и променяме и отношението си към нешата, та едва ли може да се сравнява....



Тема Re: Хм,кой каза че сме разумни?нови [re: happy_mama]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.01.08 01:08



Следващия Инди излиза в края на май, ако не се лъжа...ще е пак с Харисън Форд, но той ще играе ролята на "учител"...което ме навежда на мисълта, че следващите години ще има и 5-6-7 серия

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Снимков материал от ски-веселбатанови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано14.01.08 09:23



Страхотно сте си изкарали! Направо ти завиждам благородно.


Аз не съм се качвала никога на ски, морско чедо съм, нещо ските не ме влекат. Но догодина мисля да пусна малкия на ски училище от градината, да видим дали ще му хареса .
Сега също организират, но един познат ски учител ми каза, че е хубаво да са навършили 4г децата, та костите им да са укрепнали. Затова мисля да изчакам една година.

Борис - 03.06.2004


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.