Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Столче за кола 9-18 кг. и гардероб с 90 см. ширинанови [re: Nasinda]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано10.05.08 10:34



Моя приятелка търси столче за кола 9-18 кг. и гардероб, за да слага нещата на бебето си със ширина до 90 см. Не са много добре финансово и не може да си позволи нови. От София са.



Тема Re: Търсене, Предлагане, Подаряване!нови [re: Nasinda]  
Автор redd (случайна)
Публикувано16.05.08 11:23



Здравейте, мами!

Търся си столче за кола - от 9 кг нагоре, ако имате излишно, може да се споразумеем.

Благодаря предварително,



Тема Детски дрешки!нови [re: Nasinda]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано21.05.08 14:22



Обръщам се към всички мами и татковци!
Нашата фирма произвежда детско-юношеска конфекция за дечица от 1г. до 16г. От минали сезони имаме останали дрешки, които сега шефа реши да продаде на цена от около 5-6 лв. парчето! Колекцията включва абсолютно всичко - блузки, потничета, дънки, дънкови поли, анцузи, комплекти, ризи и панталони! Между тях има и дрешки с леки дефекти, но всички се продават на тази цена! Дрехите са с много добро качество (зареждаме около 350 магазина в Гърция и островите) и по принцип държат много висока цена, което засега е и проблема да се отвори магазин в България.
Та, ако има измежду вас такива, които биха могли да ме свържат с магазини за детски дрешки, или пък вие да се свържете с такива, за мен не е проблем, може да ми пише на лични. Количеството на дрехите е около 10000 броя, но вече за около 4000 имам заявки, които обаче не са потвърдени!
Всички са на гореобявената цена, като между тях има и такива с леки дефекти! Желателно е, количеството на заявка да е не по-малко от 500 бр.




Тема Продавам помпа за кърма AVENT ISIS + контейнерчетанови [re: Nasinda]  
Автор Sonichka (непознат )
Публикувано24.05.08 18:56



Продавам помпа за кърма AVENT ISIS, почти нова в отлично състояние, в гаранция с всички резервни части, към нея добавям и 2 нови оригинални контейнерчета за съхранение на кърма AVENT. Цена 50,00 лв.

Пишете на kr_konstantinova@abv.bg



Тема търся стаен термометърнови [re: Nasinda]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано25.05.08 12:09



Момчетата счупиха нашия. По магазините не мога да намера стаен термометър по-различен от онези обикновени китайски, които се закачат на стената. Аз търся някакъв с момчешка декорация, да е спиртен и да е относително запазен. Ако знаете от къде мога да купя или имате такъв и не ви трябва повече - пишете на ЛС.



Тема търся столче за кола 0-15кгнови [re: Nasinda]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.06.08 17:47



търся столче за кола 0-15кг (не яйце) - ще ми трябва от 9ти Юли - става дума за София

може и под наем за периода 9ти Юли - 5ти Август
пишете ми на лични или на hvar4ilo@mail.orbitel.bg





Тема търся сгъваема кошара за спане и игранови [re: incendio]  
Автор zari_a (минаващ)
Публикувано11.06.08 20:13



Търся сгъваема кошара за спане и игра, не държа да е на две нива защото бебо е на 6 месеца и ми трябва само когато ходиме на гости.



Тема Re: Търся предно колело на количка бертони пикадилнови [re: zari_a]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано11.06.08 21:15



.... летния модел, дето се сгъва като чадърче.... Ако някой има такава количка която е потрушена... трябва ми само предното ляво колело, а предполагам, може и дясното....



Тема Re: Търся предно колело на количка бертони пикадилнови [re: 3aиpa]  
Автор Tedulina (тя е мама)
Публикувано12.06.08 08:39



Виж в м-на на Владислав срещу ЕкспесБанк(кръглата). Мисля, че там имат най-много модели на Бертони, може да предлагат и части

.



Тема Продавам кенгурунови [re: Tedulina]  
Автор Bebbetton (ironic)
Публикувано27.06.08 12:54



Продавам кенгуру на Bebe Confort за бебе 0-9 кг. Винено-червен цвят, съвсем малко ползвано, много удобно. Цена 12 лв. Ако някой има интерес може да ми пише на: elle_sc@mail.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.