Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 09:00



Ето я и


Вие сте на ход ...





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:17



Май никой не иска да развали къщата...
Да ви се оплача. Снощи Габи така падна от столчето за хранене на главата си и се прекатури та по гръб. Айде бързо в Пирогов, снимка на главата и преглед. Слава Богу всичко е наред. Обаче акъла си изкарах, а Ели просто изпадна в истерия. Едвам я успокоихме, нареждаше, че тя била виновна и, че не иска да ходим в Пирогов и т.н. хълцаше и плачеше.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 11:18



Милинката, радвам се, че всичко й е наред. Ние точно на втората годинка на Ния търчахме така натам, като се олюля на един стол и право в ръба на парното, като шурна една ми ти кръв, как не колабирах незнам

Големи са калпазани





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:22



Много неприятно! Важното е че всичко е добре обаче.
Малката душица Ели, как пък си е помислила че тя е виновна?!



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:23



ужасяващо е просто. По милиарди пъти на ден я свалям от всевъзможни висини, тя ми се тръшка и реве и сега за минутка стана белята....



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано07.01.08 11:23



Милите, добре че ви се е разминало.

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."


Тема А опасните катерушки ...нови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:25



Малии, то ви се е стъжнил празника.

Като си помисля какви катерушки и пързалки има по тукашните паркове и как Иси с нетърпение чака да стане достатъчно голям за да се катери по тях ... надявам се да няма инциденти. ЧУдя се с какъв акъл са били тия хора да проектират толкова опасни съоръжения за деца.

Редактирано от Tedulina на 07.01.08 11:25.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:26



Те си играеха двете. Габи беше седнала на столчето за хранене(това го видях по-късно), аз на терасата, а Ели си играеше с нея и Габи се заливаше от смях. Като ги видях предупредих Ели да спре и тъкмо мислех да свалям Габи от стола и тя се тупна....татко им много се беше притеснил и ритна силно таблата на стола чак в края на коридора и гушна Габи, явно Ели погрешно е разбрала, че тя е виновна, седна на дивана и започна да плаче тихичко, аз я гушнах и се засуетих да звъня по болници и явно това я довърши вече...



Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:28



не знам, но едно момиченце падна от пързалката в градинката и сега е с епилепсия....


А иначе имам опит с една катерушка, само се обърнах и Гледам Ели закатерила се нагоре и не знае как да слезе, та бременна се катерих нагоре.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:29



Душица мила. Ама какви ги мътят малките им главици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.