Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 09:00



Ето я и


Вие сте на ход ...





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:17



Май никой не иска да развали къщата...
Да ви се оплача. Снощи Габи така падна от столчето за хранене на главата си и се прекатури та по гръб. Айде бързо в Пирогов, снимка на главата и преглед. Слава Богу всичко е наред. Обаче акъла си изкарах, а Ели просто изпадна в истерия. Едвам я успокоихме, нареждаше, че тя била виновна и, че не иска да ходим в Пирогов и т.н. хълцаше и плачеше.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 11:18



Милинката, радвам се, че всичко й е наред. Ние точно на втората годинка на Ния търчахме така натам, като се олюля на един стол и право в ръба на парното, като шурна една ми ти кръв, как не колабирах незнам

Големи са калпазани





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:22



Много неприятно! Важното е че всичко е добре обаче.
Малката душица Ели, как пък си е помислила че тя е виновна?!



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:23



ужасяващо е просто. По милиарди пъти на ден я свалям от всевъзможни висини, тя ми се тръшка и реве и сега за минутка стана белята....



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано07.01.08 11:23



Милите, добре че ви се е разминало.

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."


Тема А опасните катерушки ...нови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:25



Малии, то ви се е стъжнил празника.

Като си помисля какви катерушки и пързалки има по тукашните паркове и как Иси с нетърпение чака да стане достатъчно голям за да се катери по тях ... надявам се да няма инциденти. ЧУдя се с какъв акъл са били тия хора да проектират толкова опасни съоръжения за деца.

Редактирано от Tedulina на 07.01.08 11:25.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:26



Те си играеха двете. Габи беше седнала на столчето за хранене(това го видях по-късно), аз на терасата, а Ели си играеше с нея и Габи се заливаше от смях. Като ги видях предупредих Ели да спре и тъкмо мислех да свалям Габи от стола и тя се тупна....татко им много се беше притеснил и ритна силно таблата на стола чак в края на коридора и гушна Габи, явно Ели погрешно е разбрала, че тя е виновна, седна на дивана и започна да плаче тихичко, аз я гушнах и се засуетих да звъня по болници и явно това я довърши вече...



Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:28



не знам, но едно момиченце падна от пързалката в градинката и сега е с епилепсия....


А иначе имам опит с една катерушка, само се обърнах и Гледам Ели закатерила се нагоре и не знае как да слезе, та бременна се катерих нагоре.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:29



Душица мила. Ама какви ги мътят малките им главици.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:29



абсолютно, направо се бях побъркала от притеснение.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано07.01.08 11:31



Напълно те разбирам. Надявам се, че каката се е поуспокоила в последствие.

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."


Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:33



Ужас!!!


А Хриси има интерес все към такива високи пътзалки, че настръхвам. За сега минава номера, че трябва да порасне още малко, но до кога ли ... Катерушките в парка до нас поне са ниски и се оправям някак си, но постоянно съм зад него.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:35



Ами поуспокои се, малко я болеше коремчето, дано не сме и докарали нещо, на времето преди 1000 години мама била малка и братчето и се загубило тя така се притеснила, че и досега си страда от болки в стомаха при притеснение и въобще е с проблемен стомах.



Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:36



Според мен това е добрата тактика, да стоиш зад тях. Аз изтръпвам ако не съм до децата, белята става за секунди, а там е опасна настилка все пак.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:37



Оооо, дано няма такива последствия и за Ели!
Много неприятно, дано и двете сладурани да забравят скоро неприятния инцидент.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:38



На моменти просто ме хвърля в оркестъра с някои умозаключения...
И за да не е съвсем тъжна темата, онзи ден за пореден път ме попита защо съм я родила първо нея, а не Габи? На което не знам как да отговоря, а тя:"ами защото Габи е била по-навътре в коремчето"





Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 11:40



То и това, че си до тях или зад тях не е гаранция, всичко става за секунди да му се незнае







Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:40



уникално заключение.
Браво, големи бисери се леят от устите им.
Това ще се зарадват да го прочетът мамите и в темата за бисерите на Хепи.



Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 11:43



Така е, но все пак е по-добре от нищо. Правиш каквото можеш.

Като гледам сега новите площадки, които изградиха за децата в града се чудя хората които са ги проектирали имат ли деца?! Изобщо консултират ли се с родители на малки деца? Уж ново, за децата ни, ама опасно.





Тема Re: А опасните катерушки ...нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:44



Така е, но поне знаеш, че си направил всичко възможно...





Тема какво ще кажете за това?нови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 11:47



както и
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Acя на 07.01.08 11:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от Acя на 07.01.08 11:49.



Тема Добро утро...нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 11:59



...т.е. добър ден. Най-накрая набутах и последната пералня и сега сядам с кеф на клюкини

.

Останах СТРАШНО впчеатлена от София и Пловдив - толкова красиво беше всичко. Арките от светлини по Патриарх Евтимий, Коледните елхи, Мостът зад НДК, Метростанциите, а за центъра в Пловдив...лелеееее. Само да чуя някой да се оплаква, че не било хубаво по празниците ще дърпам уши! Отдавна не съм виждала толкова красиви и двата града. Идеята с ледените пързалки също е страхотна! И с греяното вино и австрийските къщички!
На първи януари бяхме на Новогодишния концерт в Зала 1 - с две ръце и 3 крака препоръчвам на всеки, който след 11 месеца започне да се чуди какво да мисли за подарък едно такова мероприятие! И атмосферата, и духа са на невероятно високо ниво.
А бе с думи две много хубаво изкарахме празниците.
След малко ще пусна и разказ в картинки.

п.п. Асинка, много благодаря за пожеланията - най-сърдечно пожелавам на теб и семейството ти здраве, усмивки и неспирни пакости за двете госпожици! Цун!
Яни, а бе ще се видим, само дано да не сме тогава модове на Бъдещи и настоящи...баби.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано07.01.08 12:05



Душичка! Добре, че се е разминало с малко!

Направо дежа-ву ми докара с твойта история. Ради като беше на година и 8 м., точно на Бъдни вечер....оставих го зад мен, за да проверя питката във фурната, уж да го пазя от горещото...а той се хвана и дръпна върху себе си дървеното си високо столче, уцели си веждата и я сцепи, а от там много кръв тече....има си сега белег като чертичка....Колко плаках, не е истина! Повече от него.....пак търчане до Пирогов (заедно с баткото) и прочие...натам го знаеш как е....

Друг път - в наште, ама забравих кой от двамата беше, май Васко.....нещо се катери по един фотьойл с височка облегалка...по едно време нещо си промени центъра на тежестта и изведнъж се катурна от другата страна по глава ....ама като пирон се заби....под мокета - паркет....и такъв страшен звук се чу (явно от паркета, ама в мойто съзнание - от счупени черепни кости)...късно беше, канехме се да си ходим вече, ама щем- не щем - пак през Пирогов минахме....добре, че са им "гумени" главите на малките





Тема Re: Добро утро...нови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 12:08



Супер идея за Клубче. Ще дойде време и там да пишем ще ми е кеф да сме всички заедно


Иначе чакаме снимките с удоволствие.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: happy_mama]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 12:10



Така сме явно всички майки, какви черни краски ни рисува само съзнанието..не напразно хората са казали "Дано се случва това, което ти мисли комшийката, а не това, което си мисли майка ти"


Иначе това с гументите глави ми напомня едно много готино изречение от книгата на Спок:"Бебетата са много яки"



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано07.01.08 12:10



аа, много готино това!



Да го напишеш в колекцията....



Тема И снимкинови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 12:23






Има от всичко - Нова година в ресторанта, в Пловдив, в София, бързата ни среща с Насинда и Аля, суровачки, чудеса...а бе миш-маш, ама ме мързи да ги сортирам.

Мдам, Бабин клуб, като му дойде времето ще го предложим на Киро.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 12:26



Лелеее, горките малчовци! Добре , че всичко е наред. Пу-пу!


Possum, sed nolo!


Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано07.01.08 12:26



най опасни са люлките . моя син преди 2месеца го удари люлка и му сцепи главата беше нещо страшно цикаше кравта като фонтан.отидохме в исул и там ни залепиха главата с космите навьтре обаче аз нали сьм паника и го заведох до пирогов там го разлепиха и наново го лепнаха. мина месец и вкьщи на стьлбите падна и си счупи носа .много е палав от бебе моля се момичето ми да е по кротка .



Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 12:42



Много са сладурски снимките, личи че е било хубаво изкарването.
Аля и Симона многооооооооооооо са пораснали, а още помня темичките ви, когато очаквахте бебетата си





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: nickkaka]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 12:45



Страшна работа са и люлките наистина .....
а дано момиченцето ти да е по-кротичко, за съжаление кротостта не винаги е голяма гаранция. Да ги пази Господ.
Ти поуспоки ли се малко? Въобще как е положението при теб?



Тема Re: И снимкинови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 13:04



Мале какви сте бонбониииии, Аля я знам, но Симона е пораснала многоооооо.


Супер е бил престоя ви, веселба голяма .... още ме е яд, че не ви видяхме





Тема Re: Добро утро...нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:45



Eй, сърфче, аз откога се одумвам за участие в бъдещи и настоящи баби

! Още преди няколко майски теми, МАЙките си дадохме обещание да се срещаме в бабешките клубове!

Иначе добре дошла отново! С пожелание за много здраве, късметлийска година и разбирателство навсякъде!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:47



Ей, Ася, за пореден път се убеждавам, че белите стават много бързо, дори и да внимаваш! Добре, че сте се разминали с нещо по-сериозно! Стана ми жал за Ели, милата, нищо, че Габка се е ударила. Тези големите се толкова чувствителни и жалостиви........ Успокои ли се вече и тя?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:49



Това с люлките наистина е много неприятно.... И моята Бела не я отмина удара с люлка, при това Коко я засили и право под окото........ Да се чудя кой по-напред да успокоявам.....


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:57



Така грипясах, че чак не вярвам, че е възможно. От вчера ме боли гърлото и бая кашлям, но то беше нищо в сравнение със събуждането ми тази сутрин, като събуждане е малко силно казано, защото хич не можах да спя. Цялата бях схваната, болки в мускулите на раменете, на кръста, ханша, бедрата, в главата ми мозъка на миш-маш, едвам пазех равновесие, очите подпухнали и зачервени, абе сдъвкана и изплюта и супер неприятното главоболие, което най ме мори. Оказа се, че имам Т почти 39 градуса, тресеше ме, а в същото време пръстите на краката ми бяха измръзнали от всякъде и не мога да ги стопля по никакъв начин. Ужас

. Но след течния аналгин и нурофена малко се пооправих. Дано утре да не съм пак така. Аз досега май грип не бях карала...


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: happy_mama]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 14:02



Аз в нашата майска темичка не веднъж съм се оплаквала от моята катерица, но вчера беше върха в нейните изпълнения. Докато Коко се провикне от детската, че Бела се катери на леглото на втория етаж и аз да отида, нашата вече се разположила на горното легло и ми се хили. А аз само си мисля как може да си изтърве ръчичките още по стълбата и да падне назад по глава или пък не дай Боже от втория етаж както се навежда надолу да й натежи главата и бум от височина 1.50 м. И като я свалиш оттам се сърди, реве, пищи...... И така 3 пъти подред - накрая малко я поступах по дупето, пък ако ще да се сърди, поне да спре да се катери като няма никой там.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 14:08



Това го преживях на Коледа сутринта, никога в съзнателният ми живот не съм лягала на легло болна (освен като дете де), този грип ми разказа играта просто, два дена не мръднах от леглото, не че не исках, нямах сили

. Пази много децата, защото те го карат много тежко (поне Ния особено историята с Т), много лесно се пипва грипа, няма имунитет срещу него ...... тъпчи ги с много фрешове, витамини, имуностимуланти и там каквото имаш, че е страшно положението





Тема Чери,взе ми ги думичките от клавиатуратанови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано07.01.08 14:58



за бабешкия клуб де...


да наистина сериосно беше обсъдено и потвърдено бъдещето ни участие в такъв.Разчитайте на нашето МАЙско присъствие
Сърфче,много приятни снимки,Симона е голям сладкиш,а за снимката с Баба ти и Дядо ти искрено завиждам
Надявам се да сте изкарали добре и да си се заредила с много "балкнска енергия"за немско
Научили го твоя човек да сурвака...и да бъде сурвакан?

Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано07.01.08 15:03



Ама верно изпонатръшка сума ти народ тоя грип...Чери,много съжалявам че ти си поредната жертва

У нас всички минахме под тоя знаменател.много е гаден и упорит грипа,единтични са симптомите,които описваш.А кашлицата е доста продължителна.Моя мъж я влачи още от пред коледно време.Бързо да оздравяваш.
Дай нещо профилактично на децата да не се разболеят и те...грипа повтаря.Аз давм на Искрен Инфлуцид и едно ново хомеопатияно има -Енгистол.

Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 15:14



Ей това голям мор

. Дано скоро се оправиш и децата да не се разболяват!



Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано07.01.08 15:15



Много сладки снимки. Особенно с двете малки госпожици, големи чаровници.





Тема Re: Да ви се оплачанови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 15:25



На децата и на мъжа ми дадох вчера Осцилококцинум и само това. Сега се замислям дали да не взема течен вит. С за децата и да давам профилактично. А за Енгистола - от миналата година хомеото ни го е изписала за Коко барабар с Луфа - противоалергично и съм много доволна. Тъкмо вчера си мислех, че е време да направя нов 20 дневен курс на Коко, като нищо не ми пречи да включа Бела.

Янче, не ми се мисли ако това чудо натръшка децата кво ще е. Особено откъм Т и двамата ми са много податливи. Аз Т вдигам в много изключителни случаи и този се оказа един от тях. Те фрешове не пият мойте маймунки, но много обичат "динки"

, разбирай мандаринки и ще наблягам на тях.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:31



Точно по същия начин по празниците се тръшнаха мъжът ми и майка, а което е много странно мен и баща ми ни подмина, ама дори една хрема не закачихме...Много са гадни тези бацили

. Сега ще изчакам една седмица да видя дали детето няма да подкачи нещо, че трябва да я водя на контролен и на ваксинация...


Possum, sed nolo!


Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 15:33



Давай осцилококцинума по 2 пъти на ден, на най-малката давай по половинка, давай на Коко има тайлол хот педиатрикъл, а ти взимай за възрастни, много живвах от него. Да и Нията ми прави много лоши истории с високи Т та се чудя какво да я правя. Аз също не бях вдигала Т от малка, но сега си седях бая дни, първите с висока, а полсе с 37,5 която ме смазваше







Тема Re: Добро утро...нови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:33



Айде и аз обещавам когато му дойде времето да се присъединя към бабите

...и най-тържествено обещавам да не си сменям ника, за да може всеки желаещ след 30тина години да ме открие - белокоса и улегнала


Possum, sed nolo!


Тема Re: И снимкинови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:39



А аз как се разправяхме за захранваници.

бтв. Снимки на Габи и Ели отдавна не съм виждала...т.е. думам ти дъще сещай се снахо - я вади диапозитивите


Possum, sed nolo!


Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:42



Уф, с тия люлки...направо не ми се говори - и моята лятото ходихме да и лепят главичката след удар с такова животно...както и да го пазиш стават белите

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Чери,взе ми ги думичките от клавиатуратанови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:55



Научили го твоя човек да сурвака...и да бъде сурвакан?

Ъхъ

!

Изкарахме супер! Е имаше и няколко брутални и неловки момента, но гледам да ги свържа със смешната им страна - една лелка почти се сби с баща ми(мъж 2м. 100кг.!) за да влеза в нашето НАПЪЛНО резервирано купе, в хотела ме убеждаваха, че климатика ей сега ще тръгне, а той си беше жив замръзнал, изпокарахме се с камериерката дали да ни сложи тоал.хартия или не...и то в място с 3*...а бе ще се научат ама трябва малко да им се поскара човек.


Possum, sed nolo!


Тема Re: И снимкинови [re: Tedulina]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:56



Мерси, мерси - всичко най-добро и ЧНГ и на теб. Като подкарах Ася и от теб и Хриси не съм виждала скорошни снимки...я на проверка!


Possum, sed nolo!


Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: surfline]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано07.01.08 16:14



С люлките, вярно си е голяма беля. Светослава беше на две години, когато се затича към една летяща люлка, аз тичам след нея и я викам, а тя още повече се засилва (да не би да не я кача на съседната люлка и да я прибера в къщи). Тъкмо посягам да е хваня за дрехата отзад, и люлката я блъсва. Удари я на височината на челюстта, странично, но се разминахме само с голям уплах за нас двете и една бременна съседка, както и със счупена обеца, но от тогава и аз и детето винаги играем по-далече от люлки.
Интересното е, че тя беше много малка, а още си спомня случката и досега обикаля люлеещи се люлки доста отдалече - опитът учи, ами дано да е възможно без последствия.



Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.01.08 17:16



Снимките са страхотни. А малката е невероятна направо. А за бабин клуб подкрепям с две ръце.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.01.08 17:17



Леле че гадно. Миличката Ели какво ли и е било в главичката, та да си мисли че тя е виновна.



Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано07.01.08 17:54



вече се чуствам по добре днес звьнях на доктора да ходя на преглед но беше си изключил телефона. абе оживях за сега.



Тема Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 21:18



Малката се е научила и като не й изнася нещо посяга да удря.

Не е бита, нито някой я е удрял (освен мен чат пат оп дупето), явно отново е някакъв боен период. В същото време навън на връстничетата си не посяга, отстъпва, ако я бутнат или не й дадат нещо тя тича разплакана, не като преди да е тарторката на квартала. Защо така се промени изведнъж, не ми допада факта, че я удрят или бутат децата, а тя седи и в същото време в къщи вдига ръка срещу нас.





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: nickkaka]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 21:54



Направо ми настръхва косата като се замисля за люлките, ами като тръгне на ДГ и не е пред очите ми, ако там лелките се отплеснат и стане белята .... Вариянти много, дори и на 5 метра от мен може д ас еслучи, само Господ ги пази мъничетата


Миналата година така каката на кумовете ни както тичали и играли вътре се подхлъзнала и ударила главата в ръба на масата. Още има голям белег на челото от тази случка, а кумата ми беше ни жива ни умряла. Но няма виновни, лелките не могат да гледат 20-30 деца и да са по следите им, дори и да могат като има да се случва се случва.
Добре, че са ни с гумени тиквички





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано08.01.08 08:47



Ами докато си вървиш по центъра на София/Варна може да падне някоя сграда/козирка. Мисли позитивно, щото мислейки негативно сама си предизвикваш неприятностите.
А и незнам за теб ама аз като дете колко случаи на пукнати глави и счупени ръце помня. Бързо забравяме детството, но тези неща са неизбежна част от него.



Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:05



Чери, днес имаш ли подобрение?
Стискам ти силно палци да не се разболеят дечицата.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:09



Ели се е успокоила вече напълно. Щастлива е на градина. Не е забравила случката и снощи подробно разказа на майка ми Пир'гов и как Габи паднала и сме я водили там и как тя преди време също е ходила там, защото си дръпнала телевизора върхо телцето





Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:11



Тържествено обещавам да пусна снимки тези дни





Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:23



Щом не ти допада да я удрят и бутат и говори да отвръща ако някой и направи нещо. Аз поне така правя


Направило ми е впечатление нещо, не знам при вас случая дали е такъв, но...става дума за следното едно от другарчетата на Ели много и посягаше, а и беше до рамото да не говорим, че е с 3-4 кг по-лек от нея, от майка му обаче знам, че ако някой го удари той просто се свива, т.е. посяга само ако види, някой по-кротичък от него. А колкото до това, че удря вас, да не би да не може да ви обясни нещо или да ви убеди в нещо и в безсилието си да ви удря?!



Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:36



Незнам защо така почна да ни посяга. Мен не смее защото аз като се разсърдя или нацупя това за нея е най-страшното, но баща си и баба си не подбира изобщо

Обеснявам всеки път, че не е хубаво така, но тя го прави като не получи нещо или като я разсърдят.
Иначе не се свива, не удря нито по-слаби нито по-малки от нея, просто тича разплакана при възрастния, който е с нея и се оплаква. Много пъти като видя, че някой я удари й казвам да удря и тя, въпреки че срещам опулените физиономии на майките, ама така де, защо моето да е удряно??? Преди не беше така, като навърши годинка биеше наред всички, никое дете не смееше да я закача или взима играчка, а сега е станала една кротичка и свита, изобщо непривидно за нея





Тема Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:38









Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:43



Ами тогава действително е период

, но ти си говори да отвръща ако някой и посяга, пък другите ако искат и да им изкочат очите от удивление. Според мен това е по-добрия вариант, отколкото да му казваш "не удряй", а да го шамариш или пък да не му обръщаш внимание.
Сега отивам да ви разгледам снимките



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор anamari (член)
Публикувано08.01.08 09:47



Малее, голям чувал, голямо нещо-много сте слушали ямно.



Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:51



Ами аз съм ан принципа да не удря тя първа, ако я ударят да отвръща естествено, но никога да не почва първа, нали е дама все пак







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:53



Много е пораснала и Ния. Съсипа ме на снимката дето дремва на бюрото. а за играчките да попитам каква е тази ферма?в смисъл като марка, за каква възраст е и какво има в нея? а и онези мъничките куклички на фотьойлчето дето са от къде са?от някаква серия ли са?



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: anamari]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:54



Много и понеже имаме традиция от Бъдни вечер (когато идва самият Дядо Коледа) до НГ всяка сутрин да намира по нещо в чувалчето си, вчера като махахме елхата и прибирахме украсата беше толкова тъжна

Ама се уговорихме ако слуша догодина пак да дойде.
Тази година ролята на добрият дядо беше изиграна от девер ми, ама тя го позна накрая и вместо Дядо Коледа му каза по име, умряхме от смях





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:56



Фермата е на Фишер Прайс и я взехме от екскурзията до гръцко, но и тук ги има, представлява три малки къщички вътре с животни и накрая на тавана на едната кокошчица където като снесе яйца и те се пускат и се пълни кошничката. Малките куклички са комплект от Хиполенда, коитос лучайно мернах, но останах много доволна, всяка една си има раничка, компютърче, разни линияли и химикалки малки - ученически комплект, но се вързаха много добре с фермата и с една къща голяма и пада игра до забрава с тях







Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:57



да, разбрах те много добре. Но пък ме дразнят престорено възмутените физиономии на някои мами като чуят да съветваш детето си да не се дава ако му посягат. те може и буквално да не дават такива съвети на децата си но това им показват. така че нека си се пулят и блещят колкото си искат, пък ти си действай както си знаеш, според мен твоя(и моя) начин е правилния.





Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:58



Оооо изобщо не ми пречат, нека си се пулят, аз съм достатъчно устата и не им оставам длъжна никога, само чакам да обелят и думичка по въпроса







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:59



и у нас биха били хит



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 10:06



Ами комплекта е с 3 малки куклички и е към 12-13 лв.


А като знам как до голяма възраст обичах да си играя с такива малки кукли и един замък на Дисни, който навремето баща ми донесе .... То не беше преобличане, бални зали, танци с принцове .... това ми е завещанието и като гледам малката се възползва от по-малка възраст от него



Редактирано от jana на 08.01.08 10:09.



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 10:23



Много е сладка малката принцеса. Ех, ... госпожици - красавици

.
На чувалът ви може да завиди всяко хлапе . На мен пък ми стана интересна пистата с количките. Това някакъв вид пъзел ли е, що?



Тема Много тромав dir-aнови [re: jana]  
Автор nikol82 (питаща)
Публикувано08.01.08 10:24



Само при мен ли е така... едно мнение го поствам поне 3-4 минути

, зарежда ми теми по още толкова...



Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 10:25



при мен е ок, да чукна на дърво



Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 10:26



Хриси също удря понякога, но не целенасочено, а като игра - мята си ръцете и краката. Когато кажа, че боли и не е приятно с по-сериозен тон обикновенно спира и ми се извинява.
Децата в парка не е бил налаган или пък той да удари някого. Обикновенно като му вземат играчка ходи и си я изтръгва или бута детето

, но не удря.



Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 10:28



При мен е ОК всичко, но съм имала много и интересни преживявания с опити да пусна мнение в дир-а.



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Tedulina]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 10:34



Ами това е нова серия игра на Bilbo мисля, че се казваха има ги в хита, представлява една картонена плоскост изрисувана като град и отгоре строиш с големи части строител разни къщички, хотели и прочие





Тема Re: Да ви се оплачанови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 10:41



Оооооо, днес кака ви Чери е шен, но в сравнение със вчера. Пак не можах да спя добре, но нямам Т, не съм така схваната и най-важното не ме боли главата. Само съм отпаднала, имам рядко щастие и ми се гади. Децата им купих течен вит. С и Енгистол и ги почнах и тях, но ще се уговоря с учителките им, ако почне нещо като грипна епидемия да ме предупредят и да ги спра временно - нищо не ми пречи, така или иначе не работя.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Вчера направихме цирканови [re: jana]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 10:45



Сигурно и вие сте имали поне 1 такъв случай, та да ви се оплача, че поне ще разберете за какво иде реч. Малкото магаре (за протокола на навършени вече 2 години) трябваше да го заведем на доктор, че нещо кашля (то откакто е на ясла все нещо му има, но няма как с тая обмяна на бацили, вече не се шашкам като в началото)... И там - народ, естествено, пълно с деца. 3/4 от децата си стоят мирно при мама и тате, говорят си нещо с тях или се гушкат, само наш Марко беснее из целия коридор - изтича го над 20 пъти, вика, смее се, крещи, търчи напред-назад като линейка, не дава нито за момент да седне, или просто да постои при нас кротко, всеки опит за укротяване прераства в сърдене от негова страна и бясно дърпане от ръцете ни с викове "Нееееееее".... И това почти 1 час :) Не дава и на ръце да се държи, бе направо беше като изтребител... Вътре как да е, издържа колкото можа и накрая се разсърди (а вече прегледа беше приключил и само уточнявахме рецептата), баща му го изкара ревящ и сърдит навън, където орева коридора за пореден път. После екшъна продължи в аптеката, където бяхме само аз и магарето :) Пак народ, направиха ни път, ама се позабавихме, докато ни дадат каквото трябва и, естествено, той се разсърди, че го държа толкова време на ръце, дадох му кутията с превръзки, която бях купила, за да гледа цветните картинки, Но той директно я разпра... :))) Като излязохме го пуснах и му викам, айде, за ръчика си отиваме в нас, не ще да ходи... иска да го нося, а на мен вече ръцете ми омалели отвсякъде. Говорих му, обяснявах, че е голямо момче и може и сам да ходи съвсем нормално, а сме близо до нас - не и не. Е, тука вече ми преля чашата, метнах го на рамо и се наложи да си го занеса до нас, въпреки че вече ръце не ми бяха останали. Направо цирка беше пълен, вече вървейки към нас му се скарах и съвсем като на възрастен му казах как лошо се държи и прочие, вече направо ми беше дошло до гуша, а той след като му се скарах се разрева като магаре, но вече не ми пукаше и до нас го носих ревящ. Бе, какво да ви кажа, поне ми олекна, като разказах.. Има и такива "зли" периоди.

Незнам недоспал ли беше просто иил това цялото чакане го нервира, но се оказнва, че когато се опитаме по някакъв начин да го накараме да стои мирен, е напълно и тотално Mission impossible. Което е много лошо, защото така на практика прави цирк всеки път нещо като не му изнася. И не се впечатлява ни от каране, ни от шляп по дупето, нито говорене, нито увещания - не и не.... Дано е само период. Дано, дано, данооо.....



Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 10:46



Абе, света еп ълен с недоразбрали баби и луди майки. сигурно и ние изглеждаме така понякога :)))) Въпрос на гледна точка. Да не ти пука.





Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 10:46



Леле, какви големи и изразителни очи има Симона

, бая мъже ще изпокапят от техния поглед. Вярно много е пораснала, аз я помня от срещата в Южняка - тогава още не вървеше самостоятелно, а сега смело нагазила в снега.

Снимката със скрежасалите бодилчета е за изложба направо, също като на Джаста скрежасалите врати. Спомням си, че като пътувахме към Пловдив на 23 и тук в София, и там беше сух студ - без сняг, но всички дървета, измръзнали треви и какво ли не бяха в скреж, а боровете и елхите бяха особено красиви.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: Tedulina]  
Автор nikol82 (питаща)
Публикувано08.01.08 10:51



Значи проблема е в "моя телевизор"





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 10:54



Янче, хубавото в градините на Бела и Коко е че нямат люлки и пързалки на площадките. Аз отначало бях много учудена, но сега се радвам, че е така, защото си е огромна отговорност и задължение да следиш 20-30 деца дали няма да паднат от пързалката или някоя засилена люлка да ги шибне.....

А по това, което е написал Караколю си размишлявам от няколко дни и не мога да осъзная защо животът е толкова абсурден - да тръгнеш да се разхождаш из града и козерката на някаква сграда да падне върху теб и да те убие, или да си караш с колата и да ти падне сграда, да не говорим да се прибираш вкъщи и някакъв психясал австралиец да ти забие нож в гърба. Все съм си мислила, че тези неща се случват някъде другаде, обаче на, и в Бг го имало.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 10:57



Абе, да ти кажа проблема може да е в сигнатурата ти. На мен ми направи впечатление,че трудно ти отварям постовете, защото едвам се зарежда, а днес изобщо не се зарежда сигнатурата ти. Пробвай да я махнеш и виж дали ще ти работи по-бързо дира..... Дано се оправи.



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 11:08



Оооо ние какви представления сме изнасяли ... реве ми се като се сетя. Един път така беше лятото като реши, че трябва да я нося и край, аз започнах леко и спокойно да обеснявам, то не и не, пищи, реве и посяга към мен ръце. Опитах и да я подмина с твърдите думи, че е голямо момиче и се излага само, да ама това легна и почна да пищи на земята, хора минават и гледат сеири .....







Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:08



"престорено възмутените физиономии на някои мами" - абсолютно е така. Колко халосани мами съм срещнала за тези 5 години, и тук, и в Пловдив. София все пак държи първенството като тук има и още един фактор - престорено възмутените физиономии на някои БАБИ. Ей това бабите като почнат да дават акъли или пък да си спомнят как е било преди 150 години........



Янче, това че посяга на вас, според мен е скрита агресия към нещо, което я дразни, опит да привлече вниманието върху себе си неистово. Явно има нещо, което много я притеснява. При Коко обикновено също е така, с тази разлика, че той никога не е посягал да ни бие, но прави неща, които знае, че ме дразнят зверски, само и само да ми привлече вниманието - пищи, хвърля разни неща, дразни Бела, а ако е навън става груб с останалите. Значи на мен ми е лесно да се справя с това положение, защото той е голям и ми обяснява какво го притеснява. Пробвай, ако искаш, да намерите нелюбима плюшка или кукла и накарай Ния да удря нея и да й обясни защо я удря - може да разбереш от репликите й какво я притеснява.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 11:08



Приемаш ли приятелски съвет?


Но не го приемай като упрек и в същност ако не те кефи го пренебрегни...според мен, когато му кажеш няма да те нося, не го взимаш ако ще да се съдере от рев, или просто го взимаш на ръце без да казваш нищо. Да му забраняваш нещо и после заради рева му да му отстъпиш и да му се караш не ти носи ползи. Напротив говори му, че с рев всичко се постига и че така може да те манипулира винаги, а и какъв е смисъла да го караш да плаче, ако след това ще изпълниш прищявката му?
Колкото до това, че е тичал и щурял и в поликлиниката и в аптеката мисля, че може само да те радва. Здравите деца се щуросват, а тези с температура си стоят на място .



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:11



Тъй-тъй, аз събирам инфо с какво ще ми се напълни къщата след една година. Засега основно се прескачаме с фераритата от шела, с фигурки на костенурките нинжда, с оръжията им, с трансформъри.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:13



Ей, това е много идейно, сигурно и двамата ми хобита биха си играли. Трябва да проверя в хита и аз. Стана ми много готино като видях момиченце, Ния в случая, залегнало над пистата.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:13



И аз нямам проблеми засега.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Това дребното посяганови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 11:14



Тя съм забелязала, че проявява когато не става или не получава нейното, обеснявам й че така боли, че не е правилно, но тя си знае нейното, малка е или се пави просто на луда, че й изнася така и привлича вниманието ми







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 11:17



Аз не съм снимала аутобана, който баща й купи ....... беше нещо страшно да видиш баща и щерка с изплезени езичета от кеф да се състезават. Снимкат с куклата съм й я направила, защото сега за пръв път я видях да играе с бебето

Досега само с колички, багерчета ... дори в Хита като пазарувахме аутобаните, разни коли с дистанционни му казах на мъжа ми, че все едно имаме момче в къщата, голяма е мъжкарана





Тема Re: И снимкинови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 11:19



Чакаме

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Acя]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 11:19



Абе, права си, и аз съм напълоно на твоето мнение, обаче вчера в 7 вечерта, в кишата не ми се щеше да го оставям да се въргаля, а и той може да остане там сума време, не му дреме изобщо да го направи. А си беше време да се прибираме, няма закъде да го чакам да прави цирка на улицата, вечерта и то в кишавицата и снега... иначе се изкушавах да го оставя там и да отида на 4-5 крачки от него и да се правя, че не го забелязвам - обикновено действа и спира магариите...


А за другото - така е, наистина, но да ти кажа, вчера както бях изморена и той ми скъси живота с това представление, не можах да видя другата страна на нещата. Иначе наистина е така - по-добре да беснее, но да е здрав :) Другия път като го направи, ще си помисля първо за това, преди да се ядосвам или притеснявам

От друга страна, какво пък, като затананика на най-висок глас песента "Зеленчуци който не яде..." и 1 лапе и то се оживи да я пее (с тая разлика, че онова момиченце поне знаеше думите...)



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 11:20



Когато съм много изморена и немога да го нося се опитвам да го уговоря, че само ще го гушна както си е прав и после продължаваме. Номера при нас минава. Гушкаме се къде ли не - хората да гледат и после си продължаваме по пътя мирно и тихо. Понякога се гушкаме през няколко крачки, но в този лед навън не рискувам да го нося, още повече уморена.



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:21



Да те успокоя първо - период е! И това ще отмине. Винаги съм се подготвяла психически, когато е трябвало да заведа Коко на лекар точно заради подобно поведение в коридора пред кабинета. Но просто порастна и сега е страхотен. Кво да ти кажа, сега си мисля, че малките деца винаги искат да привлекат вниманието върху себе си и го правят по начин, по който те си мислят, че е правилен. Ето и малката лигла като отидем на лекар не се спира на столовете, но тя привлича вниманието върху себе си по друг начин - с кокетничене, с усмивки, пускани под мустак, ходи директно до хората и ги пипа по краката и така нататък - няма търчене, няма крещене и т.н.

За носенето и аз съм в ужас този сезон, защото Бела е наоблечена и много тежи, пък и е неудобна за носене, но като не ще да върви и нямам избор. И това отминава.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 11:21



Браво Чери само така, пребори го тоз гаден вирус!
Дано децата се задържат здрави!



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 11:22



Сладурка - ще има да разказва приключения май доста дълго

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 11:24



Права си че няма смисъл, но ти ВИНАГИ ли успяваш да удържиш на това което си казала? Аз се опитвам, но не винаги устисквам

, особенно когато реве и не спира доста време. Накрая го гушвам и предлагам освен варианта заради който реве и алтернативен (разбира се непротиворечащ с моето мнение). Много бързо се успокоява, но незнам дали не греша и да си мисли че ме е победил.



Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:24



Ами и аз много се дразня на Коко, че така пищи или особено като вземе нещо на Бела и се разпищят в дует - тя, че си иска нещото, той че съм му го взела и аз направо му се заканвам, че ако не размисли си вземам нещата и излизам от апартамента и ги оставям сами да се оправят. Това в изключителни случаи, защото ме е страх, че моята закана ще ми се върне от него тъпкано

- не бих се учудила ако чуя от неговата уста моите си думи някога. Кво да ти кажа, може би и така им изнася понякога.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: И снимкинови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 11:30



Да, и ние точно тогава пътувахме - от София тръгнахме в мъгла, но около Вакарел като блесна едно слънце и като светнаха тия заскрежени дървета...лелее като от пощенска картичка беше

.
Има красота в зимата.

п.п. Много бързо растът дечурлигата - и ние снощи с мъжът ми гледахме снимката на Бели и точно това си говорехме и гледахме снимките от срещата - какви бухти бяха като се видяхме, а сега вече са си човечета>говорят, тичат, подреждат, помагат...още малко и ще домъкнат по някое гадже в къщи за ужас на татковците(и баткото при вас)


Possum, sed nolo!


Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 11:34



Е, щях ли да съм човек ако винаги успявах. Но в болшинството случаи удържам. Ако на нещо не мога да удържа просто в този момент не го забранявам.
Това с алтернативния вариант е добро решение и ще се опитам и аз да го приложа

Иначе не съм против носенето на децата, бая нося и Габи и Ели, понякога и двете заедно.



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Acя]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 11:38



Уау, как и двете ?! Ти си герой.
И аз носих Хриси до скоро (3-4месеца), но познай... Китките започнаха да ме болят при най-малко движение и се наложи да се лекувам

. Сега избягвам да го нося, само като си помисля как ме болеше докато се сапунисвам дори ...



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 11:46



Извинявай, аз те познавам само по нета и едва ли мога да дам напълно акуратно мнение, но го направих защото...наблюдавам следната ситуация "мамо, гушни ме" , "няма да те гушна, походи малко, голям си". И детето почва да плаче истерично, тръшва се и хайде гушва го и се почва "какво си леке, какъв си лигльо, ти си такъв ти си онакъв". Това става дума за системно. Детето като влезе в магазин не излиза без играчка или реве докато не получи. И то не рев ами едно гадно истерично хленчене. И майката се чуди защо е такъв. Казах и го веднъж в прав текст, повече не повторих. Идеята ми е понякога човек престъпва правилата, които сам е начертал от безсилие и това не е проблем стига да не е системно. Друг път не съзнава, че допуска грешка като системно нарушава правилата и в такъв случай се чуди къде греши. А трети път просто не иска да признае, че греши с поведението си и просто няма кой да му помогне. Та изразих мнение без да те познавам и на посоки

радвам се че няма лоши чувства.
Колкото до другото-склонни сме да се сещаме, че е по- добре децата да скачат и да тичат отколкото да се залежат болни, и жизнеността е признак на добро здраве. Та реших да ти го напомня, както бих се надявала и на мен някой да ми го напомня понякога и да те успокоя, че в същност това не е лошо а напротив много хубаво



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Acя]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 11:54



Така е 100%, аз даже заставам напълно зад идеята за по-твърдо държание в такива кризисни моменти. Обаче в такива моменти, честно казано, понякога не знам кака да постъпя.. Може би и затова пиша - за съвет, защото ми се струва, че нещо бъркам и докато е време да го оправя. Ето вчера, говориш му, не ще и не ще, реалното ми желание беше да го напляскам или да го накажа. Обаче не го направих... И после на улицата - къде ти да го възпитавам в момент, когато иска да се тръшка в кишата, а и без това кашля... :( Просто и аз не знам, има моменти, в които наистина не знам как да постъпя правилно....

От една страна да го възпитаваш, от друга - да не си прекалено строг, от трета са собствените ти желания, от четвърта - тези на околните, от пета - тези на детето и т.н.... И човек просто се обърква как да възпитава, кое е правилно в дадена ситуация и кое - не :( А няма училище за родители, за съжаление, иначе досега да съм отишла да се запиша там.... Затова и питам - има хора с повече опит, с повече стаж зад гърба си, с повече преодолени грешки. То и това е основното - повечето преодолени грешки са най-ценни....



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Tedulina]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 11:55



Ами нямам кой знае какъв избор. Габи се изморява бързичко, а и да ходим 20 м половин час, образно казано де, си е живо мъчение. Та я гушвам. Понякога обаче и Ели протяга ръчички и какво да направя и тя ми е дете та гушвам ги и двете за малко и така, като направя сметка обаче Ели 18 кг и Габи 12 кг...дали да не отида в отбора по вдигане на тежести?! Има и други случаи, когато децата предпочитат да гушнат мен пред татко им, тогава гледам да откликна, някак си искам да знаят, че аз съм винаги там за тях





Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Tedulina]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 11:57



О, аз си докарах тендовагинит на дясната ръка заради тая работа... Още нямаше навършена годинка даже, та процедури, нагревки, мазила, лекарства....



Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор nikol82 (питаща)
Публикувано08.01.08 12:27



Полезен съвет... ама... нъцки





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 12:42



Сладко, мамино, пате

! Да и нацелуваш хубавите бузи.
Много хубави подаръци сте получили.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 12:46



Уф, тия деца под индиго ли са правени - същия дзвер е и моя, овесва ми се на краката и почва да крещи като одрана

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 12:48



уф, горката. Бързо оздравяване.




Possum, sed nolo!


Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 12:52



Ха ха щото не си виждала моите, и аз бях слушкала и папкала много







Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 12:53



Да и мен хем ме е бяс на нея, хем лек срам първите пъти почуствах, както и топлинка по бузките

.... Винаги съм мразела да виждам такива неща по улиците ама явно е период някакъв и е масово явление , слава богу





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 13:05



Похвали се

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 13:32



Ами нов телефон, кулие на Булгари, че се носи сребро тая година, дрешки разни, бельо, парфюм, 2 гривни с мъниста (обичам джунджурийки), една пола (лятна) общо взето ни дадоха пари да си накупуваме от намаленията в Гърция и оттам се обзавеждахме семейно

... май е това .... а ти?





Тема Някоя мама-юрист може ли да помогне?нови [re: jana]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 13:32



Разбрах, че имало някакъв член в КТ, според който, можеш да напуснеш работа без предизвестие от днес за утре поради причината: неизплащане на РЗП според уговореното в трудовия договор. Някой знае ли кой е тоя член и ако има алинея, коя е?

Много ще сте ми полезни, ако помогнете :))))) Мерси предварително!!!!!



Тема Някъде да има неизринат сняг?нови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано08.01.08 13:37





Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Някъде да има неизринат сняг?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 13:39



Ха, ха сладурче!

Много сняг при вас в Русе - ужас!!!





Тема Re: Някъде да има неизринат сняг?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 13:43



Оооо незнаех, че сте към чистотата, на нашата улица ако може да се махнат коловозите

мамин сладък





Тема Re: Някъде да има неизринат сняг?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 13:48



много е сладък, елате и пред блока ни има още неизринат сняг, но дори и да не помогне с удоволствие бих го помачкала



Тема Re: Някъде да има неизринат сняг?нови [re: Acя]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано08.01.08 14:10



Тук почти привърши,така че ви го пускам и на вас...,а за намачкаването не отказвам,помага за разкарването на мускулната треска...ми то големи преспи,голямо чудо....



Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Някъде да има неизринат сняг?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 14:45



Ей, голем сладур

!
Да дойде и тук да поринат малко с моя младеж .
Ама тука ще му е по-лесно 20-тина см. само .



Тема Re: Някоя мама-юрист може ли да помогне?нови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано08.01.08 15:15



Чл. 327. (Изм. - ДВ, бр. 100 от 1992 г.) Работникът или служителят може да прекрати трудовия договор писмено, без предизвестие, когато:

2. (изм. - ДВ, бр. 100 от 1992 г.) работодателят забави изплащането на трудовото възнаграждение или на обезщетение по този кодекс или по общественото осигуряване;

"Ако балансът не излиза, в него има грешка. Ако излиза, грешките са две."


Тема Re: Някоя мама-юрист може ли да помогне?нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано09.01.08 10:03



Мерси много!!!!!





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 12:08



Ей, супер! При мен - пръстенче, дрешки, часовник, билети за концерт на Бон Джови(

) и ваучер за екскурзия до Рим().


Possum, sed nolo!


Тема Re: Някъде да има неизринат сняг?нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 12:09



Сладурче малко!

.
Да му нацелуваш розовите бузи.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 12:19



Ако е за двама и мъж ти се дърпа съм насреща







Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 12:24



Чери, оздравя ли?


Possum, sed nolo!


Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 12:28



Не се дърпа, гадината. Даже настоява да е с мен

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 12:34



Офф за малко да стане женски купон ....







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано09.01.08 12:35



Аз пък що така тая година не получих и 1 свестен подарък - явно не съм слушкала много през 2007.





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 12:37



А писъмце не писа ли? Той как ще знае какво искаш ако не си пуснала пликче с желания а?







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано09.01.08 12:37



А! Хвана ме, не съм писала...





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 12:47



Е там ти е грешката - догодина писмо,най-добре с картинки и адреси на магазини

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Да ви се оплачанови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 12:53



Не бих казала да. Днес личната каза, че имам бронхит и ми тупна АБ и какво ли не още да пия. Имам ужасна кашлица, болят ме гърдите вече като кашлям

. И това ще мине, ама дотогава ще му тегля.......


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 13:04



Уф, горката! Хайде дано АБ да помогне бързичко.




Possum, sed nolo!


Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано09.01.08 13:06



Чери, оздравявай! Пожелавам ти от сърце бързо да ти мине!





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 13:06



Много хубаво би било - направо си мечтая за нещо такова. Само мацки, като на моминско парти

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Да ви се оплачанови [re: happy_mama]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 13:24



Благодаря ви, момичета! Имам нужда от такива пожелания. Щях да пиша, че изглеждам като блъсната от бързия влак, ама ако той ме види в момента и той няма да ме блъсне - толкова жалко изглеждам....




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано09.01.08 13:34




Дано бързо се оправяш, само да ти кажа, че и в даването на АБ има добри страни, поне след втория му прием вече със сигурност няма да си заразна за домашните
Скоро пак ще си във форма, особено пък като видиш всички съвети в новата тема за красивата мама



Тема Джаста, прати малконови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 13:54



почистваща техника

, че не могат да насмогнат братушките. Горкият Искрен - какво ли си мисли като ги гледа тия преспи!?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано09.01.08 14:40



Ооо, звучи доста зле.


Децата как са?



Тема Сладки снимкинови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано09.01.08 15:10







Тема Re: Джаста, прати малконови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано09.01.08 15:48



Уауууу,те това се вика зима....не като при нас-три педи сняг-три седмици бедствено положение....
Ето снимка пред нашия блок...това е моята кола,ван...т.е височка и почти не се вижда




Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор BBB7 ()
Публикувано09.01.08 15:52



Боже, Янче,колко е пораснала!Пу-пу-пу!Да ти е жива и здрава!Голяма сладурана. Айде действайте вече за второ.






Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: BBB7]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 15:55



Дайстваме ама таткото незнае още

(много се дърпааааааа ) ама ще го прилъжеме, тренирала съм малката всяка вечер да го посреща с думите "Икам бебе"





Тема На път с дете - помагайте!!нови [re: jana]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано09.01.08 17:21



Мами,

Предстои ни пътуване с дребния....Със самолет...около 7 часа...На отиване ще е нощен полет, притеснявам се, защото той заспива само сам....в кошарата си...или в легло ако сме някъде....
На връщане, ще е сутринта....


Кажете, какво да нося....като занимавки по време на полета...като дрехи за преобличане в ръчния багаж...И изобщо всичко....
Душата ми е свита, като знам как не се кротва за 1 секунда като е буден в къщи...какво ще го правя из самолета, бедна ми е фантазията...



Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: deeper_m]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:24



Вземи в раничка любимите му играчки, книжки, колички и прочие ... няма страшно едва ли си първата пътуваща с такова малко дете, персонала ще е свикнал

Дано се включи мама с опит, че ние засега само с кола сме я транспортирали





Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: jana]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано09.01.08 17:28



Много силно се надявам, да нямаме ексцесии.....Ще обера всичкия срам





Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: deeper_m]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:32



Абе срам, глупости всички имаме или сме имали деца, според мен няма да има сцени и да има случайно ще ти влезнат в положението и няма да се стигне до срам. Обърни го на шега .... иначе и детенце ще се изнерви и ще стане по-кисел

Според мен всичко ще е наред





Тема Re: Да ви се оплачанови [re: Tedulina]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 17:39



Ами как са - към 3.30 ми се обадиха от яслата на Бела да ходя да си я взема, защото е с 39.5 Т

. Заведох я на лекар - проблеми в гърдите и гърлото няма и по всяка вероятност са зъби. Но със сигурност какво е ще се изясни утре или вдругиден ако продължи да вдига Т, може и нея да я огрее АБ. Кокчо единствен се държи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:44



Ех да му се незнае ... дано е от зъби, въпреки че такава висока почна и Ния

Офф дано ви се размине по-леко





Тема Момичета, доста отдавна не съм виждала в клубанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 17:46



НикиФин, щурчо, очарователната нимфа, Теди също не се е мяркала! Кой още!? Я кажете кой ви липсва и да им сложим по една черна точка

! Или пък ако някой знае как са, какво правят да сподели, моля.....


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 17:48



Дано, наистина. Радвам се, че точно тук има с кого да споделя притесненията си и да ме разбере. Имам чувството, че сте ми насреща и си говорим на по кафенце.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:54



Ех де да бяхме на по кафенце и децата около нас, айде да се постопли малко и една среща да сформираме, че е срамота .... толкова месеци, години заедно и само по снимки

резил.
Малката вдига л ити лесно Т, държи ли я висока? Аз като видя Т откачам вече, дребната за минути качва до 40 градуса и няма смъкване, а като дам течен аналгин или хексалгин ги повръща Голяма фобия имам вече от тия Т





Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 18:00



Ами като че ли вдига и тя лесно Т. Аз вече не се шашкам толкова от Т-та особено като ми кажат, че гърдите и гърлото са чисти, се опитвам да не й обръщам внимание и чакам просто вируса гаден да напусне тялото на детенцето ми. Обаче все пак си се притеснявам. И на двамата съм давала Хексалгин миналата година заради 40-градусови жеги

и нямат проблем с него. Аман вече, да си заминава тази гадна зима. Едно нещо си пожелах за новата година - ЗДРАВЕ, и то няма да ми се сбъдне - ебати нещастието


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 21:31



Спокойно миналата година по китайския календар беше свинска и такава си остана до края на годината, тая година я дават да е годината на плъха - тя започна преди 2 дена (07.01 според китайския календар)
Има надежда за нас ей





Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: deeper_m]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано10.01.08 00:47



ами да ти кажа, нашето е по-малко, ама си беше голям зор... гледай да носиш колкото се може ПО-МАЛКО ръчен багаж... вземи му някоя любима играчка - обикновено в самолетите раздават играчки на децата според възрастовата група... вземи вода, но не прекалявай с количеството, защото ще те накарат да я изхвърлиш... играчките да не са пистолети, мечове, саби и други реално изглеждащи заплахи... вземи резервна блуза за теб и една за детето... пак казвам възможно най-малко ръчен багаж... ако ти се паднат готини стюардеси няма нужда да се притесняваш за малкия...
полета само един ли е или е с прекачване?!
ако не ти е жизнено необходима количката изобщо не я мъкни - използвай кенгуро - до 2год. децата нямат право на отделно място и ако е пълен самолета ще трябва да седи в теб, но ако има места няма да се наложи - винаги проявяват разбиране към пътуващите с деца...
задължително си поискай място до пътеката и ако може да е най-отпред (обикновено назад е доста гадно)
за сега за това се сещам...





Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: deeper_m]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано10.01.08 01:01



Абе, срам. Глупости! Който не е пътувал с дете в самолет само на него не му е ревало. Вземи един комплект дрехи и гледай да го обечеш с нещо, което е удобно са събличане/обличане. Стюардесите ще ти дадът възглавница, одеало и играчки, но все пак вземи и някои от неговите любими. Сложи си в раницата чорапки или пантофи, за да го събуеш - със сигурност ще ти се покатери на главата - няма смисъл да те опетноса. Не забравяй да си сложиш и нещо за теб за преобличане. Памперси и т.н. са ти ясни. Вода или сок си вземи колкото решиш, но не се презапасявай - в самолета няма проблем да ти долеят нещо за пиене, когато иде реч за дете.

Лек полет!

п.п. Симона на неговата възраст прекарваше часове в снимане на хората в самолета или рисуваше върху онези магическите дъски, по които драскаш, издърпваш или минаваш с едно пластмасово рамо и тя пак е чиста.


Possum, sed nolo!


Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: incendio]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано10.01.08 04:46



Благодаря ви...ще докладвам после как е минало...





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор anamari (член)
Публикувано10.01.08 07:45



Браво на вас колко пишете. Тръгнаха два зъба наведнъж отгоре и направо съм на черешата вече

Сега спи и мога да поразгледам това-онова. Даже и една серийка на Отчаяните съпруги мисля да изгледам, с тях релаксирам напоследък.
Бързо оздравяване на всички и да свършва тази зима, че...



Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано10.01.08 09:53



Бреей, какви са тия работи, бе?!



Аз ви мислех, че сте избягали от грипа като нас - нали пътувахте...

Аз като се върнах на работа - половината колеги болни, някои са карали празниците на легло, други са се изпонатръшкали всички в къщи...

Планината си е спасение! Скъпо - не скъпо...ама да чукна на дърво - болни засега няма. По-добре да дадеш за приятно изкарване, отколкото за АБ....Като тръгнаха в понеделник на училище и ДГ, целия ден се чудих к'ъв ли вирус ще докарат вечерта, особено като имам предвид картинката в офиса и във форума, ама засега се удържа фронта.....

Айде дано да е първо и ПОСЛЕДНО боледуване за годината, дано са зъби, а не някой гаден вирус...Бързо се подобрявайте и марш на планината със шейничките, ските, найлоните или каквото там ви е на сърце - в събота май го дават слънчево



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Tedulina]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано10.01.08 10:06



И ние се гушкаме като вас - навсякъде.

Мисля си, че някакси се успокоява от прегръдката, пък била тя и за 10 секунди. А на мен ми е тооолков приятно като ми каже Мамо, гушни ме!

Борис - 03.06.2004


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.