Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:57



да, разбрах те много добре. Но пък ме дразнят престорено възмутените физиономии на някои мами като чуят да съветваш детето си да не се дава ако му посягат. те може и буквално да не дават такива съвети на децата си но това им показват. така че нека си се пулят и блещят колкото си искат, пък ти си действай както си знаеш, според мен твоя(и моя) начин е правилния.





Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:58



Оооо изобщо не ми пречат, нека си се пулят, аз съм достатъчно устата и не им оставам длъжна никога, само чакам да обелят и думичка по въпроса







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:59



и у нас биха били хит



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 10:06



Ами комплекта е с 3 малки куклички и е към 12-13 лв.


А като знам как до голяма възраст обичах да си играя с такива малки кукли и един замък на Дисни, който навремето баща ми донесе .... То не беше преобличане, бални зали, танци с принцове .... това ми е завещанието и като гледам малката се възползва от по-малка възраст от него



Редактирано от jana на 08.01.08 10:09.



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 10:23



Много е сладка малката принцеса. Ех, ... госпожици - красавици

.
На чувалът ви може да завиди всяко хлапе . На мен пък ми стана интересна пистата с количките. Това някакъв вид пъзел ли е, що?



Тема Много тромав dir-aнови [re: jana]  
Автор nikol82 (питаща)
Публикувано08.01.08 10:24



Само при мен ли е така... едно мнение го поствам поне 3-4 минути

, зарежда ми теми по още толкова...



Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 10:25



при мен е ок, да чукна на дърво



Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 10:26



Хриси също удря понякога, но не целенасочено, а като игра - мята си ръцете и краката. Когато кажа, че боли и не е приятно с по-сериозен тон обикновенно спира и ми се извинява.
Децата в парка не е бил налаган или пък той да удари някого. Обикновенно като му вземат играчка ходи и си я изтръгва или бута детето

, но не удря.



Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 10:28



При мен е ОК всичко, но съм имала много и интересни преживявания с опити да пусна мнение в дир-а.



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Tedulina]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 10:34



Ами това е нова серия игра на Bilbo мисля, че се казваха има ги в хита, представлява една картонена плоскост изрисувана като град и отгоре строиш с големи части строител разни къщички, хотели и прочие






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.