Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:11



Тържествено обещавам да пусна снимки тези дни





Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:23



Щом не ти допада да я удрят и бутат и говори да отвръща ако някой и направи нещо. Аз поне така правя


Направило ми е впечатление нещо, не знам при вас случая дали е такъв, но...става дума за следното едно от другарчетата на Ели много и посягаше, а и беше до рамото да не говорим, че е с 3-4 кг по-лек от нея, от майка му обаче знам, че ако някой го удари той просто се свива, т.е. посяга само ако види, някой по-кротичък от него. А колкото до това, че удря вас, да не би да не може да ви обясни нещо или да ви убеди в нещо и в безсилието си да ви удря?!



Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:36



Незнам защо така почна да ни посяга. Мен не смее защото аз като се разсърдя или нацупя това за нея е най-страшното, но баща си и баба си не подбира изобщо

Обеснявам всеки път, че не е хубаво така, но тя го прави като не получи нещо или като я разсърдят.
Иначе не се свива, не удря нито по-слаби нито по-малки от нея, просто тича разплакана при възрастния, който е с нея и се оплаква. Много пъти като видя, че някой я удари й казвам да удря и тя, въпреки че срещам опулените физиономии на майките, ама така де, защо моето да е удряно??? Преди не беше така, като навърши годинка биеше наред всички, никое дете не смееше да я закача или взима играчка, а сега е станала една кротичка и свита, изобщо непривидно за нея





Тема Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:38









Тема Re: Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:43



Ами тогава действително е период

, но ти си говори да отвръща ако някой и посяга, пък другите ако искат и да им изкочат очите от удивление. Според мен това е по-добрия вариант, отколкото да му казваш "не удряй", а да го шамариш или пък да не му обръщаш внимание.
Сега отивам да ви разгледам снимките



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор anamari (член)
Публикувано08.01.08 09:47



Малее, голям чувал, голямо нещо-много сте слушали ямно.



Тема Re: Това дребното посяганови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:51



Ами аз съм ан принципа да не удря тя първа, ако я ударят да отвръща естествено, но никога да не почва първа, нали е дама все пак







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:53



Много е пораснала и Ния. Съсипа ме на снимката дето дремва на бюрото. а за играчките да попитам каква е тази ферма?в смисъл като марка, за каква възраст е и какво има в нея? а и онези мъничките куклички на фотьойлчето дето са от къде са?от някаква серия ли са?



Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: anamari]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:54



Много и понеже имаме традиция от Бъдни вечер (когато идва самият Дядо Коледа) до НГ всяка сутрин да намира по нещо в чувалчето си, вчера като махахме елхата и прибирахме украсата беше толкова тъжна

Ама се уговорихме ако слуша догодина пак да дойде.
Тази година ролята на добрият дядо беше изиграна от девер ми, ама тя го позна накрая и вместо Дядо Коледа му каза по име, умряхме от смях





Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 09:56



Фермата е на Фишер Прайс и я взехме от екскурзията до гръцко, но и тук ги има, представлява три малки къщички вътре с животни и накрая на тавана на едната кокошчица където като снесе яйца и те се пускат и се пълни кошничката. Малките куклички са комплект от Хиполенда, коитос лучайно мернах, но останах много доволна, всяка една си има раничка, компютърче, разни линияли и химикалки малки - ученически комплект, но се вързаха много добре с фермата и с една къща голяма и пада игра до забрава с тях








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.