Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: И снимкинови [re: Tedulina]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.01.08 15:56



Мерси, мерси - всичко най-добро и ЧНГ и на теб. Като подкарах Ася и от теб и Хриси не съм виждала скорошни снимки...я на проверка!


Possum, sed nolo!


Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: surfline]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано07.01.08 16:14



С люлките, вярно си е голяма беля. Светослава беше на две години, когато се затича към една летяща люлка, аз тичам след нея и я викам, а тя още повече се засилва (да не би да не я кача на съседната люлка и да я прибера в къщи). Тъкмо посягам да е хваня за дрехата отзад, и люлката я блъсва. Удари я на височината на челюстта, странично, но се разминахме само с голям уплах за нас двете и една бременна съседка, както и със счупена обеца, но от тогава и аз и детето винаги играем по-далече от люлки.
Интересното е, че тя беше много малка, а още си спомня случката и досега обикаля люлеещи се люлки доста отдалече - опитът учи, ами дано да е възможно без последствия.



Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.01.08 17:16



Снимките са страхотни. А малката е невероятна направо. А за бабин клуб подкрепям с две ръце.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано07.01.08 17:17



Леле че гадно. Миличката Ели какво ли и е било в главичката, та да си мисли че тя е виновна.



Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано07.01.08 17:54



вече се чуствам по добре днес звьнях на доктора да ходя на преглед но беше си изключил телефона. абе оживях за сега.



Тема Това дребното посяганови [re: jana]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 21:18



Малката се е научила и като не й изнася нещо посяга да удря.

Не е бита, нито някой я е удрял (освен мен чат пат оп дупето), явно отново е някакъв боен период. В същото време навън на връстничетата си не посяга, отстъпва, ако я бутнат или не й дадат нещо тя тича разплакана, не като преди да е тарторката на квартала. Защо така се промени изведнъж, не ми допада факта, че я удрят или бутат децата, а тя седи и в същото време в къщи вдига ръка срещу нас.





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: nickkaka]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 21:54



Направо ми настръхва косата като се замисля за люлките, ами като тръгне на ДГ и не е пред очите ми, ако там лелките се отплеснат и стане белята .... Вариянти много, дори и на 5 метра от мен може д ас еслучи, само Господ ги пази мъничетата


Миналата година така каката на кумовете ни както тичали и играли вътре се подхлъзнала и ударила главата в ръба на масата. Още има голям белег на челото от тази случка, а кумата ми беше ни жива ни умряла. Но няма виновни, лелките не могат да гледат 20-30 деца и да са по следите им, дори и да могат като има да се случва се случва.
Добре, че са ни с гумени тиквички





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: jana]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано08.01.08 08:47



Ами докато си вървиш по центъра на София/Варна може да падне някоя сграда/козирка. Мисли позитивно, щото мислейки негативно сама си предизвикваш неприятностите.
А и незнам за теб ама аз като дете колко случаи на пукнати глави и счупени ръце помня. Бързо забравяме детството, но тези неща са неизбежна част от него.



Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:05



Чери, днес имаш ли подобрение?
Стискам ти силно палци да не се разболеят дечицата.



Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано08.01.08 09:09



Ели се е успокоила вече напълно. Щастлива е на градина. Не е забравила случката и снощи подробно разказа на майка ми Пир'гов и как Габи паднала и сме я водили там и как тя преди време също е ходила там, защото си дръпнала телевизора върхо телцето






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.