Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: И снимкинови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 12:42



Много са сладурски снимките, личи че е било хубаво изкарването.
Аля и Симона многооооооооооооо са пораснали, а още помня темичките ви, когато очаквахте бебетата си





Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: nickkaka]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 12:45



Страшна работа са и люлките наистина .....
а дано момиченцето ти да е по-кротичко, за съжаление кротостта не винаги е голяма гаранция. Да ги пази Господ.
Ти поуспоки ли се малко? Въобще как е положението при теб?



Тема Re: И снимкинови [re: Acя]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 13:04



Мале какви сте бонбониииии, Аля я знам, но Симона е пораснала многоооооо.


Супер е бил престоя ви, веселба голяма .... още ме е яд, че не ви видяхме





Тема Re: Добро утро...нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:45



Eй, сърфче, аз откога се одумвам за участие в бъдещи и настоящи баби

! Още преди няколко майски теми, МАЙките си дадохме обещание да се срещаме в бабешките клубове!

Иначе добре дошла отново! С пожелание за много здраве, късметлийска година и разбирателство навсякъде!


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:47



Ей, Ася, за пореден път се убеждавам, че белите стават много бързо, дори и да внимаваш! Добре, че сте се разминали с нещо по-сериозно! Стана ми жал за Ели, милата, нищо, че Габка се е ударила. Тези големите се толкова чувствителни и жалостиви........ Успокои ли се вече и тя?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:49



Това с люлките наистина е много неприятно.... И моята Бела не я отмина удара с люлка, при това Коко я засили и право под окото........ Да се чудя кой по-напред да успокоявам.....


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 13:57



Така грипясах, че чак не вярвам, че е възможно. От вчера ме боли гърлото и бая кашлям, но то беше нищо в сравнение със събуждането ми тази сутрин, като събуждане е малко силно казано, защото хич не можах да спя. Цялата бях схваната, болки в мускулите на раменете, на кръста, ханша, бедрата, в главата ми мозъка на миш-маш, едвам пазех равновесие, очите подпухнали и зачервени, абе сдъвкана и изплюта и супер неприятното главоболие, което най ме мори. Оказа се, че имам Т почти 39 градуса, тресеше ме, а в същото време пръстите на краката ми бяха измръзнали от всякъде и не мога да ги стопля по никакъв начин. Ужас

. Но след течния аналгин и нурофена малко се пооправих. Дано утре да не съм пак така. Аз досега май грип не бях карала...


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Шушу-мушу къща разваля 07.01-13.01нови [re: happy_mama]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано07.01.08 14:02



Аз в нашата майска темичка не веднъж съм се оплаквала от моята катерица, но вчера беше върха в нейните изпълнения. Докато Коко се провикне от детската, че Бела се катери на леглото на втория етаж и аз да отида, нашата вече се разположила на горното легло и ми се хили. А аз само си мисля как може да си изтърве ръчичките още по стълбата и да падне назад по глава или пък не дай Боже от втория етаж както се навежда надолу да й натежи главата и бум от височина 1.50 м. И като я свалиш оттам се сърди, реве, пищи...... И така 3 пъти подред - накрая малко я поступах по дупето, пък ако ще да се сърди, поне да спре да се катери като няма никой там.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано07.01.08 14:08



Това го преживях на Коледа сутринта, никога в съзнателният ми живот не съм лягала на легло болна (освен като дете де), този грип ми разказа играта просто, два дена не мръднах от леглото, не че не исках, нямах сили

. Пази много децата, защото те го карат много тежко (поне Ния особено историята с Т), много лесно се пипва грипа, няма имунитет срещу него ...... тъпчи ги с много фрешове, витамини, имуностимуланти и там каквото имаш, че е страшно положението





Тема Чери,взе ми ги думичките от клавиатуратанови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано07.01.08 14:58



за бабешкия клуб де...


да наистина сериосно беше обсъдено и потвърдено бъдещето ни участие в такъв.Разчитайте на нашето МАЙско присъствие
Сърфче,много приятни снимки,Симона е голям сладкиш,а за снимката с Баба ти и Дядо ти искрено завиждам
Надявам се да сте изкарали добре и да си се заредила с много "балкнска енергия"за немско
Научили го твоя човек да сурвака...и да бъде сурвакан?

Искрен 28.04.06г.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.