Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: deeper_m]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:24



Вземи в раничка любимите му играчки, книжки, колички и прочие ... няма страшно едва ли си първата пътуваща с такова малко дете, персонала ще е свикнал

Дано се включи мама с опит, че ние засега само с кола сме я транспортирали





Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: jana]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано09.01.08 17:28



Много силно се надявам, да нямаме ексцесии.....Ще обера всичкия срам





Тема Re: На път с дете - помагайте!!нови [re: deeper_m]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:32



Абе срам, глупости всички имаме или сме имали деца, според мен няма да има сцени и да има случайно ще ти влезнат в положението и няма да се стигне до срам. Обърни го на шега .... иначе и детенце ще се изнерви и ще стане по-кисел

Според мен всичко ще е наред





Тема Re: Да ви се оплачанови [re: Tedulina]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 17:39



Ами как са - към 3.30 ми се обадиха от яслата на Бела да ходя да си я взема, защото е с 39.5 Т

. Заведох я на лекар - проблеми в гърдите и гърлото няма и по всяка вероятност са зъби. Но със сигурност какво е ще се изясни утре или вдругиден ако продължи да вдига Т, може и нея да я огрее АБ. Кокчо единствен се държи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:44



Ех да му се незнае ... дано е от зъби, въпреки че такава висока почна и Ния

Офф дано ви се размине по-леко





Тема Момичета, доста отдавна не съм виждала в клубанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 17:46



НикиФин, щурчо, очарователната нимфа, Теди също не се е мяркала! Кой още!? Я кажете кой ви липсва и да им сложим по една черна точка

! Или пък ако някой знае как са, какво правят да сподели, моля.....


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 17:48



Дано, наистина. Радвам се, че точно тук има с кого да споделя притесненията си и да ме разбере. Имам чувството, че сте ми насреща и си говорим на по кафенце.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 17:54



Ех де да бяхме на по кафенце и децата около нас, айде да се постопли малко и една среща да сформираме, че е срамота .... толкова месеци, години заедно и само по снимки

резил.
Малката вдига л ити лесно Т, държи ли я висока? Аз като видя Т откачам вече, дребната за минути качва до 40 градуса и няма смъкване, а като дам течен аналгин или хексалгин ги повръща Голяма фобия имам вече от тия Т





Тема Re: Да ви се оплачанови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 18:00



Ами като че ли вдига и тя лесно Т. Аз вече не се шашкам толкова от Т-та особено като ми кажат, че гърдите и гърлото са чисти, се опитвам да не й обръщам внимание и чакам просто вируса гаден да напусне тялото на детенцето ми. Обаче все пак си се притеснявам. И на двамата съм давала Хексалгин миналата година заради 40-градусови жеги

и нямат проблем с него. Аман вече, да си заминава тази гадна зима. Едно нещо си пожелах за новата година - ЗДРАВЕ, и то няма да ми се сбъдне - ебати нещастието


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 21:31



Спокойно миналата година по китайския календар беше свинска и такава си остана до края на годината, тая година я дават да е годината на плъха - тя започна преди 2 дена (07.01 според китайския календар)
Има надежда за нас ей






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.