Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.01.08 13:06



Много хубаво би било - направо си мечтая за нещо такова. Само мацки, като на моминско парти

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Да ви се оплачанови [re: happy_mama]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 13:24



Благодаря ви, момичета! Имам нужда от такива пожелания. Щях да пиша, че изглеждам като блъсната от бързия влак, ама ако той ме види в момента и той няма да ме блъсне - толкова жалко изглеждам....




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано09.01.08 13:34




Дано бързо се оправяш, само да ти кажа, че и в даването на АБ има добри страни, поне след втория му прием вече със сигурност няма да си заразна за домашните
Скоро пак ще си във форма, особено пък като видиш всички съвети в новата тема за красивата мама



Тема Джаста, прати малконови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано09.01.08 13:54



почистваща техника

, че не могат да насмогнат братушките. Горкият Искрен - какво ли си мисли като ги гледа тия преспи!?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано09.01.08 14:40



Ооо, звучи доста зле.


Децата как са?



Тема Сладки снимкинови [re: jana]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано09.01.08 15:10







Тема Re: Джаста, прати малконови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано09.01.08 15:48



Уауууу,те това се вика зима....не като при нас-три педи сняг-три седмици бедствено положение....
Ето снимка пред нашия блок...това е моята кола,ван...т.е височка и почти не се вижда




Искрен 28.04.06г.

Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор BBB7 ()
Публикувано09.01.08 15:52



Боже, Янче,колко е пораснала!Пу-пу-пу!Да ти е жива и здрава!Голяма сладурана. Айде действайте вече за второ.






Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: BBB7]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано09.01.08 15:55



Дайстваме ама таткото незнае още

(много се дърпааааааа ) ама ще го прилъжеме, тренирала съм малката всяка вечер да го посреща с думите "Икам бебе"





Тема На път с дете - помагайте!!нови [re: jana]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано09.01.08 17:21



Мами,

Предстои ни пътуване с дребния....Със самолет...около 7 часа...На отиване ще е нощен полет, притеснявам се, защото той заспива само сам....в кошарата си...или в легло ако сме някъде....
На връщане, ще е сутринта....


Кажете, какво да нося....като занимавки по време на полета...като дрехи за преобличане в ръчния багаж...И изобщо всичко....
Душата ми е свита, като знам как не се кротва за 1 секунда като е буден в къщи...какво ще го правя из самолета, бедна ми е фантазията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.