Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:11



Тъй-тъй, аз събирам инфо с какво ще ми се напълни къщата след една година. Засега основно се прескачаме с фераритата от шела, с фигурки на костенурките нинжда, с оръжията им, с трансформъри.




в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:13



Ей, това е много идейно, сигурно и двамата ми хобита биха си играли. Трябва да проверя в хита и аз. Стана ми много готино като видях момиченце, Ния в случая, залегнало над пистата.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Много тромав dir-aнови [re: nikol82]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:13



И аз нямам проблеми засега.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Това дребното посяганови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 11:14



Тя съм забелязала, че проявява когато не става или не получава нейното, обеснявам й че така боли, че не е правилно, но тя си знае нейното, малка е или се пави просто на луда, че й изнася така и привлича вниманието ми







Тема Re: Малко снимки и от наснови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано08.01.08 11:17



Аз не съм снимала аутобана, който баща й купи ....... беше нещо страшно да видиш баща и щерка с изплезени езичета от кеф да се състезават. Снимкат с куклата съм й я направила, защото сега за пръв път я видях да играе с бебето

Досега само с колички, багерчета ... дори в Хита като пазарувахме аутобаните, разни коли с дистанционни му казах на мъжа ми, че все едно имаме момче в къщата, голяма е мъжкарана





Тема Re: И снимкинови [re: Acя]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.01.08 11:19



Чакаме

.


Possum, sed nolo!


Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Acя]  
Автор Heвeнa Цoнeвa (~@%^;)
Публикувано08.01.08 11:19



Абе, права си, и аз съм напълоно на твоето мнение, обаче вчера в 7 вечерта, в кишата не ми се щеше да го оставям да се въргаля, а и той може да остане там сума време, не му дреме изобщо да го направи. А си беше време да се прибираме, няма закъде да го чакам да прави цирка на улицата, вечерта и то в кишавицата и снега... иначе се изкушавах да го оставя там и да отида на 4-5 крачки от него и да се правя, че не го забелязвам - обикновено действа и спира магариите...


А за другото - така е, наистина, но да ти кажа, вчера както бях изморена и той ми скъси живота с това представление, не можах да видя другата страна на нещата. Иначе наистина е така - по-добре да беснее, но да е здрав :) Другия път като го направи, ще си помисля първо за това, преди да се ядосвам или притеснявам

От друга страна, какво пък, като затананика на най-висок глас песента "Зеленчуци който не яде..." и 1 лапе и то се оживи да я пее (с тая разлика, че онова момиченце поне знаеше думите...)



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 11:20



Когато съм много изморена и немога да го нося се опитвам да го уговоря, че само ще го гушна както си е прав и после продължаваме. Номера при нас минава. Гушкаме се къде ли не - хората да гледат и после си продължаваме по пътя мирно и тихо. Понякога се гушкаме през няколко крачки, но в този лед навън не рискувам да го нося, още повече уморена.



Тема Re: Вчера направихме цирканови [re: Heвeнa Цoнeвa]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано08.01.08 11:21



Да те успокоя първо - период е! И това ще отмине. Винаги съм се подготвяла психически, когато е трябвало да заведа Коко на лекар точно заради подобно поведение в коридора пред кабинета. Но просто порастна и сега е страхотен. Кво да ти кажа, сега си мисля, че малките деца винаги искат да привлекат вниманието върху себе си и го правят по начин, по който те си мислят, че е правилен. Ето и малката лигла като отидем на лекар не се спира на столовете, но тя привлича вниманието върху себе си по друг начин - с кокетничене, с усмивки, пускани под мустак, ходи директно до хората и ги пипа по краката и така нататък - няма търчене, няма крещене и т.н.

За носенето и аз съм в ужас този сезон, защото Бела е наоблечена и много тежи, пък и е неудобна за носене, но като не ще да върви и нямам избор. И това отминава.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Да ви се оплачанови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.01.08 11:21



Браво Чери само така, пребори го тоз гаден вирус!
Дано децата се задържат здрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.