Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано25.01.08 19:50



във никакав случай не желая да плаша никой. желая само да помогна и да не чакат ида не се доверяват много на докторите. защото това беше мойта грешка. аз много съжалявам че по рано нямах време да чета сайта защото щяхте да ми дадете съвет и нямаше да чакам . за това писах за да може сега аз да помогна. с най добри чуства.знаете ли какво е да имаш доверие 10години на един доктор и накрая да ме остави да се оправям сама. а как да имаш доверие после на другите доктори?



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: nickkaka]  
Автор Acя ()
Публикувано25.01.08 20:00



ами трудно е, но трябва да го направиш. Намери сили в себе си, защото тези съмнения могат да побъркат....като трябваше да раждам Габи и вечерта си седя с контракции тук и чакам да станат на 5 минути и викам я да почета, отварям Бг-мама и вместо да отворя белия списък на лекарите отварям черния, и ми се набива името на лекаря, който тряба да ме изражда и страхотии пише за него, превъртях от притеснение. Все пак си наложих да спра да мисля така и да предизвикам положителни емоции. Раждането мина перфектно. Няма как да избегнем за нещастие сблъсъка с лекар ами тогава, ако си с недоверие към него? Лекарите са хора, те като всички нас си имат виждане, ако потърсиш второ мнение най-вероятно друг лекар ще погледне от друг ъгъл и ще даде друга диагноза, а тогава? Това не значи че първия греши...



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: Acя]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано25.01.08 20:56



много неща съм приживяла и винаги съм мислила че съм много силен човек.мойте приятелки винаги са ми се възхищавали как се справям с проблемите но това раждане ме срина . много се оплаших още докато раждах нещата не вървяха както трябва и аз постоянно им повтарях но те въобще не ми обръщаха внимание. много кървяхпрез цялото време. не ми се връща назад но само защото има господ сигурно съм жива. много неща спестявам защото не искам да се сещам а и много ми е трудно писането. а по между другото преди 3дена излезнахме от болница с малката. имаше вирусен бронхиолит. много болни деца имаше и то кърмачета. пазете се . и много ти благодаря за хубавите думи имах нужда от тях.





Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: nickkaka]  
Автор Acя ()
Публикувано25.01.08 21:45



Щом си била толкова силна значи отново ще я намериш в себе си тази сила.
аз може да звуча грубо, но понякога е по-добре да поразтърсиш някой, за да се съвземе. Истината е, че ми се иска наистина да съм ти от ползазащото е важно да си в добро здраве за себе си и заради децата си

Като се чувстваш зле тук винаги ще намериш рамо да си поплачеш.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: nickkaka]  
Автор Acя ()
Публикувано25.01.08 21:46



а дребосъчето как е сега?



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано25.01.08 22:25



добре сме. но лежахме 7дни . много бавно минава вируса не му действа въобще антибиотика.но го пихме за да не направи плевмония. бяхме в токуда хареса ми отношението на лекарите . минаваха на визитация по 3пъти на ден.правиха им масажи на бебетата за да могат да кашлят. бяхме в самостоятелна стая но е много скъпо. но лекарите имат еднакво отношение към всички.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор gus_gus (член)
Публикувано26.01.08 02:35



Момичета, а при мен нещата са тотално сбъркани! Вече минаха 3 месеца и 20 дни откакто родих, а аз все още не съм се изчистила от тези лохии. Кървях около 2 месеца и половина, но след това си продължи едно течение, което е с еднаква сила и няма признаци да спре скоро. Ходих на лекар преди 2 седмици в болницата, където раждах и то при един от най-уважаваните - гледа ме и на ехо, каза, че няма нищо и да не пия нищо. Вече се чудя какво да правя? Дали е нормално това положение, след като не е кръв, но си е силно и се налага да ходя непрекъснато с дамски превръзки? Притеснено ми е, но не искам да ходя в друга болница, където не ми знаят случая. Някой изпадал ли е в подобна ситуация?



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано26.01.08 11:11



ЛОХИ ТОЛКОВА ВРЕМЕ НЯМА.ТЪРСИ ИМА ДРУГА ПРИЧИНА. МОЖЕ И ХОРМОНАЛНА ДА Е.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: gus_gus]  
Автор Acя ()
Публикувано26.01.08 11:52



Отиди при друг лекар, какво като не ти знаят случая?ще разкажш, ще занесеш ако трябва изследвания и т.н. Ако не друго ще се успокоиш ако чуеш същото мнение, но според мен толкова кървене не е нормално.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: nickkaka]  
Автор gus_gus (член)
Публикувано26.01.08 12:20



Ако е хормонална причината, какво следва? Имаш ли представа?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.