Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: Poзaбeл]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано07.01.08 00:22



При мен бяха 35 дни, но съм чувала за жени, при които продължават доста повече. Нормално е да се мени течението - ту да намалява ту да се усилва. Също е нормално и накрая да ти дойде и цикъла. Но нищо не ти пречи за собствено спокойствие да отидеш на лекар.





Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.08 08:26



Нищо чудно и да е цикъла ти. При някои жени въпреки кърменето след спирането на лохиите се възстановява цикъла. А има ли миризма?! В смисъл на гнило или да е особено силна и неприятна?
Аз също подкрепям да посетиш лекаря си за твое собствено успокоение.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор tzvete_das (търсеща)
Публикувано07.01.08 09:28



При мен и двата пъти продължиха доста дълго - първия път около 45-50 дни, а втория път бих рекордите с цели 68 дни. Направо ми се видя цяла вечност...като и двата пъти около 40-тия ден почти бяха спрели (за ден-два) и после пак започваха с нова сила

. Не знам дали това повторно изтичане е бил някакъв вид цикъл, но след като спря, вече 5 месеца нямам цикъл (продължавам да кърмя). При мен също - въпреки липсата на цикъл, всеки месец горе-долу по едно и също време получавам леки болки - менструално-подобни.
Тъй че това твоето ми се вижда съвсем нормално...но ако продължи - все пак чичко (леля) дофтор е хубаво да даде акъл.

п.п Консултирах се с АГ към 50-тия ден, защото и аз се бях ошашкала, но ме гледаха на ехо- и казаха че всичко е ок, просто има жени, при които този процес е по-дълъг.

Редактирано от tzvete_das на 07.01.08 09:32.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: tzvete_das]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано07.01.08 21:38



Благодаря на всички за отговорите. Нещо имахме срив в нета та се поизгубих тия дни.
Непременно ще отида да ме види чичко доктор, не ми харесва мен тая работа и искам да се уверя, че всичко ще е наред.
Не съм ходила след раждането, казаха че ако няма нещо извънредно не е наложителен прегледа. След като свършат тия истории обаче щял да ми прави цитонамазка.
Сега звънкам за час и ще ви кажа после какво е станало на прегледа.
Дано няма нищо.

---------

The Devil wears Prada, so do I!

Редактирано от FLUKY на 07.01.08 21:40.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор Ripple (до теб)
Публикувано08.01.08 12:42



При мен продължиха месец и половина, след десет дни започна цикъла. Имах периодични кървения след това.
Ако се притесняваш, консултирай се с лекар.

Не ми пука!



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: Ripple]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано08.01.08 18:40



Като прочетох колко е продължило при другите се притесних съвсем да ти кажа. Утре съм на прегле и ще видим.

---------

The Devil wears Prada, so do I!

Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор jabolinka ()
Публикувано17.01.08 10:23



Не се безпокой - на мен ми текоха 60 дни! 5 дни почивка и веднага дойде менструацията - 15 дни - та се наложи да пия за нея хапчета, че не искаше да спре.

И мен ме понаболяваше корема в края на лохиите - било е овулация. И наистина после дойде цикъла.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: jabolinka]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано18.01.08 05:29



Е да скъпа но при мен продължава още теча. Ще стане 3 месеца скоро. Взех мерки обаче и във вторник съм на кюртаж

. Стискайте палци да приключи всичко успешно.



Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.01.08 11:14



Стискам палци!




Possum, sed nolo!


Тема Re: Лохии - до кога?!?нови [re: FLUKY]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано18.01.08 14:08



Ще ти стискам палци и на двете ръце!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.