Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ТЪРСЯ СЪВЕТнови  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано29.12.07 19:11



Здравейте момичета! Моля Ви за съвет-лятото си направих профилактичен преглед, защото с мъжа ми решихме да имаме дете(на 30съм) и за мой ужас се оказа, че имам хламидии. Може би ги имам отдавна, но никой не ми е казвал да се изследвам за това

? Лошото е, че се лекувам от лятото, а те все излизат при ваг.тест. Кръвния пък ми е отрицателен.Знам, че много се е писало на тази тема и в общи линии всичко е доста сложно, затова искам само ако някоя от вас е успяла да ги унищожи да ми сподели при кого се е излекувала-име на доктор, гинеколог, или хомеопат, защото вече две гинеколожки не успяха с моето лечение.Ще съм Ви изключително благодарна, ако се отзовете на молбата ми, за да не губя време! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!



Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: ishtari_diya]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано30.12.07 13:26



За жалост това са най-упоритите гадинки и не се повлияват лесно от АБ.

Като бях бременна в 8-ия месец ми намериха хламиди, отказах каквото и да е лечение и няколко месеца след раждането ми направиха отново тест и се оказа, че нямам. Можеш д апробваш с хомеопат, пусни ако искаш тема и в клуб Медицина и в клуб Хомеопатия. Ако искаш координати на хомеопатката ни ми пиши на лични.
Успех и дано скоро се отървеш от тях





Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: jana]  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано30.12.07 23:10



Благодаря Ти jana- за бележката,ще пиша.Стискай палци!Весела Н.Година и на теб!





Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: ishtari_diya]  
Автор _NlELKA_ (непокорна)
Публикувано31.12.07 15:54



Преди няколко години ми бяха открити хламидий, но благодарение на професионализма на моя генеколог се излекувах за броени дни! Той ми предписа лекарство, което приех точно два пъти, защото таблетките бяха само две и при следващото изследване от хламидийте нямаше и помен!От личен опит ти казвам, че няма да съжаляваш ако му се довериш!

Редактирано от _NlELKA_ на 31.12.07 19:10.



Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: _NlELKA_]  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано31.12.07 16:07



Благодаря ти -това звучи чудесно с тия две хапчета!





Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: ishtari_diya]  
Автор _NlELKA_ (непокорна)
Публикувано31.12.07 17:08



За нищо! Бях написала име и координати на доктора, но бързичко си редактирах мнението, преди модераторката да ми се скара!

Редактирано от _NlELKA_ на 31.12.07 19:12.



Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: _NlELKA_]  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано31.12.07 19:53



Благодаря ти!

Записах си името му и координатите. Даже пуснах в гугъл за още инфо и ми излязоха и други добри отзиви за твоя гинеколог.
Много се надявам да е толкова прекрасен и добър специалист, колкото казваш.
Досега все съм ходила при жени-гинеколози, но имам чувството, че нещо им има. Със сигурност е време да сменя концепцията си и да се предам в ръцете на Мъжете!
Стискай палци!



Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: ishtari_diya]  
Автор _NlELKA_ (непокорна)
Публикувано31.12.07 21:05



Наистина ще останеш доволна от посещението си при него повярвай ми! Много е мил и внимателен, а най-вече както казах е истински професионалист в работата си, специализирал е 8г. в Франция, а това може да ти говори много! Стискам палци и ти пожелавам успешно справяне с проблема!

Редактирано от _NlELKA_ на 31.12.07 21:21.



Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: _NlELKA_]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано01.01.08 11:31



Мила координати на лекари и прочие може, но не и лични







Тема Re: ТЪРСЯ СЪВЕТнови [re: jana]  
Автор _NlELKA_ (непокорна)
Публикувано01.01.08 13:38



А добре тогава, ако някой се интересува ще ги напиша пак! Аз се притесних, че съм направила грешка

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.