Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано29.12.07 21:12



АКО ИМА ЖЕНА СПОДОБНА СЬДБА НЕКА МИ ПИШЕ БЕБЕТО Е НА 5 МЕСЕЦА А АЗ ОЩЕ НЕ МОГА ДА СЕ ВЬЗТАНОВЯ МНОГО СЬМ ОПЛАШЕНА ЗАЩОТО ЗА МАЛКО ДА УМРА ПОСТОЯННО СИ МИСЛЯ ЧЕ НЕ СА МЕ ИЗЧИСТИЛИ И ПАК ЩЕ ПРОКЬРВЯ



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор snich (Renina mama)
Публикувано29.12.07 21:20



Ами отиди на лекар !
На моя позната вадиха плацентата няколко месеца след раждането.Всичко мина успешно.
Щом не се чувстваш добре задължително отиди при специалист!



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор Acя ()
Публикувано29.12.07 21:50



На мен ми изпадна парченце от плацентата около 36 часа след раждането, веднага го дадох за хистология и на сутринта минах на видеозон, а после и на пълна инструментална ревизия(кюртаж), под пълна упойка естествено.
Нямам проблеми.
Теб от какво те е страх точно?Какви симптоми имаш? Температура? Въобще какъв е проблема?Имала ли си проблеми през бременността? А какво казва новия ти лекар? Ако правилно разбрах от другата тема това е д-р Начев, той е голям специалист, можеш да му имаш доверие
И само споко проблема си има решение.





Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано29.12.07 23:05



СЛЕД КАТО РОДИХ МНОГО КЬРВЯХ КАЗАХ НА ЛЕКАРИТЕ ЧЕ НЕЩО НЕ Е НАРЕД 10ДЕНА СЛЕД РАЖДАНЕТО ДИГНАХ ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОБАДИХ СЕ НА МОЙТА ЛЕКАРКА КАЛЕВА ТЯ МИ КАЗА ДА НЕ СЕ ГЛЕЗЯ ЧЕ ТОВА Е ОТ ГЬРДИТЕ АЗ ПОЖЕЛАХ ДАМЕ ПРЕГЛЕДА ТЯ КАЗА ЧЕ НЯМАЛО НУЖДА ПОСТОЯНО МИ СТАВАШЕ ЛОШО НЕ МОЖЕХ ДА ПАЗЯ РАВНОВЕСИЕ И ПОЧНАХ ДА МЕРИША НА МЬРША НА 40ТИЯ ДЕН ОТ РАЖДАНЕТООТИДОХ НА ЛЕКАР КАЛЕВА ЗАЩОТО НЕ СПИРАХ ДА КЬРВЯ ТЯ КАЗА ЧЕ ВИЖДА НЕЩО И МИ ДАДЕ ЛЕКАРСТВА ДО ВЕЧЕРТА НАПРАВИХ КРАВОИЗЛИВ И ИЗПАДНА ГОЛЯМО ПАРЧЕ ПЛАЦЕНТА ПРИЕХА МЕ ПО СПЕШНОСТ НАПРАВИХА МИ КЮРТАЖ В 2РА ГРАДСКА СЛЕД МЕСЕЦ ПРОДЬЛЖАВАМ ДА КАРВЯ ОТИВАМ ПАК НА ЛЕКАР КАЛЕВА ТЯ КАЗВА ЧЕ МИ НЯМА НИЩО ДЕПРЕСИЯ ОТИВАМ ПРИ ДРУГ ЛЕКАР КАЗВА ЧЕ ИМА ОЩЕ ПЛАЦЕНТА НЕМОЖАХ ДА ПОВЯРВАМ ОТИВАМ ПРИ ДРУГ ЛЕКАР ТОЙ ПОТВЬРДИ И МИ НАПРАВИ КЮРТАЖ С ВАКУМ ОТ ТАМ НАПРАВИХ СИЛНО ВЬЗПАЛЕНИЕ И МЕ ПРИХА В МЕД АКАДЕМИЯ ИПОПАДНАХ НА ДР НАЧЕВ СЕГА ТОЙ МЕ ЛЕКУВА В МОМЕНТА МЕ НАБЛЮДАВА ДА НЕ СЕ ПОЯВАТ НОВИ НАЛЕПИ ЗАЩОТО И МНОГО МАЛКО ДА ОСТАНЕ СЛЕД ВРЕМЕСТАВА НАЛЕП И ПОЧВА ДА СЕ ВИЖДА НА ВИДЕОЗОНО ИЗЛЕЗНАХА МИ ЧЕРНИ ПЕТНА ПО ТЯЛОТО ИМАМ ОЩЕ МНОГО ДА ТИ РАЗПРАВЯМ НО БЕБЕТО МНОГО ПЛАЧЕ



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор Nemo^ (ex Diana^)
Публикувано30.12.07 12:20



nickkaka, съжалявам.
Обаче ми прави впечатление, че в една друга тема пишеш, че си раждала при Угрински.
Понеже събирам менения, те моля да уточниш Угрински или Калев?
Пожелавам ти бързо да се оправяш.



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано30.12.07 13:19



Какво ти има точно? Цикъла редовен ли ти е, болки или просто си имаш страхове?Отиди и направи консултация с друг лекар.



Редактирано от jana на 30.12.07 13:30.



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано30.12.07 17:07



аз раждах при др угрински защото др калева беше на море и той ме подреди така



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано30.12.07 17:43



др начев е много добьр лекар той в момента ми води лечение с противозачатачни за да ми е редовен цикала но когато му се случи на човек нещо подобно много друдно се вьзтановява ходих и на психиатар но тя ми каза че сьм добре и да хода на гинеколог по често много друдно се вьзтановявам защото след всеки кюртаж пиеш антибиотик а отделно кюртажите ми ги правят без опоика защото сьм алергична след вьзпалението биха ми два вида антибиотика започнах дасе надувам от пренасищане много елошо като се обьркат нещата отделно хормонално нарушение и почнаха да ми избиват тьмни петна по тялото мразя ги всички доктори в 2ра градска здрава жена ме сьсипаха



Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано30.12.07 18:26



nickkaka, успокой се. Според мен прекалено драматизираш нещата.

Колко пъти са ти чистили плацентата след това? Антибиотици вече се пият под път и над път от всички. Не, че е много успокоително , но не е нещо изключително. А пък в твоят случай си е наложително...на мен също са ми били антибиотик след раждането, защото бях хремава и кашлях. Не си ли знаела преди, че имаш алергия към даден антибиотик? Да не си се "надувала" от нещо друго?

Мисля, че при теб и сега има нещо гнило. Какви хормонални изследвания ще ти правят 5 месеца след раждането?!? Трябва да минат поне 6месеца от последното ти кърмене, минимум, за да се говори за подобно нещо.
Тъмните петна след раждането се появяват при мнооого жени. И то година след раждането. Не си само ти. Пази се от слънцето, мажи се с кремове със защитен фактор и през зимата. Ще изчезнат след време.

Как разбраха, че си алергична към упойки? Правиха ли ти тест? При мен от 15 упойки не бях алергична само към 3. И пак ме оперираха, просто ми биха Урбазон предварително. В днешно време има много начини за обезболяване.

Така, че наистина се успокой и си намери добър лекар.
"Здрава жена ме съсипаха"... силни думи са това.

ПП. Много се изкушавах да напиша отговора си без главни букви и точки, но се спрях



вече майка на двама сина


Тема Re: СЛЕД РАЖДАНЕ ЗАБРАВЕНА ПЛАЦЕНТАнови [re: nickkaka]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано30.12.07 18:47



хормонални изследвания не са ми правени а пия противозачатьчни за да може да имам нормален цикал зощото 3месеца кьрвях нон стоп а пьк това ми е втора бременост и знам кога излизат тьмни петна по време на бременоста а не 2месеца след нея за алергията знам при един аборт по желание с пьлна упойка се бях обринала и доктора ме предопреди да знам а когато ми правиха кюртажа в2ра градска им казах за алергията анестезиолога не пожела да ми сложи упойка защото го било страх




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.