Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Подарък за бебе, help  
Автор martian_girl (сладка)
Публикувано02.12.07 15:18



Скъпи мамчета, почти шумно се колебая по въпроса какво да подарим на бебока на много близка двойка, на която сме на гости по празниците. Ние с моя мъж се оженихме съвсем скоро, около нас няма бебета, дечурлига все още и двамата нямаме абсолютно никаква идея какво да подарим. Значи - въпросният господин се роди в началото на август, много е мъничък още за някакви "интелектуални" подаръци - игри и тн. Дрешки знам, че си има доста, пък и съм чула, че на тази възраст ги израстват много бързо. Играчки също си има всякакви. Мислех за столче за хранене, което ще му трябва по-натам евентуално, бънджи или нещо подобно. И дотам

. Искам да е нещо, което или да му върши работа и да зарадва мама, или някакъв предмет, който ще му остане за спомен. Ама какво точно да бъде - никаква идея.

Та - бихте ли подхвърлили някакви идеи за подарък на мъника, плийз? Можем да отделим 100-200 до 300 лв.

Мерси



Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: martian_girl]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано02.12.07 15:27



защо не попиташ майката от какво биха имали нужда?!
ако родителите са се спрели на конкретен модел столче за хранене - вземете него... но най-добре преди да купуваш нещо скъпо да се консултираш с майката - тя най-добре знае от какво има нужда... няма смисъл да даваш пари за нещо, което няма да се ползва, защото е неудобно, нестабилно или някаква друга кофти причина...
бънджито е добра идея, но пак се консултирай с майката дали иска бънджи или предпочита проходилка... или и двете...
освен това тези неща са подаръци по-скоро за родителите, отколкото за бебето - децата най-много се радват на играчки, колкото и малки да са... в тази възраст светещите и мигащите са фурор, но пък щом има много...
пак казвам - питай майката...



Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: incendio]  
Автор martian_girl (сладка)
Публикувано02.12.07 15:32



Да, май ще трябва наистина да я попитам, въпреки че исках да е изненада. Но пък така рискувам вече да са си купили въпросния предмет. За мигаща играчка не се бях сетила, ще вземем някаква за допълнение към подаръка мерси





Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: martian_girl]  
Автор rimia ()
Публикувано02.12.07 16:15



Щом двойката родители ти е близка, мой съвет е първо да питаш от какво имат нужда. може да им трябва нещо точно определено, което другите не се сещат да им подарят и ги трупат с дрехи и играчки. А между другото от личен опит съветвам - детско спално бельо, обущета, бебешка козметика - винаги си трябват и няма да сбъркаш с подаръка.



Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: martian_girl]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано02.12.07 17:28



на мен ми бяха подарили и бях много доволна от количка за прохождане- детето я възсяда през средата като върху седло и се придвижва избутвайки се с крачета. Има много плюсове пред проходилката и се ползва и преди и по време и след прохождането.

Моя съвет е да огледаш, да набележиш 3-4 неща, и с техни снимки и описание да я ппиташ. Така показваш колко пари и какво качество имаш желание и възможност да купиш и майчето без притеснение ще ти каже ако е харесала нещо подобно. А и такива коли няма навсякъде- аз не знаех че има такива докато не ми подариха- как да я поискам.
Едва ли ей така ще ти каже че е харесала нещо за 150-200лв.





Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано02.12.07 20:17



fascinating oceanid, можеш ли да пуснеш снимка на тази количка?!



Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: martian_girl]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано02.12.07 21:27



Освен хубавите идеи, които са дали момичетата преди мен, бих искала да предложа нещо, което ми направи голямо впечатление и е за спомен.

В банка ЦКБ предлагат 12 златни късметчета във формата на монети - много са красиви. Биха били чудесен спомен и сега покрай празниците мисля, че са и актуални. Цената им беше, ако не се лъжа, около 120 лв. Подходящи са, както за спомен за детето, така и за семейството като цяло. В добавка може и конкретно нещо за хлапето.

Желая Ви успех. Весели празници на всички!



Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано02.12.07 21:57



беше на баткото, после отиде при племенника и не е при мен.
ще се поразровя за реклами или снимки на баткото върху нея, но тогава главно с аналогова камера снимахме та шанса за второто е малък
в краен случай ще ти я нарисувам



сещаш ли се за онези люлки-кончета - сяща се по същия начин, но няма лайсни за люлеене, а си има колела и е кола, която обаче е достатъчно ниска за да стъпва детето на земята с сгънати в коленете коленца - като много омаляло на детето колело.


Редактирано от fascinating oceanid на 02.12.07 22:13.



Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: fascinating oceanid]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано02.12.07 22:21



нещо такова като идея, но нашата беше някак по-обезопасена срещу падане- седалката не беше толкова дълга и равна а повече като седло- извита отзад и отпред. но тази пък има висока дръжка отзад за бутане прав и за изправяне което е свежа идея, на нашата дръжката беше на нивото на кормилото







Тема Re: Подарък за бебе, helpнови [re: martian_girl]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано02.12.07 23:39



Синът на приятелката ми в България има едно много симпатично куче на Чико за прохождане - много е сладко, а и работата си я свърши добре

.


Possum, sed nolo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.