Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано12.09.07 09:03



Сетих се и за преварен зехтин - на дъщеря ми само от едно намазване й минаваше зачервяването.



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор SveDoGab (на Габи и Тея)
Публикувано12.09.07 15:44



На Мустела има едно кремче точно против подсичане - страхотно е. Мажех я при всяка смяна на памперса и не сме имали никакви проблеми. И сега, ако нещо се зачерви я мазвам леко и до сутринта няма нищо.


Габриела 2002
Доротея 2005

Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано12.09.07 16:01



Аз ползвам на бюбхен, но мажа абсолютно при всяка смяна на пелените, както каза нашата педиатърка - да се получи "маймунско дупе" на дупето на бебето. До сега съм имала само няколко пъти проблем със зачервяване и веднъж с повечко пъпки, в големите жеги - май бях позанемарила смяната, защото Яна не ядеше много и акаше по-рядко.... Но като я намажа обилно, за няма и един ден и се оправя.



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: Teди]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано12.09.07 16:10



За кремчетата достатъчно са ти написали.
Искам да подчертая zначението бебетата да са zа иzвестно време(половин час) преz деня беz памперс_поставени в/у непромокаема постелка примерно.Може малко да понапиШкат територията,но пък кожата на дупето диШа.



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор mozambique (непознат)
Публикувано06.10.07 11:35



Здравей,видях темата и мисля,че мога да ти помогна:))) Моето момиченце като бебе се подсичаше до кръв:)) И аз опитах всички гореизброени кремчета и хитринки,но нищо не помогна.Тогава открих един наистина вълшебен крем -SUDOCREM -помага ама за абсолютно всичко,за което се сетиш:))) Вярно е,че е малко по-скъп ,но си заслужава.На мен ми го изпращаха от Англия,но преди месец го открих и тук в бг.Ако си в София,можеш да го намериш в МОЛ на Стамболийски в магазина на Mothercare.Ще се убедиш сама в способноста на този крем да оправи почти всеки проблем с твоята и на твоето бебенце кожа:))))



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано06.10.07 14:27



Аз ползвам предимно "Бочко" и съм много доволна. Имам и този на Мустела - също е добър.



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: lorena]  
Автор kosturka ()
Публикувано06.10.07 22:30



на нашето бебе дупето веднъж беше ужасно подсечено, чак до рани, и това стана толкова бързо, буквално за един ден, така че не можах да реагирам. По принцип не мажа с нищо при смяната на пелените. И когато се изрина пробвах всичко - Здраве, Нивеа, Дефламол, Цинкова маз, Пенатен... След това някой каза - свинска маз и пудра, което ми прозвуча като чисти бабини глупотевини, но, наистина след като го приложих всичко мина за един ден. Сега не знам кое е помогнало от всички горепосочени.



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор cchery (не е истина)
Публикувано07.10.07 10:38



От дотук изброените мазила не видях единствено Универтан - маз, която действаше и при двете ми деца. В тежки случаи съм мазала с него, а за да не се изтрива от памперса върху него слагах крем Здраве. И при нас ефектът беше доста бърз. Купува се от аптеките. Ето и

му.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: misheto1984]  
Автор Tsvetentse5 (бъдеща мама)
Публикувано10.10.07 15:19



Аз ползвам Павлодерм и Пенатен.



Тема Re: За подсечено бебешко дупе...нови [re: Tsvetentse5]  
Автор misheto1984 (непознат )
Публикувано16.10.07 15:23



Много ви благодаря!!!

Понеже не видях в мненията, дали сте пробвали крем на име Бейбидрийм - нов е някакъв, четох го тук там - в Аз жената имаше, а и в някакви форуми.

Чували ли сте го?? Пишат, че бил добър...

Пак мерси много за отговорите, супер!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.