Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Магии-чудесиинови [re: surfline]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано12.09.07 11:56



Интересното е обаче, че по принцип гледаческите практики не са напълно глупости, има си хора, които ги могат, но в 90% от случаите не са тези, на които бихме попаднали

Затова и аз не бих отишла, но това не означава, че магически неща не се случват... На мен са ми ляли куршум след една катастрофа с баща ми и гледачката беше трагична, защото каза, че аз съм се уплашила много, а баща ми по-малко. В действителност беше тъкмо обратното, аз спях по време на случката и като се събудих бяхме живи и здрави, макар и хакнати. Баща ми беше като в транс, първоначално забрави за мен дори... Но шарлатанката разсъждава: я то детето сигурно щото е малко, трябва да се е уплашило повече.

Относно уроките смятам, че ако много вярваш в такива неща, си потенциален потърпевш и трябва да внимаваш. А има и друг един, вселенски закон, аз така съм си го постулирала... ако не разбираш нещо и много упорито го отричаш и се надсмиваш на разбиращите го, то ще те постигне. Може и да не разбереш, че е станало и не е нужно да ти се променят възгледите. Говорим си за стремежа на всичко в природата към хармония, трудно е да се поддържа съществуване в крайностите и по този въпрос си работи т.нар. от К.Г.Юнг психична енергия.

Добър ден на всички


I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Привет на всички тук!!!нови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано12.09.07 13:17



Здравейте, мили мои! Аз съм една общо взето стара и добре позната тук потребителка. Нова регистрация направих, защото ми се наложи поради деликатни и сериозни лични причини да спра да пиша под стария си никнейм и истинското си име.

Нека отсега нататък за всички ви бъда вихрогонче. Приемам запитвания за предишния ми псевдоним само на лични бележки, в клуба няма да кажа нищо повече по въпроса. Знайте, че много си ви обичам и лесно няма да се отървете от мен!

Правете каквото трябва, да става каквото ще!!!

Редактирано от vihrogonche на 12.09.07 13:21.



Тема Петна от сок от морковинови [re: surfline]  
Автор Rosabelle ()
Публикувано13.09.07 11:03



Абе, я кажете с какво се чистят петната от сок от моркови? Свекърва ми дала на Алекс сок от моркови, понеже имаше разстройство, но той го плюл, тя го силила и резултатът е нови дрешки, сякаш ги е поливала с тоя сок. Ей, направо побеснях!

Абе за тая жена явно лигавчета няма! Пробвах с Вениш и още няколко подобни прехвалени препарата, прах на 60 градуса ама нищо не стана. Приемам всякакви съвети
Благодаря



Тема Re: Петна от сок от морковинови [re: Rosabelle]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано13.09.07 14:30



Забрави, няма изпиране, нито с Вениш, нито с други Окси-Мокси преперати...единственото, което помага е да ги простреш на слънце и така след 4/5 пранета изсветляват малко от малко.






Тема Re: Петна от сок от морковинови [re: surfline]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано13.09.07 15:48



Aко не са третирани с друго,по принцип лесно се изпират ,като се намажат петната с кисело мляко(но не с данон) и се оставят за 2-3часа на слънце.
След като си ги пробвала с това-онова не знам дали ще има ефект,пробвай....



Тема Aбе то да са 10 лв само за....нови [re: surfline]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано13.09.07 18:55



леене на коршум или за гледане на кафе......А то -чувала съм едни суми от по 500,1000.....3000лв.....това са нЕкви болни мозъци....Приказката за лудите и зелника я знаете



Ами новата мода с СМС-ите -гадания по мобилния ти номер и имена......ГЛУПОСТИ,ама ето на-щом ги рекламират,значи има кухи лейки да наливат.



Тема Re: Петна от сок от морковинови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Rosabelle ()
Публикувано13.09.07 22:58



Оф, че тъпо, последна надежда е с киселото мляко, това не го знаех. Благодаря



Тема Re: Петна от сок от морковинови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано14.09.07 08:43



Хм, така махам петна от ягоди и череши, но с морковите не става


С ябълките също не става



Тема Re: Петна от сок от морковинови [re: Teди]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано14.09.07 08:47



Според мен, след всички тези препарати които си изпробвала, нишо няма да помогне. Обикновено дори и в химическото чистене искат дрехите да не са третирани преди това, за да могат да се изчистят петната...



Тема Re: Петна от сок от морковинови [re: Teди]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано14.09.07 12:22



Също от червено вино така излизат петната. Не, че бебето ще надигне бутилката, но да си кажа

.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.