Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Преди 3 години...нови  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано03.08.07 01:46



бях част от един сплотен отбор


августинки 2004
бяхме много, пишехме много, вълнувахме се много

понякога това време ми липсва
емоциите оттогава ми липсват

бях бременна тогава, а сега съм в навечерието на третия рожден ден на сина ми...



Тема Re: Преди 3 години...нови [re: desykv]  
Автор jana (...)
Публикувано03.08.07 09:13



Много бързо минава времето нали? Понякога с носталгия си спомняш времето, когато малчугана ти е бил в корема и си чакала с нетърпение срещата ви .... Емоции, трепети .... само хубавите спомени остават от всичко преживяно през тези 9 месеца. Живи и здрави ще преживееш с нас същото с братчето или сестричето на юнака. Ние пак ще сме тук до теб в добри и лоши моменти, в страх и притеснения, да споделяме всички радости и несгоди ....


Да ти е жив и здрав и само усмивки и щастие да ти носи
Целувки от нас

Вече майка, никога преди това не съм вярвала в чудеса

Тема Re: Преди 3 години...нови [re: jana]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано03.08.07 10:45



Благодаря ти за милите думи и разбиращо-подкрепящия постинг!!!

И все пак - много ще се радвам в темата да се включат някои от августинките 2004!!!

Споделете - къде, с кого, как ще празнувате рождените дни?



Тема Re: Преди 3 години...нови [re: desykv]  
Автор aлбeнaди (take it easy)
Публикувано03.08.07 10:56



Преди 3 години бях бременна с Ани. Беше страхотно лято, бебчето вече личеше в коремчето а пък аз бях в най-хубавия период на бременността. Августовската тема ми беше много любима и с нетърпение чаках да видя поредната родила августинка :)

На теб Деси – хубав празник ти пожелавам, а на малкото ти порастнало синче да е живо и здраво и скоро да се радва на братче или сестриче :)

Анна 8.12.2004
София 19.01.2006


Тема Re: Преди 3 години...нови [re: aлбeнaди]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано03.08.07 11:21



Благодаря и на теб, миличка!
Да ви се връщат стократно хубавите пожелания!





Тема Re: Преди 3 години...нови [re: desykv]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано05.08.07 19:39









за който иска да си спомни / да разбере какво ме вълнуваше преди точно три години, хихи





Благодаря за вниманието и се извинявам, ако на някого темата се стори излишна... все още оставам с надеждата, че и някоя августинка ще се включи... колибри, дуцка, малко коте, червена шапчице и доста още, къде сте?

Редактирано от desykv на 05.08.07 22:26.



Тема Re: Преди 3 години...нови [re: desykv]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.08.07 21:11



деси, включвам се след още няколко дни...

дано са по-малко...



Тема Re: Преди 3 години...нови [re: incendio]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано05.08.07 21:55



Ха! Ама на тебе терминът ти на 15-ти август ли е? Аз родих на 15-ти август! Хихи... Терминът ми беше 16-ти. Хайде от сърце стискам палци за всичко!!!





Инсендио, каня те най-сърдечно още отсега да пишеш в темата! Сигурна съм, че има какво да споделиш!

Използвам момента да честитя третия РД на Алекс на Йонито и на Дарина на Сема от лято 2004, който ще е утре! Бъдете здрави и щастливи деца!!!

Редактирано от desykv на 05.08.07 22:05.



Тема Re: Преди 3 години...нови [re: desykv]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано06.08.07 09:07



Деси,не знам дали ще е голямо успокоение, но Дуци и Малко коте ги засичам много често в бг-мамма, може да им пишеш по едно лично съобщение, да не си изгубите съвсем дирите

.




Тема Re: Преди 3 години...нови [re: surfline]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано09.08.07 20:07



благодаря ти


с Дуци поддържам връзка, но с останалите момичета - не, за съжаление
все още си мечтая някоя августинка 2004 да се присети за вълненията ни отпреди 3 години и да се включи тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.