Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема По женскинови  
Автор lireta (непознат )
Публикувано11.08.07 13:13



Здравейте ,бъдещи и настоящи..............
чисто по женски ми се иска да споделя нещичко с вас.За пръв път в живота си съм бременна и въпреки , че доста четох факта че гърдите ми от първия месец са чуствителни и видимо наедряват малко ме притеснява .Бюстът ми винаги е бил малък и сега ми е неестествен .Въпроса ми е вземахте ли някакви мерки по време на бременността и задължително ли е да промени формата си след раждането.Всъщност въпроса ми е маловажен , защото когато се роди дяволчето едва ли ще ми е до тези маловажни вълнения но все пак не бива да се изоставяме напълно нали дами????



Тема Re: По женскинови [re: lireta]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано11.08.07 13:27



и мойте гърди бяха първото което почно видимо да расте...
и са направо двойне вече в сравнение с началото на бременността...за радост на мъжа ми


а съм още в 6-ти месец

според мене какви ще станат / остават смед бременността зависи доста и от това дали и колко кърмиш.
при мене поне понеже сърмих 1 година и съвсем постепетнно кърменето намаляваше със захранването на детето не е имало рязки проблеми, нито са се смалили в сравнение с преди бременността.май останаха мъъничко по-големи, отделно че имах фиброкистозна мастопатия, от кото не остана и следа
мажи ги наравно с корема, а щом вече растат почвай ги и отсега с кремчетата, защото и те могат да се нацепят от стрии както корема, не на шега

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: По женскинови [re: fascinating oceanid]  
Автор scarlet81 (очакваща)
Публикувано11.08.07 14:55



Мойте пък и до сега не са се променили на големина

Вярно, че аз си имах големи цици още преди да забременея, но все още (8-ми месец) си нося същите сутиени и не ги виждам грам да са мръднали. От началото само (първите месец-два) ми бяха малко по-чувствителни на допир, но от към размер сме си все същите . Не знам вече като родя и като се напълнят с кърма дали ще се променят... Но за всеки случай си ги мажа с кремчета, защото не искам кожата да се отпусне



Тема Re: По женскинови [re: scarlet81]  
Автор cavnik (новак)
Публикувано11.08.07 17:27



И моите гърди наедряха значително през първото тримесечие, но до 9-я месец по-бавно се увеличаваха. Но формата им след бременността определено не е същата като преди, въпреки че се мазах постоянно.

Редактирано от cavnik на 11.08.07 17:32.



Тема Re: По женскинови [re: lireta]  
Автор redd (случайна)
Публикувано11.08.07 18:56



моите гърди ужасно ме боляха до средата на 4-ия месец, но не порастнаха, и слава богу, защото и без да съм бременна нося чашка Е.
Веднъж в един магазин видях сутиен с чашка G и си помислих, че става за люлка на близнаци, но тогава не ми е и минавало през ума, че може да ми се наложи на мен да го нося. Като разбрах, че съм бременна, в главата ми изникна тази мила картинка и направо ми призля, мислейки за опасността от придобиване на подобни размери....
Иначе, дори и когато не си бременна, е хубаво да се мажеш с подхранващ лосион, защото кожата на гърдите е много чувствителна и тънка. Това, заедно с упражненията за стягане на бюста

би трябвало да помогне за поддържане в що-годе прилична форма.

Успех !!!

time is on my side

Тема Re: По женскинови [re: redd]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.08.07 19:31



аз от чашка В минах на чашка D още втория месец от бременноста, а като ми дойде кърмата сигурно и това няма да ме събира... малко ми беше фрапиращо в началото, защото ми изглеждаха неестествено големи, но си ги мажа редовно и нямам стрии, а мъжът ми ги харесва и в двата варианта... повече ме притеснява отвратителното напълняване и огромния корем и вече имах 3-4 депресивни кризи по повод на обезобразеното тяло... но и това мина...





Тема Re: По женскинови [re: lireta]  
Автор NadG (ору котка)
Публикувано12.08.07 09:12



Моя близка с близнаци (и природно малки гърди) беше като фотомодел

и използва да си направи снимки с всяка рокля с деколте, която имаше или можа да си купи. Иначе казано наслаждаваше се на отдавна мечтаните от нея форм Е, после младежите я "изсмукаха" и сега е с по-млки гърди и от преди бременността, а това е трудничко.... нищо не й "увисна", защото всичко й изчезна....

Четирилистна детелина -

Тема Re: По женскинови [re: incendio]  
Автор else (varelse)
Публикувано12.08.07 10:07



И аз имах такива кризи, но само в началото, когато едва започваше да ми се променя тялото. Не съм подозирала, че ще стана такъв хипопотам

, но сега като че ли почти не се сещам да се притеснявам точно за това, покрай всички други неща.



Тема Re: По женскинови [re: lireta]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано12.08.07 23:38



Всичко е индивидуално. При мен от чашка А, в деветия месец бюста порасна до В, след като родих сложих Д, сега съм в размер В(отново) и формата след пълно "издояване" е повече от прилична

...не мога да отрека, че не съм доволна от това. Единственото, което правех през бременността и сега докато кърмя са редовното подхранване на кожата с крем против стрии.
Леко бременеене.




Тема Re: По женскинови [re: lireta]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано13.08.07 01:18



Много важно е 100 % да си със сутиен - дори докато спиш. Една мама ме открехна, докато си бях още с първото бремена и се тревожех като теб... Ефект има - особено като родиш и гърдите ти станат 3 пъти по-големи (а моите първоначално са си големи) нормално е гравитацията да ти ги смъква към пода :)))), тъй че един як сутиен да се противопоставят :))))... Имах единсамо нощем го ползвах - памучен, да ми е удобно да спя не да ме притесняват някави банели...

Упражнения и кремчета също помагат - обаче имай в предвид, че първите месеци след раждането няма да ти е до това ... така, че сутиена си го имай за задължителен...

Аз след първото раждане и кърмене нямах особени промени в гърдите... сега (второто) все още съм Саманта Фокс :))) щото кърмя като луда :)))) вече 13 месеца

малко чак взе да ми писва да нося огромни деколтета и да стряскам мъжете :))))...

Сега си спомням, че края на 9 м. (бремеността) гръдната ми обиколка беше по-голяма от талията (кеф :))). Като излизахме на барче и особено като седнех на бара, така че да не ми се вижда корема, се получаваха инфарктни ситуации веднъж два пъти с "натрапници". Мъжа ми много се забавляваше :))))... Сега отвреме на време подскачат хората като ме видят да кърмя 13 м. бебе, понеже тия дни то пък вади зъби и основно е на кърма. Сякаш чака да излезем на разходка и започва да мрънка за цица ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.