Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано10.08.07 09:59



Момичета, имате ли представа на какво може да се дължи леко ръждиво зацапване, по-скоро даже течение? На преглед съм на 14.08, но се притеснявам да не е нещо опасно и да се налага спешен преглед. В Зачатие не намерих конкретна информация, само препоръки да се посети незабавно лекар, но така или иначе събота и неделя това няма как да стане :( Предварително благодаря!

Редактирано от Mese4inka на 10.08.07 10:05.



Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: Mese4inka]  
Автор kasmet4e (Мама на ИВКА)
Публикувано10.08.07 10:20



Незабавно потрси лекар. Отиди още днес на ултразвук, да се види. Не искам да те плаша, но моят опит с подобно нещо е горчив




Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: Mese4inka]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано10.08.07 10:37



Не се панирай излишно, но отиди колкото е възможно по-скоро на лекар. Аз имах такова кървеникаво зацапване в 11та, оказа се, че е нормално и е от хормоните(по-късно го получавах още няколко пъти ок. датите на менструацията ми) , но късметче е права-при едни няма нищо, при други може да е нещо друго. Лекар и преглед му е майката

.




Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: kasmet4e]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано10.08.07 10:39



След като не искаш да ме плашиш-обясни по-подробно. Това, че трябва да отида на лекар го знам и сама, въпросът е, че свободни часове има чак за вторник, а повечето лекари, чиито контакти имам не работят в петък (събота и неделя ги изключвам напълно).



Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: Mese4inka]  
Автор kasmet4e (Мама на ИВКА)
Публикувано10.08.07 10:47



Моля те намери начин, някой да те види, отиди пред АГ кабинет ,като обясниш какво ти е ще те видят


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kasmet4e на 10.08.07 10:49.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kasmet4e на 10.08.07 10:50.</EM></FONT></P>

Редактирано от kasmet4e на 10.08.07 10:52.



Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: surfline]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано10.08.07 10:57



Там е работата, че не е кръв или съсиреци, а просто кремообразно течение с по-кремав цвят. Не знам даже как да го опиша – и течение даже не е, да не изпадам в подробности, но дори по самото бельо няма нищо. В този отпускарски месец и ден на майстора няма при кого да отида на преглед, имам предвид при качествен лекар. Затова и питам ще промени ли нещо ситуация (дори и не дай си Боже да не е особено благоприятна за мен) ако отида на прегледа както си ми е часът във вторник… Иначе, че трябва да отида на лекар разбрах и от Зачатие, а и сама можех да се сетя :) Еййй…аман от проблеми! :(



Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: Mese4inka]  
Автор kasmet4e (Мама на ИВКА)
Публикувано10.08.07 11:03



извинявай ако съм те издразнила с настояванията си. По принцип, ако не беше бременна, сега ли е денят около цикъла ти. И все пак, още веднъж за последно - отиди на ултразвук, макар и не при най-големия специалист




Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: kasmet4e]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано10.08.07 11:16



Не мога да кажа дали това е датат на евентуалната менструация, тъй като съм с много нередовен цикъл на 45-50 дни :(



Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с. [re: Mese4inka]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано10.08.07 11:34



има спешен кабитнате в бившата тина киркова, ако си от софия- бягай там

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!



Тема Re: Ръждиво зацапване в 11 г.с.нови [re: Mese4inka]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано10.08.07 17:52



не се стряскай излишно... може да е възпаление... ако имаш уринарно възпаление, заради близоста със сакчето, то се чисти по този начин... не е опасно, ако се види навреме...
в най-лошия случай е възможно леко разлепване на плацентата - ако е това, ще трябва да полежиш повечко без да ставаш и правиш каквито и да било усилия... но щом е ръждиво, а не е кръв малко вероятно е да е това...
но наистина недей да чакаш 14ти...
най-важното е да си спокойна и да не се стряскаш... на каквото и да се дължи си има обяснение и лечение...
иди на гинеколог и след това пиши какво е станало!!!
късмет






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.