Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сдухах се!!!нови  
Автор e_mili_1 (щастлива)
Публикувано27.06.07 14:36



Ех, мами... СДУХАХ СЕ!


Малкия ще ме побърка! Като излезем на разходка става в количката и ни с добро ни с лошо не мога да го накарам да престане, щом си е наумил. Взимам да го нося, а той започва да ме рита и да се върти на всички посоки, та всичко да види, а ако му грейне слънцето в очите става още по-зле.И едновременно с това не млъква - само мрънка!Пускам го да ходи, ама и аз се изморявам, а и той не винаги иска. И тои не знае какво иска. Като сме вкъщи го слагам в проходилката и пак мрънка - няма угодия! Направо се побърквам на моменти - като сега! И реших да споделя, докато той мрънка и снове наляво и надясно... А и трудно заспива от топлото, та пак е кисел... УЖАС... И направо ми се иска да избягам на някъде сама...
Извинявам се, че стана толкова дълго!
Добре, поне, че зная, че не трябва да се срамувам от това, което изпитвам! И исках само да споделя с вас.
Благодаря ви за вниманието! Като че ли ми олекна малко!



Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: e_mili_1]  
Автор jana (...)
Публикувано27.06.07 15:30



Добре си ти ей, пази си нервите че после става още по-зле. Като поотраснат и започнат съвсем явно да показват характера си.

Аз защо тръгнах на работа по-рано, въпреки че ми е мъка като не я виждам Срам не срам бушоните ми почнаха да гърмят един след друг.

Вече майка, никога преди това не съм вярвала в чудеса

Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: e_mili_1]  
Автор Zori_D (член)
Публикувано27.06.07 16:23



Споко те май всички сладури минават през такива периоди.Яна е права,че след време това ще ти се струва детска играчка.Не че ние сме кой знае колко големи, но претенциите на децата се увеличават.
Зареди се със здрави нерви, повече търпение, не се изнервяй и сдухвай за дреболии и ще ти се струва че нещата вървят като по ноти.



Пазете се само здрави, че то това май е най-важното!



Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: Zori_D]  
Автор e_mili_1 (щастлива)
Публикувано27.06.07 17:00



А сега като го гледам как спи ... той е моето ангелче!

И няма по-силна обич от тази!



Тема Re: Сдухах се!!! [re: e_mili_1]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано27.06.07 17:40



Мда като спят са невероятни, но като отворят тия гърлища и...иде ми да я върна в болницата

.




Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: surfline]  
Автор e_mili_1 (щастлива)
Публикувано27.06.07 17:43



Хе хе хе


Ох, и аз така... Особено в дни като днешния, когато ме започва от сутринта и няма спиране!
То да са ни живи и здрави, пък с другото някак си ще се спрвяме



Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: e_mili_1]  
Автор dessbess (непознат)
Публикувано27.06.07 23:48



А какво да кажа аз горката, главата ми е като КАМБАНА!!!


Ани по цял ден крещи като някоя прегракнала козичка!!!Само ако си помисля да поспра с количката или пък да поседна на кафе започва с викането!Няма край - понякога ми изглежда от превъзбуда, друг път забелязвам че е от оттегчение, но най-лошото е че понякога просто си крещи я по другите бебета, я по хората абе ужас...Хората в парка вече ни познават
То да беше някакво цвърчене или писукане хубаво, ама не се издържа вече, аз ако викам така 10 мин. глас нямя да ми остане....



Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: dessbess]  
Автор e_mili_1 (щастлива)
Публикувано27.06.07 23:51



Той нека да си вика (не, че не го прави), но поне в количката да седи...



Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: e_mili_1]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано28.06.07 08:14



А, добре дошла в клуба на сдуханите! Аз вече от три години живея в него, но все пак съм с двама палавника. Споко оцелява се.



Тема Re: Сдухах се!!!нови [re: e_mili_1]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано28.06.07 08:42



Моя син го разходжах прав в количката - с едната ръка държа него, с другата бутам количката... само така мълчеше. И нас ни познаваха в квартала


Дъщеря ми миналата седмица я прибирах от Южния парк на ръце 40 минути. През цялото време ревеше и риташе.

Едва ли съм те успокоила, но не си сама
Минават и през такива периоди дечурлята, важното е да не се даваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.