Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Любимите ви имена?нови  
Автор nikol82 (Ами... Никол!)
Публикувано19.06.07 11:05



Колкото повече наближава "Моментът" толкова повече се притеснявам, че не сме измислили име на бъдещия наследник. Още не знаем какъв ще е пола (все нещо става и явно не е писано да го разберем), но ми е интересно кои са имената, които на вас ви харесват (и мъжки и женски)- може да ми помогнете много! Нямам намерение да се съобразявам с някакви букви на роднини и т.н. така, че приемам всякакви предложения.
Благодарско предварително!





Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: nikol82]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано19.06.07 11:25



За женски се вклЮчвам_Симона и София ни бяха фаворитите...
Лили също е много нежно, но прекалено популярно.




Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: surfline]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано19.06.07 12:37



и ние се главоблъскаме над този проблем... за момче за сега имаме 2 варианта - Калоян (моя идея) и Валентин (идея на мъжЪТ)

за момиче, обаче... нищо... никаква идея... всички имена ни се виждат или грозни, или изтъркани, или ги свързваме с неприятни хора...

на баби и дядовци няма да кръщаваме - аз съм много против тази практика - такива чудесии съм виждала от луди баби и дядовци... зълва ми има близнаци - кръстени са на свекър и и свекърва и... свекървата гледа и се грижи само за детето, което е кръстено на нея - другото кучета го яли... на мен това ми се вижда отвратителнои не ми се ще дори да си помисля, че моите или на мъжа ми родителите евентуално някой ден биха окачествявали детето ми като "нашето" и "тяхното"...



Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: incendio]  
Автор bubulina (бонбон)
Публикувано19.06.07 13:07



Ами изберете нещо не чак толкова популярно, като Славина

- бубулина (това е на шега) или Василена. А за момче не знам - не съм се замисляла, защото нямах избор за Васко.



Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: nikol82]  
Автор ninina (новак)
Публикувано19.06.07 13:20



Аз много харесвам Георги, ама братовчедка ми ме изпевари

, а за момиченце, мъжа ми го избра Ирен и на мен много ми хареса . Каквото и да изберете знайте че детето прави името, а не името детето



Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: nikol82]  
Автор jana (...)
Публикувано19.06.07 14:00



Момичешки - Ния, Елия, Полина, Далия
Момчешки - Евгени



Вече майка, никога преди това не съм вярвала в чудеса

Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: jana]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано19.06.07 14:24



За момиче ми харесват мнооого тези:Андония,Багряна,Бояна,Боряна,Белла,Вайа,Ваяна,Дивна,Димана,Ия,Йолита,Олга,Оксана,Рада,Славея,Стела,Тамара,Тереза,Траяна
А за момче: Вихрен, Димо,Диман,Калиян,Искрен,Сава,Янис,Яни...



Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: surfline]  
Автор Дaмakapo (една)
Публикувано19.06.07 15:03



Моя беше задачата да реша как ще се казва каката ...мислих много дълго и накрая измислих Михаела, Ралица, Елица....съпругът ми много хареса Михаела...та така се казва каката. Бебокът/на 2 месеца мъж е/ таткото
измисли името. Искаше пак аз да реша, но бях категорична, че ще се казва така както той реши. И той се напъна с мисловния процес и избра Валентин.На мен много ми хареса това име.



Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: surfline]  
Автор jabolinka (мотая се)
Публикувано19.06.07 15:13



Сташно ми допада ЛИЛИ, звучно и чаровно име! Само с таткото не се разбрахме и накрая стана ЕМА :))))

Добавям малко момичешки - Ния, Рада, Неда, Мина, Лина, Леда, харесвам си и моето Габи :))) Като цало съм за кратките женски имена. За момчешки не сме мислили.



Тема Re: Любимите ви имена?нови [re: nikol82]  
Автор dessbess (непознат)
Публикувано19.06.07 15:23



Аз пък съм за: Анна, Андреа, Ема, Емануела, Мина, Албена, Елица, Сибила...
От мъжките ми харесват: Емил, Андрей, Калоян, Борис..............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.