Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Антицелулитнен крем при бременност?нови  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано15.06.07 14:59



Здравейте,
по време на бременност може ли да се изолзват антицелулитни кремове и да си мажа дупето и бедрата? Отразява ли се това на бебето по някокъв начин?



Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: alex_iv]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано15.06.07 15:42



Можеш, но няма ефект, бремелинския целулит е хормонален, всичко в таzи насока е мижи да те лажем_повече движение, много вода и масаж са ефективностите преz тоzи период.




Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: surfline]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано15.06.07 15:50



единственото, което предотвратява натрупването е плуването - кремовете са абсолютно безполезни, и по време на бременноста, и по време на кърменето... за съжаление...





Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: alex_iv]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано17.06.07 10:09



Моят личен опит сочи, че употребата на антицелулитни кремове и помади против стрии е задължителна

Няма начин да навредят на бебето и значително повишават възможността да запазиш формата си след раждане и кърмене. Вярно, че зависи много и от типа кожа, но все пак... дори 10% от стриите да можеш да си спестиш, защо не? Виждала съм с очите си как мораво-червени и свръхнеприятни черти изчезват, мазала съм се фанатично и мога да кажа, че ефектът е чудесен


П.С. Нека не забравяме обаче, че едно кремче пролет не прави... Движение, разумно хранене, вода и плодове, и най-накрая мазилата

Давид 21.12.03



Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: crazy_chick]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано17.06.07 11:42



за стриите съм напълно съгласна... но кремче от аптеката, защото тези от козметичните магазини за нищо не стават

аз използвам Мустела от началото на бременноста... нямам нито една стрия, но и то ще си проличи след раждането... дано си остана така...



Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: crazy_chick]  
Автор *щypчo* (пристрастен)
Публикувано17.06.07 13:57



Какво кремче против вече появили се стрии препоръчваш?
Аз нямам нито една, но..дъщеря ми, която изобщо не е раждала има много стрии, които се образуваха явно в пубертета от бързо напълняване и също така бързо отслабване..(явно нещо хромозомно ще да е било..)
И..сега си има следи от стриите..Преди време(като се появиха)купувах масло на Икаров против стрии и някакъв крем на Дева,но..ако има по-добър крем , бих й го купила за да пробва..
Напълно съм съгласна,че начина на живот и повечето движение са в основата на хубавата кожа.




Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: *щypчo*]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано17.06.07 17:11



Биотерм. Той е и zа профилактика на стари, не ги премахва, но определено ги редуцира zначително, моите от пубертата по дупето почти не се виждат. Не е евтин(ок. 60 лв. е тубичката zа ок. месец/месец и малко стига при маzане сутрин и вечер, но до сега не съм чула някой да каже лошо zа него...и пилинг поне 2 пъти седмично докато се полzва.






Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: *щypчo*]  
Автор crazy_chick ()
Публикувано17.06.07 20:28



Мда, точно за Биотерм иде реч

Измазах сигурно дузина опаковки от него и, поне при мен, ефект имаше. Пише, че помага за заличаване на стрии, появили се до 10 години назад, но моята препоръка важи само за употребата по време на бременност и кърмене - другото не съм изпитала лично.

Кремът се казва Biovergetures, на Biotherm, цена между 50 и 60 лв.

Давид 21.12.03



Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: crazy_chick]  
Автор *щypчo* (пристрастен)
Публикувано17.06.07 22:10



Момичета, много ви благодаря..
Сърфче, точно на дупето са стриите, дето трябва да изчезват..и..се надявам с ваша помощ да се справим..
Сърфче, какъв лифтинг?Давай съвети и инфо,че..хич ме няма в тия неща мен

..Лифтинг сама ли си го правиш и как?




Тема Re: Антицелулитнен крем при бременност?нови [re: *щypчo*]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано18.06.07 08:35



Щурчо, да не си объркала "пилинг" с "лифтинг"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.