Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Хепи ...нови [re: jana]  
Автор *щypчo* (пристрастен)
Публикувано15.06.07 00:06



80% от раждалите викаш...А аз 4 пъти и все нормално раждам..и..до сега никой не ми е казвал подобно нещо..Дано и да не ми каже..
Ще трябва вече и аз да се занеса на профилактични прегледи..Акое за някой друг-пътека да съм направила до сега, но..за себе си съм много несериозна..
Добре,че сте вие да прочета какви страхотии може да се случват и..да се амбицирам,че..като нямам никакви оплаквания хич не ми идва наум да се преглеждам..






Тема Re: Хепи ...нови [re: *щypчo*]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано15.06.07 09:17



Щурче, някои от женските заболявания протичат безсимптомно в началото. Започнат ли симптомите, може вече да е станало страшно



Стягай се и заминавай



Тема Да се обадя и аз...нови [re: Teди]  
Автор jana (...)
Публикувано15.06.07 09:24



като типична свекърва ... заминавай веднага на преглед. Моя лекар веднъж ми каза, че всяка средноинтелигентна жена посещава гинеколога си на всеки 6м.-1 г.

Аз се засрамих и сега съм най-редовната му пациентка.

Вече майка, никога преди това не съм вярвала в чудеса

Тема Re: Да се обадя и аз...нови [re: jana]  
Автор ninina (новак)
Публикувано15.06.07 10:09



Да споделя и аз, настръхвам всеки път като ми се наложи да си искам направление от личната, затова и предпочитам платените прегледи. А на гинеколог ще се отнеса края на месеца, ще са станали 3 месеца и половина от секциото и гинеколожката каза че е дошъл момента да ме погледнат. Ще ходя при същата дето ми беше на операцията

, тя си ми беше и преди това! А за зъболекър не съм ходила от близо 2 години, ще трябва да се поправя



Тема Re: Да ви кажанови [re: cchery]  
Автор dixi-mixi (непознат)
Публикувано15.06.07 10:23



Лошото е обаче, че почти не се изграждат съоръжения за тези деца. Колко нови (и безопасни!) площадки за игра има направени в София? Боя се, че дори и пръстите на една ръка ще се окажат повече...


Джиткане, джиткане, ама като поотраснат и трябва да скачат, да се катерят и люлеят дребосъците!



Тема Re: Да се обадя и аз...нови [re: ninina]  
Автор *щypчo* (пристрастен)
Публикувано15.06.07 11:38



нда...Момичета, хем знам,че е така..и..все нещо "по-важно" изниква..Ама..сега като сме на тази вълна..ще взема да си запиша час за другата седмица..




Тема Re: Десита...нови [re: Teди]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано15.06.07 19:47



Аз имам особено мнение за това 'пазене' и то е, че от него забременяват най-фертилните жени. Съответно тези, които не са в тази категория (а те не могат да знаят дали са, докато не го практикуват и да им се случи или недай си боже докато не разберат, че работата всъщност е трудна) и ползват метода дълги години (да, има такива) го коментират като надежден.

Аз също съм против оралните контрацептиви, защото едно време бях от категорията на най-фертилните, после пих хапчета 4 години и като ги спрях ми започнаха проблемите. И не да съм качила кила или окосмяване, даже ми действаха добре, но ножът действително имаше две остриета. За мен по-важно е какви са негативите в перспектива... Все пак детеродната възраст при нас е ограничена.

И изобщо, искам в тази тема да се ядосам съвсем мъничко на всички, които имат крайно отношение към абортиралите жени. Нищо не е черно или бяло и ако за вас в момента е бяло, пожелавам ви никога да не ви се случва черното, но все пак чак тогава ще разберете каква е истината. Аз забременях само от един такъв прекъснат полов акт, няколко месеца след като имах менструация след раждането и на може би единствения случай без презерватив. Общо два за месеца. А сега осъзнавам, че май никога няма да мога да си простя за този аборт! Никога няма да мога вече да намеря логичен отговор на въпроса защо си причиних цялото онова страдание, когато в делириума на излизане от упойката крещях, че го обичам това дете и го молех, да ми прости. И може би ако никога не се върна да живея повече в България, ще е заради това. Моля някой да пусне статистика за родените/абортите в периода 97-99.




I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: Хепи ...нови [re: Teди]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано15.06.07 19:53



Какви са симптомите при този проблем? На мен 2 дена поред ми се появиха 1-2 бледи капки след полов акт, но не беше свързано с цикъла или поне никога не ми се беше случвало. Но мисля да си поискам цитонамазка така или иначе, защото ще правя пауза с бебеправенето и да използвам момента.


I'm a pure new pleasure-seeker



Тема Re: Нещо май има грешка...нови [re: e_mili_1]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано15.06.07 21:17



Какво си се затюхкала булка? Ти нали си забременяла и ша раждаш. Остави всеки да си прави каквото си иска. И не си мисли, че противозачатачните са по-малко зло от едни аборт.



Тема Re: Нещо май има грешка...нови [re: jana]  
Автор yoanence (член)
Публикувано15.06.07 21:29



знаеш ли мила че четейки твоите редове се замислих ,че може би си много права.Аз много хормонални пиех и то точно когато все още израствах-от 16 до кам 20 години,и сега след като вече родих цикъла ми е все още нередовен,напълнявам от всичко и цикъл редовен имам само когато съм под 68 кг.А за да ги постигам тези 68 или даи Боже 65 трябва да съм само на салати и плодове и естествене след това си ги връщам.На височината ми -160 см,как ти се виждат дори и 68кг..Оказва се в последствие, че имам метаболитен синдром което за сега нито ми е ясно какво е, нито знам как да го лекувам.Или гладувам или се тъпча.А цикъла лавира според килата.Детенцето го заченах-след дълго чакане и в момент когато съм на диета.При мен половите функции се влияят от килограмите.Е в крайна сметка -кажи ми съвет-а сега накъде? и къде да търся лечение?.Благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.