Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Айде на снимките...нови [re: incendio]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано11.06.07 15:54



Мерси!
И аз много я харесвам


Хем ми е смешно, хем от време на време си викам "Що го пришпорихме детето?". То явно искаше мама да се поупражнява още в правенето на питки

Почна се с ходенето, ноооо.....и с падането........нищо де, така се учи човек!



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: happy_mama]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.06.07 16:02



като гледам другите ти двама сина - доста си се поупражнявала в правенето на питки - сигурна съм, че е била фантастична
да не се притесняваш, че професионално си го ориентирала прекалено рано така здраво е стиснал четката
на падането гледай по-филосовски... няма значение колко пъти и колко лошо пада човек - въпроса е да се изправи и на продължи с високо вдигната глава е и мама да е наоколо на се погрижи за раните, разбира се



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: incendio]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано11.06.07 16:09



А, бе, всъщност аз меся отскоро - да не кажа, че това ми беше 3-ти-4-ти опит...
И то благодарение пак на клубчето! Не че в къщи не се мотаят рецепти....
Баба ми, лека и пръст, фантастични неща правеше - сигурно затова с майка сме разглезени и не сме много по месенето. Виж други неща ми се отдават!
Трябва да намеря време и аз да споделя някоя любима рецепта....

А ти какво чакаш така "баааааавноооо"? Не бой се - скоро ще мине! Ей го къде е август!



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: happy_mama]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.06.07 16:23



ооо... и моята баба меси невероятни вкусотийки... особено тези с късметите вътре

и аз се опитвам от време на време - изяждат се питките, ама не е същото мисля, че тайната в крайна сметка е в ръцете, които месят, а не в точното спазване на рецептата...

чакам... чакам... тавана да падне...
каквото и да чакам или е най-срамежливото на света, или най-проклетото (и в двата случая на баща си се е метнало) - не си дава нито главичката, нито дупенцето да му видим... лекаря се кълне, че щом е такова прикрито, значи е момиче, но аз пък още преди да забременея имах вътрешно усещане, че ще е момче и то се засилва с всеки ден... за всеки случай боядисахме стаята в зелено и оранжево и картинките са с мечо пух - така каквото и да се появи, все ще е на място (а и на мен зеленото ми е един от любимите цветове за интериор) първите дрешки съм решила да ги купя в бяло...
следващото УЗИ ми е на 26.06 - дано се покаже



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: incendio]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано11.06.07 16:29



Голям хубавец тоя Виктор!Пу-Пу!Да ви е жив и здрав,и батковците също!





Тема Re: Айде на снимките...нови [re: incendio]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано11.06.07 16:41



Добре си решила и си се справила!
Знам какво е, защото на мен първото не ми го познаха - все казваха момиче, а то - момче! Така че жълто, зелено, оранжево, бяло - подхождат и на двата пола. Аз мисля - и небесносиньото. Даже за първото - въпреки че ми казваха момиче бях накупила сини и зелени дрешки. Е, имам една розова плетена жилетчица от баба, както и една жълта, която купих през втората си бременност в пристъп на надежда, че ще е момиче

, въпреки че тогава прогнозите си бяха за момче...ама много ми хареса....още си стои с етикета. Имаха дрешки в жълто, ама тая я нарочих за момичешка и така и никой не я облече.
Айде, дано на следващото УЗИ видиш повече. Аз на третото му видях физиономията в 32-та седмица - Казах на таткото - не знам какво е, но е много красиво!



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано11.06.07 16:45




Мерси!
Какъвто е мъничък....на бебенце си прилича, добре че са панталонките, ризката и шапката, че да изглежда като голямо момче!

"Ааах, тез панталонки, колко много значат!"



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: happy_mama]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано11.06.07 17:02



и на мен мерака ми е да му видя личицето (да разбера на кого прилича

) за пола не ми е толкова интересно, въпреки че, не искам да е изненада, но... то ще си реши...



Тема Re: Айде на снимките...нови [re: happy_mama]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано11.06.07 17:10



Хепи, много е готино порасналото торнадо

. Личи си, че партито е било много весело.




Тема Re: Айде на снимките...нови [re: happy_mama]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано11.06.07 18:07



Хепи, голям сладурко е Вики! Да ви е жив и здрав!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.