Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови  
Автор Tina (Valentin)
Публикувано05.06.07 07:30



Здравейте, момичета!
Наявам се че не се повтарям - но не успях да открия тема за ноемврийски бебоци - надявам се да има такива в клуба...
Аз не съм влизала отдавна в клубчето, но нямам много време между работа, малкия ми палавник - Валентин(4 г) и домакинската работа...


Исках да се запозная с други бъдещи мами, които очакват малките си рижби през Ноември, да разбера кой как се чуства и да си побъбрим...
Поздрави на всички и целувки на бебетата!!!


Zdraveite, momicheta!
Naqvam se che ne se povtarqm - no ne uspqh da otkriq tema za noemvriiski beboci - nadqvam se da ima takiva v kluba...
Az ne sym vlizala otdavna v klubcheto, no nqmam mnogo vreme mezhdu rabota, malkiq mi palavnik - Valentin(4 g) i domakinskata rabota...
Iskah da se zapoznaq s drugi bydeshti mami, koito ochakvat malkite si rizhbi prez Noemvri, da razbera koi kak se chustva i da si pobybrim...
Pozdravi na vsichki i celuvki na bebetata!!!

Редактирано от surfline на 05.06.07 08:08.



Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!? [re: Tina]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано05.06.07 08:11



Здравей и честито. Не, чакам ноемврийско бебе, но ти желая много лека и усмихната бременност, а на финала zдраво бебе и леко раждане

. Дано да намериш и други ноемврийки.




Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: Tina]  
Автор nixie (новак)
Публикувано05.06.07 09:17



Здравей, Tina!
И аз чакам бебчето си през ноември и ще се радвам да си бъбрим.

Още не е започнал да ме рита, но иначе вече го усещам. Почти със сигурност знам че ще е момченце, и 2-те докита са на едно мнение за пола. Поздрави и от мен и леко и приятно бременеене.



Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: Tina]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано05.06.07 11:28



Здравейте!

И аз с радост се присъединявам към вас

. След един спонтанен аборт в 6 г.с. месец декември не смеех да се похваля за тази бременност, но се надявам вече всичко да е наред. Усещам бебето съвсем лекичко, особено на фона на спомените ми за ритниците които дъщеря ми раздаваше в корема.

Тази седмица ми предстои БХС, другата фетална морфология. Поздрави на всички!



Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: Tina]  
Автор *щypчo* (пристрастен)
Публикувано05.06.07 14:08



Здравейте момичета,поздравления и от мен!!!


Самата аз съм ноемврийско бебе и от сега ви казвам,че вие сте страхотни късметлийки
Желая лека и красива бременност на всички бъдещи маи и..прекрасни, красиви и умни дечица на финала!
Сигурна съм,че ще са такива!




Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: *щypчo*]  
Автор nixie (новак)
Публикувано05.06.07 15:25



И аз съм родена през ноември-6.11. и имам представа какви са скорпиончетата.

Не съм очаквала обаче и детето ми да е същия знак като моя.



Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: Tina]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано05.06.07 23:40



Здравейте момичета.Аз съм ноемврийска мама 2005.Имам едно малко ,сладко и инато скорпионче.Желая ви лека бременност ,безпроблемно раждане и само положителни емоции






Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: emii]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.06.07 00:19



късмет на ноемврийскит мами и бебчета
моето августовче отдавна вече води люти битки за независимост срещу моите вътрешности...



Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: nixie]  
Автор Tina (Valentin)
Публикувано06.06.07 07:11



Привет, nixie!
Честито!!! На теб кога ти казаха пола? Аз съм още в невидение, но се надявам този път да си имаме момиченце...ама ще разбера след 2-3 седмици, евентуално...


На тебе първа бременност ли ти е?
Кога ти е термина?
Мояте 14 Ноември!!!
Вече нямам търпение, а още има толкова много време...
Как ти минава бременността?...Аз от 3 седмици вече не повръщам и се чуствам доста добре, най - после!!! Само дето корема ми е доста голям - може би защото ми е втора бременност?!?!?

Поздрави и леко бременеене!!!

Privet, nixie!
Chestito!!! Na teb koga ti kazaha pola? Az sym oshte v nevidenie, no se nadqvam tozi pyt da si imame momichence...ama shte razbera sled 2-3 sedmici, eventualno...
Na tebe pyrva bremennost li ti e?
Koga ti e termina?
Moqte 14 Noemvri!!!
Veche nqmam tyrpenie, a oshte ima tolkova mnogo vreme...
Kak ti minava bremennostta?...Az ot 3 sedmici veche ne povryshtam i se chustvam dosta dobre, nai - posle!!! Samo deto korema mi e dosta golqm - mozhe bi zashtoto mi e vtora bremennost?!?!?

Pozdravi i leko bremeneene!!!

Редактирано от surfline на 06.06.07 08:43.



Тема Re: Ритат ли вече ноемврийските бебета?!?!?нови [re: Astarte]  
Автор Tina (Valentin)
Публикувано06.06.07 07:20



Поздравления, Astarte!
Дано всичко да е наред и на есен да си гушкате с бебчо и каката...тя как възприема идеята? Ние малко имахме проблем с нашия батко в началото, после уж започна да възприема, но ще видим като се появи бебонко...той е доста ревнив и не дава на баща си да ме пипне, прегръща или целува пред него - блъска го и го удря и вика: "Това е моята МАМА"


Играчките също не иска много да си дава на други деца, макар и приятелчета...а като му казах, че неговата кошара ще я даваме на бебето, а той ще си има негов стая с легло за големи деца и компютър...нещо не беше много доволен...
Лека бременност и целвки!!!


Pozdravleniq, Astarte!
Dano vsichko da e nared i na esen da si gushkate s bebcho i kakata...tq kak vyzpriema ideqta? Nie malko imahme problem s nashiq batko v nachaloto, posle uzh zapochna da vyzpriema, no shte vidim kato se poqvi bebonko...toi e dosta revniv i ne dava na bashta si da me pipne, pregryshta ili celuva pred nego - blyska go i go udrq i vika: "Tova e moqta MAMA"
Igrachkite syshto ne iska mnogo da si dava na drugi deca, makar i priqtelcheta...a kato mu kazah, che negovata koshara shte q davame na bebeto, a toi shte si ima negov staq s leglo za golemi deca i kompiutyr...neshto ne beshe mnogo dovolen...
Leka bremennost i celvki!!!

Редактирано от surfline на 06.06.07 08:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.