Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Какво ще кажете за Cangarooнови  
Автор djazmin (новак)
Публикувано28.05.07 10:54



Има ли мами ползвали детски колички Cangaroo, изглеждат ми добре и са на сносни цени. Държа количката да е лека( поне до 10кг) а никаде в нета не им излиза теглото. Аз си харесах модел Круизар, някой да е ползвал?



Тема Re: Какво ще кажете за Cangarooнови [re: djazmin]  
Автор leysi (новак)
Публикувано28.05.07 17:42



Аз ползвам Cangaroo-Виктория (комбинирана), но да ти кажа честно малко съжалявам, защото е 13кг, а ние сме на 2 етаж и асансьора не спира при нас, и съответно я друсам по стълбите нагоре-надолу, защото не мога да я нося. Освен, че е тежка е и обемна, заема почти половината багажник на Пасат-комби. От друга страна е много стабилна, защото е с големи гуми и вече 5 месеца я скъсвам от ползване и е здрава. Взехме я от Илиенци за 220лв.



Тема Re: Какво ще кажете за Cangarooнови [re: djazmin]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано28.05.07 18:30



И ние се бяхме насочили към тази марка, но после питахме в магазините за теглото и всички модели бяха над 11 кг. Затова се отказахме. Сега сме взели една "Симона", не е много тежка, но на мен не ми е удобна - дръжката се върти и когато движещите колела станат задни, много трудно се управлява.



Тема Re: Какво ще кажете за Cangarooнови [re: djazmin]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано28.05.07 22:15



Няколко приятелки имат такива колички, различни модели ... тежат като танк

Иначе на мен също много ми харесват на външен вид, и цените са съвсем поносими.
Иначе от марката съм доволна като цяло - имаме столче за хранене и сгъваемо легло и стават.



Тема Re: Какво ще кажете за Cangaroo [re: djazmin]  
Автор bst (~!~)
Публикувано28.05.07 22:59



Ние днес се сдобихме с Кангаро която е копие на Пег Перего или на Чиполино Пуки. Тежи 10 кг. и найстина е лека. Най важното е че се сгъва като чадър и се събира в багажника на колата ми която по принцип няма багажник. Супер компактна. Изработката на пръв поглед не е от най здравите, но за 200 лв. толкова.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Какво ще кажете за Cangarooнови [re: leysi]  
Автор Gaboni (непознат)
Публикувано31.05.07 17:46



Здравей!
Две от моите познати са с такава количка, но да си призная на мен никак не ми допадат. Дори и те си признават, че не са направили много добър избор като са си купили точно такава количка. На външен вид са много готини и модерни /може би най-вече заради това, че са триколки/. На мен лично не ми допадат заради това, че са плитки и тесни /като пораснат бебетата и наедреят не им е особено удобно там/. Другото, което е в жегата катопуснат сенника, за да пази сянка на бебовците вътре става парник /по-добре е отзад да има възможност да се маха част от сенника и да остане една мрежичка - моята е така/. Това са причините поради, които не харесвам тази количка, но всеки си преценява!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.