Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема въпрос  
Автор 76 (непознат )
Публикувано11.05.07 21:19



отчаяна съм, имам дъщеричка на 6 г. и от 3 седмици почти непрекъснато й е лошо. не повръща, бледа е, няма апетит. кръв и урина са наред, но лекарите не знаят какво става. някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.





Тема Re: въпроснови [re: 76]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано11.05.07 22:14



На какви специалисти си я водила до момента и какви изследвания са й правени?



Тема Re: въпроснови [re: Kitten]  
Автор 76 (непознат )
Публикувано11.05.07 22:22



кръв и урина но там всичко е наред, водила съм я на 3 педиатри. не знам на какъв друг лекар да я заведа.



Тема Re: въпроснови [re: 76]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано11.05.07 22:28



Стандартните кръвна картина и урина нищо не значат. Нима никой педиатър не те прати на специалист?!?
Как е детенцето? Има ли сили и настроение?



Тема Re: въпроснови [re: Kitten]  
Автор 76 (непознат )
Публикувано11.05.07 22:34



в началото се съмняваха за анемия, но след кръвната картина го отхвърлиха, не яде, и от жизнено дете малко се омърлуши. когато не й е лошо живва, но като й "прилошее" се отпуска отчаяна, а това става много пъти на ден. никой не ми казва на какъв специалист да я заведа, реших да я видят в понеделник на ехограф, корем, бъбреци. какви по-специални изследвания мога да й направя в случая. не знам и към какъв лекар да се обърна.



Тема Re: въпроснови [re: 76]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано11.05.07 23:07



Не се притеснявай засега, така и така нищо не можеш да направиш преди понеделник, не се тормози!
Изкарайте един приятен уикенд, излезте някъде извън София за един ден цялото семейство - времето е прекрасно! Например на Витоша с кабинковия лифт - мисля, че ще й хареса на малката, а и няма да се умори излишно


Това за ехографията е много добра идея. Аз ще поразпитам тук - там тези два дни и пак ще ти пиша преди понеделник.
Разбирам колко си ужасена и притеснена, но доколкото ти е възможно, опитай се да не мислиш само затова и не показвай притесненията си пред детето - радвай й се повече, гушкай я и й показвай, че я обичаш

П.С. Понякога забравям, че тук пишат хора от цялата страна, че и не само. Просто излезте някъде цялото семейство, за да се порадвате един на друг

Редактирано от Kitten на 11.05.07 23:10.



Тема Re: въпроснови [re: 76]  
Автор *щypчo* (пристрастен)
Публикувано11.05.07 23:09



Мисля,че решението ти за ехограф е правилно..Ако и там нищо не се открие, можеш да опиташ на скенер или ядрено-магнитен резонанс..
Стискам ти палци да се окаже нещо от смяна на времето, от храната или каквото и да е бързоотминаващо..Но за всеки случай, трябва да направиш всякакви възможни изследвания и прегледи, че ако е нещо по-сериозно да го откриете навреме..




Тема Още една идеянови [re: 76]  
Автор sisislava (непознат )
Публикувано12.05.07 20:33



Заведи я на детски психолог. Проблемът й може да се окажа за такъв специалист, примерно ако е преживяла нещо силно стресиращо, за което ти не се сещаш или не знаеш, а да се окаже именно причината.



Тема Re: Още една идеянови [re: sisislava]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано12.05.07 22:23



Ниско кръвно?
Не знам дали децата може да страдат от това





Тема Re: въпроснови [re: 76]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано13.05.07 23:56



Пратих ти бележка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.