Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кога дадохте за първи път шоколад на децата си?  
Автор vodolejche (непознат)
Публикувано20.04.07 10:04



Мили мами, едва днес се регистрирах в клуба иначе от доста време Ви чета. Искам да попитам кога дадохте шоколад за първи път? Чела съм, че колкото по-късно полкова по-добре. Дъщеря ми, която е на 3г. го вкуси малко преди да ги навърши, но синът ми е на 2г. и няма как да не яде и той. Моля споделете мнение. Благодаря Ви.



Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата си?нови [re: vodolejche]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано20.04.07 10:11



За срам и реzил не аz и дадох, а тя докопала един неблагораzумно zабравен от баща и шоколад и го пробва на 13 месеца

. От тогава не е повтаряла с опитването, но поне от първия път нямаше някакви последствия освен широка усмивка.




Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата си?нови [re: surfline]  
Автор kasmet4e (Мама на ИВКА)
Публикувано20.04.07 10:23



след 1 годинка, беше ми жал, другите деца да ядат, а тя не; от тогава си хапва по малко почти всекидневно




Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: vodolejche]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано20.04.07 10:41



На сина ми дадох след навършване на 3 годинки. Дъщеря ми е почти на 2, но още не съм й давала.



Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: Teди]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано20.04.07 10:44



не помня със сигурност
но знам, че е било след годинката
оттогава си хапва шоколад, но по малко




Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: vodolejche]  
Автор cchery (мама на двама)
Публикувано20.04.07 11:05



Със сигурност Коко не е имал 2 години, когато е опитал за първи път. Но за хапване на цяло детско шоколадче можем да говорим след втората годинка. Сега сме редуцирали нещата до един път седмично - тати след работа купува малко шоколадче Своге.


Бълг. медици в Либия и Ашраф са НЕВИННИ!

Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: cchery]  
Автор vodolejche (непознат)
Публикувано20.04.07 11:16



Знаех си аз, че след 3г.е по-добре, но свекър ми като се върне от работа винаги им носи и малчовците се научиха и му бъркат в джобовете и няма оправия. Правя забележки, но отговорът е, че те това обичат и се продължава. Май ми трябва друга стратегия.



Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: vodolejche]  
Автор jana (...)
Публикувано20.04.07 11:25



Колкото по-късно, толкова по-добре ако питаш мен. Шоколада не е от полезните неща, пък когато и да му го дадеш той ще го приеме без протести. Ния започна да яде покрай другите деца на 1,7-1,8 г., ядеше по малко, но сега я гледам, че не й харесва много много и го избягва сама.





Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: jana]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано20.04.07 12:06



защо шоколадът да не е от полезните неща?


единствено с какаото трябва да се внимава, защото в по-големи колическа превъзбужда нервната система
е, да, може да възникне и алергия от него, но алергични има от какво ли не /дори от морков и ябълка има алергични деца.../
просто трябва да има мярка
в шоколада има много полезни неща - например млякото
в него има вещества, които подобряват настроението и стимулират ума
аз лично обожавам шоколад





Тема Re: Кога дадохте за първи път шоколад на децата синови [re: desykv]  
Автор jana (...)
Публикувано20.04.07 12:35



Ами незнам аз лично понеже не обичам шоколад (не лично против него, мразя сладки неща), но не съм сигурна, че има полезни неща. Ако искаш мляко давай си му, какаото както казваш ти е от възбуждащите неща, освен това проблеми със зъбките и т.н. Не съм сигурна, че шоколада помага и е полезен. Според мен е по-скоро хубаво и вредно удоволствие






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.