Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде сте септемрийки 2007?нови  
Автор *margo* (magi_sveta)
Публикувано13.04.07 13:19



Привет от мен!
Напоследък повече чета в клубчето, отколкот пиша, но това е защото времето се стопли и с малката сме доста навън, а и все още се правя на герой и ходя на работа. Иначе вече мога и аз да се похваля, че разредих вечерните повръщания - не съм се разделила напълно с тях, но е доста по-добре. И апетитът ми се повъзвърна, даже вече си мисля, как да не кача много килограми - засега съм +1.
И сега да се похваля - днес гледаха бебо подробно - според докторът е момче. Ами сега стискам палци да е познал и всичко да мине добре нататък.
Леко бременеене от мен и обаждайте се.





Тема Re: Къде сте септемрийки 2007?нови [re: *margo*]  
Автор nikol82 (Ами... Никол!)
Публикувано13.04.07 13:45



Здрасти Марго..
Много се радвам за бебенцето... сигурно е познал пола, нали казват, че момчетата по- трудно се бъркат при определянето на пола, така че... май син ще си имаш!!! Супер!!!
Иначе за вечерното повръщане... аз с моето сутрешно се разделих окончателно май към 16-та 17-та седмица, та си мисля, че може и при теб да му се вижда края.
Що се отнася до апетита- моя така се върна, че днес като ходих на консултация акушерката чак ми се скара за качените килца...

... Край!!! Спирам да ям. Мятам пилето и салатата и това ще е.
Поздрави и от мен!!!



Тема Re: Къде сте септемрийки 2007?нови [re: *margo*]  
Автор taipe (непознат)
Публикувано13.04.07 21:16



Здравейте и от мен. Когато влязох в клуба видях, че последното ми влизане е било сепетември месец...... как минава времето и колко неща се случват.
Аз пък нямах повръщания.. и няма как да спрат:-))) Но апетита май наистина ми се пооправя. Ще видя килцата във вторник. Надявам се тогава и пола:-))) ако не на 19-ти имам час при Мазнейкова - там мисля ,че ще се види всичко





Тема Re: Къде сте септемрийки 2007? [re: *margo*]  
Автор trevora (непознат )
Публикувано16.04.07 12:32



Привет и от мен,Аз също съм септемврийска мама.Вчера бях на лекар но бебчо много се върти и неможаха да го видят дали е момче или панделка,но каквото и да е само да е живо и здраво





Тема Re: Къде сте септемрийки 2007?нови [re: trevora]  
Автор scarlet81 (очакваща)
Публикувано16.04.07 13:34



привет и от мен


при мен постоянното гадене спря вече. от време на време повръщам, но доста по-рядко от преди поне вече не ми се гади по цял ден.
хапвам туй онуй. не мога да кажа, че нещо специално ми се яде или че напълно ми се е възстановил апетита, но все пак е нещо
иначе, бебо не можахме да го видим със 100% сигурност дали е момче или момиче. но аз имам вътрешно чувство, че ще е момче (въпреки, че ми се искаше момиченце и все се заглеждам по разни роклички).
иначе, накупих доста неща вече. искам всичко да ми е готово като пристигне бебо
а от няколко дни насам го усещам! или поне се надявам да е бебето, а не газове примерно . много е сладък как се мърда и лекичко пърха.
килца не съм качила още, но има време
айде това е от мен! целувкииииии



Тема Много ниска плацента антериорнови [re: *margo*]  
Автор *margo* (magi_sveta)
Публикувано16.04.07 18:20



Засега докторът ме наплаши - почивка, почивка и пак почивка. Аз все още съм си на работа, де, но това е препоръката. И ако не се променят нещата към повдигане на плацентата - секцио, но каза, че ще чакаме до последно с решението...






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.