Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема вие какво пожелахте/казахте...нови  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано08.03.07 19:13



на майките си днес?

Цял ден умувам дали да звънна или не...страх ме е да не се разочаровам




Модераторска намеса:
Темата се zаклЮчва по молба на авторката

Редактирано от surfline на 09.03.07 14:47.



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор else (varelse)
Публикувано08.03.07 19:29



Пожелахме си разни хубави неща. И със свекървата също.
А ти от какво се притесняваш?
Най-добре звънни. Ако не го направиш, ще има да се чудиш дали си постъпила правилно, но няма да знаеш отговора.
Дано да не се разочароваш все пак.



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано08.03.07 20:23



Звънни.
Дори да си разочарована, ще знаеш, че си направила всичко, което зависи от теб





Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано09.03.07 07:33



Елс, Теди, отървах се

Звъннах, но не си говорихме...А вас ви питах, защото се чудех, какво да кажа след > 4 месеца мълчание...някак си "обичаме те" или разни там благодарности звучат много странно след такъв период. Едно време винаги и пеех "мила, моя мамо"...

..както и да е, мина, хайде обратно към бебешките истории, това беше малко "офф-топик"...



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор delphin (член)
Публикувано09.03.07 08:37



Надявам се телефонното обаждане е било добро начало за здобряване!!! Грозно е майка и дъщеря да не си говорят!!!!


Постави се на мястото на майка си...леле каква ли болка е собствената ти дъщеря да не ти говори....дано по-рядко се случват такива неща...



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано09.03.07 08:52



След 4 месеца мълчание думите "обичам те" биха звучали по-скоро фалшиво



Всъщност не е минало... това е нещо, с което трябва да се справите.
Все някой трябва първи да подаде ръка. Защо пък да не си ти



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: Teди]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано09.03.07 09:46



Никой не си избира родителите, само да те успокоя, че всеки път се заканвам и аз да не говоря на моята, опитвам се да я приема такава каквато е, колкото и да ми е трудно- имаме съвсем различни виждания за живота, но нали ми е майка, все си припомням времената когато не ме дразнеше, когато всичко беше нормално, детството и това като че ли помага да приемеш дадения родител с новите му особености.....





Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано09.03.07 10:27



нищо не казах. Дори не се сетих че и е празник. И да бях пак нямаше да и зе обадя. И тя не се обади. За пръв път става така и едва ли ще е за последен, за съжаление. Сама си е избрала да са ни такива отношенията - не виждам защо да се натискам



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: delphin]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано09.03.07 10:37



Ами представи си какво трябва да си причинила на детето си за да не иска да говори с теб. Би ли го причинила. Аз не бих. Но някои майки го правят - вината си е изцяло в тях. Може пък да не им пука особено, че децата им не си говорят с тях - има такива родители, повярвай ми. Или прекалено горди, егоистични и манипулативни като моята примерно. Като се пребори с персоналните си проблеми е добре дошла. Но повярвай ми - писнали ми е да издевателстват над мен и да си задоволяват перверзните нужди на мой гръб. Мисля, че имам право на спокоен живот. За съжаление много жени раждат деца за да запълват дупки в живота си и да упражняват фобиите и амбициите си върху тях като лесна жертва. Сори, ама да го духат. Достатъчно са си играли с мен, но вече нямааааа





Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: fada]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано09.03.07 10:40



Да, ако особеностите му са нови. Но не ако цял живот си е бил такъв и просто нямаш спомени, които да те греят




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.