Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема вие какво пожелахте/казахте...  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано08.03.07 19:13



на майките си днес?

Цял ден умувам дали да звънна или не...страх ме е да не се разочаровам




Модераторска намеса:
Темата се zаклЮчва по молба на авторката

Редактирано от surfline на 09.03.07 14:47.



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор else (varelse)
Публикувано08.03.07 19:29



Пожелахме си разни хубави неща. И със свекървата също.
А ти от какво се притесняваш?
Най-добре звънни. Ако не го направиш, ще има да се чудиш дали си постъпила правилно, но няма да знаеш отговора.
Дано да не се разочароваш все пак.



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано08.03.07 20:23



Звънни.
Дори да си разочарована, ще знаеш, че си направила всичко, което зависи от теб





Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано09.03.07 07:33



Елс, Теди, отървах се

Звъннах, но не си говорихме...А вас ви питах, защото се чудех, какво да кажа след > 4 месеца мълчание...някак си "обичаме те" или разни там благодарности звучат много странно след такъв период. Едно време винаги и пеех "мила, моя мамо"...

..както и да е, мина, хайде обратно към бебешките истории, това беше малко "офф-топик"...



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор delphin (член)
Публикувано09.03.07 08:37



Надявам се телефонното обаждане е било добро начало за здобряване!!! Грозно е майка и дъщеря да не си говорят!!!!


Постави се на мястото на майка си...леле каква ли болка е собствената ти дъщеря да не ти говори....дано по-рядко се случват такива неща...



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор TeдиМодератор (обещала)
Публикувано09.03.07 08:52



След 4 месеца мълчание думите "обичам те" биха звучали по-скоро фалшиво



Всъщност не е минало... това е нещо, с което трябва да се справите.
Все някой трябва първи да подаде ръка. Защо пък да не си ти



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: Teди]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано09.03.07 09:46



Никой не си избира родителите, само да те успокоя, че всеки път се заканвам и аз да не говоря на моята, опитвам се да я приема такава каквато е, колкото и да ми е трудно- имаме съвсем различни виждания за живота, но нали ми е майка, все си припомням времената когато не ме дразнеше, когато всичко беше нормално, детството и това като че ли помага да приемеш дадения родител с новите му особености.....





Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано09.03.07 10:27



нищо не казах. Дори не се сетих че и е празник. И да бях пак нямаше да и зе обадя. И тя не се обади. За пръв път става така и едва ли ще е за последен, за съжаление. Сама си е избрала да са ни такива отношенията - не виждам защо да се натискам



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: delphin]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано09.03.07 10:37



Ами представи си какво трябва да си причинила на детето си за да не иска да говори с теб. Би ли го причинила. Аз не бих. Но някои майки го правят - вината си е изцяло в тях. Може пък да не им пука особено, че децата им не си говорят с тях - има такива родители, повярвай ми. Или прекалено горди, егоистични и манипулативни като моята примерно. Като се пребори с персоналните си проблеми е добре дошла. Но повярвай ми - писнали ми е да издевателстват над мен и да си задоволяват перверзните нужди на мой гръб. Мисля, че имам право на спокоен живот. За съжаление много жени раждат деца за да запълват дупки в живота си и да упражняват фобиите и амбициите си върху тях като лесна жертва. Сори, ама да го духат. Достатъчно са си играли с мен, но вече нямааааа





Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: fada]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано09.03.07 10:40



Да, ако особеностите му са нови. Но не ако цял живот си е бил такъв и просто нямаш спомени, които да те греят



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: flicka_an]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано09.03.07 10:42



Животът е толкова кратък, обръщаш си ,а той минал. Струва ли си всичкото това страдание??? Човек трябва да прощава в това е смисълът, да има любов и разбирателство между всички нас, особено когато става дума за родната майка. Може би е трудно, но не и невъзможно

Изборът е само твой!П.С Моята майка си я поздравих както винаги с много любов и радост, обичам си я много



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: Teди]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано09.03.07 10:45



В отговор на:

Все някой трябва първи да подаде ръка.




100% истина.


умея да мълча на седем езика

Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: galas]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано09.03.07 11:56



Късметлийка, че твоята майка не те ядосва

Наистина животът е много кратък и не си заслужава човек да губи време в сръдни, аз затова се старая, но понякога на хората им идва в повечко, зависи от отделния случай.....



Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: fada]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано09.03.07 13:38



Аз пожелах на моята да е жива и здрава-защото немога да си представя да живея без нея,това е най-прекрасния човек на земята,а татко ми е най-силната и конкуренция

Благодаря на бог,че са мои родители и се надявам да ги имам още дълго.


Искрен 28.04.06г.

Тема Re: вие какво пожелахте/казахте...нови [re: NikiFin]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано09.03.07 14:05



Ех Ники, да ти кажа завиждам ти, че гледаш така философски на нещата...Нали се сещаш за онази ми тема преди нова година относно избора между интересите на соб. ти семейство и родителите...

За пореден път ми се даде да разбера, че моите родители няма да се оправят...Пак минаваме на офанзивата "картички", напълних си календара с "римайндъри", за да не ми се налага да прекарвам деня в чудене да звънна или не, понеже съм закъсняла с картичката

Дано да мога да стигна до твоя начин на мислене, засега при всеки повод ме гложди нещо отвътре...

Само едно си казвам, няма да допусна да бъде така между мен и децата ми. Каквото и да правят, винаги ще съм на тяхна стана




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.