Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: fada]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано14.01.07 13:13



Че няма ли право човек да си мисли........, както си мисли

. Какво има да се възмущаваш толкова . Като искаш, приеми позицията $всеки има право на лош вкус и погрешно мнение$ и се усмихни. Няма нужда от толкова чак борба за световна справедливост в неделя по обяд

Разнообразие -

Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: happy_mama]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.01.07 13:13



Ми ти може би очакваш медал за мъченица...

На никой от корумпираните и оядени политици и чиновници не му пука за теб, може да бъдеш сигурна, и по БГ законите, щом намаме брак се водим самотни, с нищо не нарушаваме закона, относно съвестта, въобще не ми е съвестно, защото като ида в някоя държавна институция виждам разплути чиновници, които по цял ден пушат цигари и си клатят краката. Канцелариите им приличат на лисичарници и като се наложи да се обърнеш за нещо към тях, се държат така, все едно им бъркаш не знам къде! За това отиват парите на данъкоплатеца - за заплатки на разплута администрация, която по цял ден си бърка в носа... И трябва да имам съвест, какли пък не!



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: Ивoнa(Mapлa)]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано14.01.07 13:16



Сори, ако си се обидила, аз по-скоро коментирах не теб конкретно, а тази позиция.

Разнообразие -



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: fada]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано14.01.07 13:17



Ле-ле, изобщо не си наясно....Не приписвай своите чувства и качества на останалите!

Нямам за какво да съжалявам, а най-малко за прекрасното си семейство!

И за твое сведение, не само, че не вися на никого на врата, и не само, че си гледаме със свои средства трите деца, ами дори и спонсорираме училището и детската градина, където са двете ни по-големи деца, както и две други детски градини в района, където очевидно нямаме интереси и никое от децата ни няма да посещава....


Колкото до Ивона...
Извинявай, ако ти е прозвучало като лична нападка! Изобщо не претендирам да познавам чуждата социална система...просто постинга ти така прозвуча...

Мисля, това да ми е последния постинг по темата. Явно е, че който е решил да се възползва - ще го направи и може би има нужда да оправдае избора си и да получи одобрение и подкрепа от себеподобни....

Редактирано от happy_mama на 14.01.07 13:25.



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: fada]  
Автор Ивoнa(Mapлa) (мама)
Публикувано14.01.07 13:18




Не съм я чела. Не съм влизала отдавна тук. Влизах когато бях бременна. Но имах тежка бременност и после трябваше да стоя в болница доста време и съм сама с таткото и той докато работеше аз на легло си гледах детето. Но определено от постинга и усетих злоба. А иначе е вярно разправия .И аз не бих се възползвала ако не си заслужаваше. Трябва България да почне да отделя повече пари за социални помощи отколкото да си увеличават политиците бюджетите всяка година за лични потреби.



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: NadG]  
Автор Ивoнa(Mapлa) (мама)
Публикувано14.01.07 13:19



Ти по-скоро защити позицията на Деси която пък коментира мен конкретно.
Но както и да е...
Лек ден



Тема Re: самотна майка или на семейни началанови [re: *щypчo*]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.01.07 13:19



Ама е и ти сега сложи всички под един знаменател, отдавна не всяка жена мечтае да се види булка.

И естествено, че подобни дребни привилегии не са причината да не сключваме брак. Азнапример не вярвам в брака, за мен той е отживелица и толкова.



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: happy_mama]  
Автор Ивoнa(Mapлa) (мама)
Публикувано14.01.07 13:23



Радвам се ,че си по квалифицирана и , че можеш да подпомагаш цяло училище. Идол са ми такива хора като теб.
Да не дава Господ нищ лошо да ви се случи , че да продължавате да подпомагате такива организацйи и да не висите по държавните социални врати. Няма как постинга ми да ти е прозвучал така...ако ти не си го приела така. Все още нямат звуков сигнал в дира.





Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: NadG]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано14.01.07 13:25



Права си, я по-добре да обличам малчо и да го водя навън, че гледай какво слънчице грее.....

Лек ден на всички!



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: happy_mama]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано14.01.07 13:27



кой говори за прекрасното ти семейство, то си е прекрасно и никой не отрича....и нищо не би му попречила да бъде такова, ако разбираш какво имам предвид

все нещо не разбираш за какво става въпрос май.....лек и успешен ден ти желая!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.