Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: fada]  
Автор Ивoнa(Mapлa) (мама)
Публикувано14.01.07 13:28



Лек ден и на теб. Тук е много студено и не мога да изведа моята калинка на разходка пък и е още рано сутринта, но ти пожелавам приятен ден и на теб и Деси и Надя





Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: happy_mama]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано14.01.07 13:28



аз съм човек, който не се възползва, но не съдя тези които се възползват за разлика от теб, може би ти също търсиш оправдание за себе си от себеподобни....и намираш...всеки намира....





Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: Ивoнa(Mapлa)]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано14.01.07 13:30



да, точно за това става въпрос ама защо се правят, че не разбират не знам...





Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: steffy]  
Автор Ивoнa(Mapлa) (мама)
Публикувано14.01.07 13:32



Хаха много точно го описа, и май се оказва, че точно тези които си клатят краката по цял ден, пушат си цигарите и си бъркат в носа изкарват бая пари и си издържат сами семействата , че чак и за дарения им стига.....но недай си боже да чуят, че някой който се трепе ор работа по цял ден има нужда и иска помощ. Иначе....много даряват и са с много широки пръсти....на думи само. Отгоре на всичко медали очакват



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: fada]  
Автор NadG (Malko Moksi)
Публикувано14.01.07 13:32



Аааааааааа, я каква усмихната жена излезе от тебе. Тюх пък аз да те накритикувам. Я навън - да знаеш супер е, аз вече бях. Приятна неделя.

Разнообразие -



Тема Re: и аз се лепя за теб, защото си последнанови [re: desykv]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.01.07 13:41



Ние дори и да подпишем, пак ще взимаме детски, просто се водим на мижави заплати, и това в нашата служба е така по желание на служителите, за нас така е по-изгодно и работодателя се съобразява, иначе си доплащат всичко, което се полага, но никъде не го декларират.
Просто се чудя как някои толкова ги дразни, половината такса!? Ми има такава вратичка, ползват я, защо не?



Тема Re: Off от темата: Мислите ли, че енови [re: Ивoнa(Mapлa)]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.01.07 13:46



Просто на някои коментарите на тема съвест са толкова нелепи и глупави, да им се чудиш как си вярват.





Тема Re: самотна майка или на семейни началанови [re: steffy]  
Автор fada (pitanka)
Публикувано14.01.07 13:50



да бе, Стефи и за мен подписа нищо не значи....нали затова написах бяла рокля и празненство без подпис....

просто искам снимка на която да съм с красива рокля като принцеса и мъжа ми знаеш ли какво ми каза? Отиваме в булчински магазин и ще те снимам с която рокля искаш.....ето така се шегува той с мен



Тема Re: самотна майка или на семейни началанови [re: fada]  
Автор steffy (познат)
Публикувано14.01.07 13:54



При нас пък аз съм тази, която упорито не иска сватба, никога не съм си мечтала за бяла рокля, какво да направя като имам други мечти?





Тема Re: самотна майка или на семейни началанови [re: steffy]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано14.01.07 15:38



Я да видим остана ли някой обиден, за да вадя гумичката или всички са в добро настроение...
Сега сериозно - няма да ключаря темата или да трия. Който мисли, че е попрекалил - да се редактира сам. Ако ви е изтекло времето за редактиране, пишете ми и ще оправим нещата.
Време е темата да влезе в първоначалните си релси! Ако искате да си чатите, ползвайте лични бележки.

Мерси на всички, които ми писаха - радвам се, че се грижите за добрия тон и се надявам така да продължава!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.