Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Да спасим ДАРИнови  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано07.01.07 22:14



http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/


МомиЧета, моля ви, вижте тоzи линк и приzивЪт ми е кЪм всиЧки да се опитаме с обЩи усилия да помогнем малката принцеска да има своя Шанс в живота.
П.С. За влиЗаЩите в Бг=Мамма=има zакована тема в КлИукарника.

c'est toujours moi:)


Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор Tedulina (мама на Хриси)
Публикувано13.12.06 14:54



Нямам думи.
Дано се съберът пари и детето да се оправи!



Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: Tedulina]  
Автор Pipito (mama na rumjnka)
Публикувано13.12.06 17:28



Стискаме палци малката Дари да се оправи!!!!!Дано се съберат парите и операцията да е успешна,пожелаваме и го от сърце!!!!



Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано13.12.06 20:12





Пак пействам, защото в първия ми постинг линкът не е активен, а не ми дава да си коригирам мнението.

c'est toujours moi:)

Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор tyfi (непознат )
Публикувано14.12.06 19:33



Искам да напиша толкова много неща а пък съм толкова объркана.В4ера се запознах с историята на малката Дарина.Ще бъда искрена стана ми кофти и реших 4е трябва да помогнем със някаква сума.След няколко 4аса се улових 4е мисля само за тези пусти 300 000 евро и си помислих 4е сумата никога няма да може да бъде събрана оба4е не се отказах от намерението си да помогнем може би за да ме успокои съвеста.Ве4ерта с мъжът ми бяхме на купон и аз му споделих той веднага се съгласи да помогнем оба4е аз пак не се успокоих пред о4ите ми беше само малката Дарина.Та от в4ера до днес нещо ме мъ4и и не ми дава мира не мигнах цяла нощ и мислих толкова много мислих.По4ти съм сигурна 4е тези които са про4ели историята са решили 4е каузата е обре4ена на неуспех оба4е решават да помогнат с минимални суми заради съвеста си.Ако парите бяха примерно 30 000 евро щеше да бъде друго и вси4ки щяха да изпратят пове4е пари защото щяха да бъдат сигурни 4е детето ще бъде оперирано оба4е 300 000 евро...............Понеже намам никаква идея ще попитам вас защо тези операции са толкова скъпи къде отиват тези пари.Докторите ли искат толкова лекарствата ли струват толкова какво толкова се прави моля обяснете.И както си мислих ми светна нещо ако 7 милиона българи дават всеки месец по един лев тогава ще спасим не само малката Дарина ами и много от децата защото това са нашите деца.Но как да стане това.Хората не вярват в организациите които ве4е съществуват вси4ки мислим 4е парите ще бъдат веднага откраднати или присвоени от някого.Плащаме толкова данъци не може ли и това да стане нещо като данък да стане задължително,хайде бе хора нека да се обединим поне един път във нещо и да спасим децата.И тъй като нямам представа какво да се направи давайте идеи.Много от вас са пътували в други държави и са запознати с тамошните благотворителни организации как действат те.Хайде пишете давайте предложения към кого да се обърнем как да го направим.А пък ако някой се опита да присвои дори и един лев горко му.

.Ще 4акам отговори МОЛЯ ВИ давайте да помогнем утре може да се разболеят и нашите мъници.



Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано14.12.06 20:42



Умолявам модераторите да заковат темичката за известно време, за да не отплува.

c'est toujours moi:)


Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано14.12.06 21:57



Днес си говорихме със Сърфлайн дали да я заковем, но лично на мен ми се струва, че на закованите теми не се обръща достатъчно внимание. Идеята ни беше да поддържаме темата винаги на първа страница.

Ако обаче държиш, ще я заковем, става за секунди!



Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: Teди]  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано15.12.06 07:31



ТЕДИ - ами щом преценяте така, бива.
Въпросът е да се даже наистина винаги на първа страница.
Дали да пусна линка за играта на ЛУУП? Където се гласува?
Ако решиш, може и ти да го пуснеш, че аз след малко бягам на работа и не знам кога ще се включа пак.



c'est toujours moi:)

Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано15.12.06 08:41



Не го виждам този линк


Ако ще помогне на Дари, пускай го!

Ще се грижим темата да е винаги на първа страница!!!
Всички от клуба ще се грижим, сигурна съм!



Тема Re: Да спасим ДАРИнови [re: French_Affair]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано15.12.06 09:21



Френчи не се бой темата ще е винаги на първа страница

...zакованите теми МНОГО ЧЕСТО се подминават, докато в една текуща, актуална тема с ХХ мнения,гарантирано ще надникнат повече хора, дори от чисто лЮбопитство.


Simona-25.1.2006


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.