Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема КОНКУРС ЗА ПРАЗНИЧНА ТРАПЕЗАнови  
Автор cchery (мама на двама)
Публикувано20.12.06 15:06



И тъй мами, само за увод, ще вметна, че идеята ме осени съботно-неделните дни преди да си заема мозъчните слотове с размисли и страсти по темата на Поли

.

Всъщност конкурсното начало е просто за стимул, пък и за по-интересно. Ако пък се стигне до награди и това означава клубна среща, ще се изкефя максимално.

Айде, ваш ред е!


Константин - 10.11.02
Белослава - 06.05.06

Тема Предложение за статут на конкурса за коледна трапенови [re: cchery]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано20.12.06 15:35



Конкурс на Бъдещите и настоящи майки и татковци за най-най-най-празничната Коледна и Новогодишна трапеза

Цели на конкурса:
1. Да си създадем коледно и новогодишно празнично настроение.
2. Да обменим опит и научим по различните краища на България и на света как се подготвят за празниците.
3. Да черпим нови идеи, с които да изненадаме близките.
4. Най-добрите предложения да излъчим с гласуване и наградим с виртуални ръкопляскания, а за всички останали - да признаем, че снимките не са показали най-важното - прекрасното настроение!!!

Правила на конкурса:
1. Всеки, регистриран или не, потребител може да изпраща до 3 снимки на посочен е-mail на празнична Коледна или Новогодишна трапеза до 03.01.2007 г.
2. За предпочитане е Настоящите майки и татковци да изпращат снимки, на които се виждат и децата (за да няма картички). Снимките може да са и на масата на родителите - стига участниците в конкурса да седят на масата и да дават идеи как да се подреди или как да се омете после!


3. Хубаво е снимките да са придружени с разяснения за интересни кулинарни предложения, традиции на съответното място, че да е по-интересно (обаче не знам как ще стане това - нали снимките на едно място ще се публикуват, а обясненията???). Рецептите може да се публикуват в Готварската тема.
4. Идеята на конкурса е да носи настроение и да дава идеи, затова състезателното начало не е задължително - накрая може да няма гласуване и всички да са победители. (Има вариант и да си останем само със снимките или до 15.01 да излъчим печелившия).

Очаквам шефовете да кажат как може да се направи техниески това. Очаквам предложения от всички за правилата.

Какво ще кажете?





Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна тнови [re: tswete]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано20.12.06 18:18



Направила съм албумче на клуба в снимка.бг
Може там да качваме всички снимки





Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна тнови [re: Teди]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано21.12.06 00:18



По т.3 от Правилата може рецептите да се публикуват в Готварската тема на Деси, а линкове към снимкте да се пускат в отделна "конкурсна" тема
Или
Правиме една конкурсна тема и там се бута всичко_линкове към снимки, рецепти, описания, готини пожелания и тостове и т.н....раzбира се, който има проблем(не е регистриран,неzнае как да пусне линк, няма онлайн албумче или каквото и да е пише на мен или Теди на мейл или ЛС и ние вкарваме по едно мощно рамо...А още по_добре ще еда полzваме албумчето на клуба, което Теди е направила...така тъкмо ще можем да се фукаме до следващата Коледа.

Иначе аz съм ЗА гласуване_на конкурс като на конкурс...на победителката присъждаме "Златен черпак", грамота и балон zа детето...награждаването може да стане на някоя клубна среща примерно.


Копвам го това от съживителната тема...

Хайде давайте идеи.




Simona-25.1.2006

Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна трапенови [re: tswete]  
Автор cchery (мама на двама)
Публикувано22.12.06 09:32



Значи, аз предлагам:

1. Да отпадне това, на снимките задължително да присъстват и децата ни, т.е. всеки да си снима каквото прецени - дали само трапезата или трапезата с хората около нея.
2. Предлагам освен за коледна и новогодишна трапеза, да се изпратят и снимки на трапезата на Бъдни вечер- тя определено ще изисква повече фантазия. Т.е. да има конкурс за празнична трапеза на Бъдни вечер, за Коледа и за Нова година.


Имайки предвид горните две, трябва да ограничим количеството снимки, които да се изпращат - аз предлагам по 2 най-много за всеки от празниците,
което означава, че може и само една, както и само по един от поводите.

По регламента за гласуване - мисля да е явно, както беше при вторите избори за модове (който се наеме да брои, получава поощрително виртуално потупване по рамото) и всеки да има право на 1 глас като да не може да гласува за собствена снимка.


Бълг. медици в Либия и Ашраф са НЕВИННИ!

Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна трапенови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано22.12.06 09:40



Е аz обещавам да поема преброяването и беz потупване по рамото

...
Струва ми се, че по 2 снимки ще е минимума zа едно "добро" представяне..все пак нали трябва да се покаже и погледа на домакинята.


Simona-25.1.2006

Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна трапенови [re: surfline]  
Автор cchery (мама на двама)
Публикувано22.12.06 10:27



Ок за снимките, ако се включат и други мами, ще имаме още мнения, но ми се ще до утре, или най-късно до в неделя да решим това

.

А относно публикуването им - мисля, че няма никакво значение къде ще е - уебшот, снимка.бг, яхо-фото и каквито още сайтове има. Значи като недостатък на уебшота, поне при моя опит, мога да посоча, че когато се опитах да напиша описание към снимка на кирилица, не стана - излязоха само маймунки. А си мисля, че е по-добре тези описания да бъдат на кирилица, лично аз се мъча като чета български на латиница.

Чакам предложения!


Бълг. медици в Либия и Ашраф са НЕВИННИ!

Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна тнови [re: cchery]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано22.12.06 11:36



Ако не държите на надписите, може да си направим гласуване, в което не знаем коя снимка на кой е.
Вие пращате снимките на мен или Сърфлайн и ние ги слагаме в общия албум. След гласуването ще кажем кой е победител.
Само нахвърлям идеята, не съм я мислила подробно...





Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна тнови [re: Teди]  
Автор cchery (мама на двама)
Публикувано22.12.06 11:41



Това ще важи за снимките без хора на тях, иначе аз мисля, че бих познала децата и бебетата на някои от вас, независимо дали са се подписали или не под снимката.


Бълг. медици в Либия и Ашраф са НЕВИННИ!

Тема Re: Предложение за статут на конкурса за коледна тнови [re: cchery]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано22.12.06 12:46



Абсолютно


Няма смисъл да се лъжем с картички, т.е. изискването за хора на снимките може да отпадне.
Всеки да има право на 2 или 3 снимки, а при гласуването всеки ще има право на един глас... като може да гласува за себе си, ако иска
Снимката събрала най-много гласове става победител и връчваме наградата "Мисис Кулинар" на автора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.