Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Недаване / даване вода на бебетонови  
Автор Пoли (ентусиаст)
Публикувано15.12.06 20:05



Старото заглавие на темата: впечатления от днешното "Искрено и лично"

Поздрави за майките които са се събрали с идеална цел за помощ!

Останах потресена как майката на 2-седмичното бебе го наливаше с вода през цялото време.



За бога, майки, крайно време е да се популяризират ПРАВИЛНИТЕ грижи за бебетата! Темата за водата е толкова пъти обсъждана- не мога да повярвам, че все още има родители, които се отнасят с такава безотговорност към този въпрос.

Редактирано от Teди на 18.12.06 08:58.



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: Пoли]  
Автор Lali (минаващ)
Публикувано15.12.06 20:44



Поздравления за майките от предаването.


Много добро представяне!


Откъде накъде "правилните грижи " са недаването на вода?
Аз на мойто дете като му давах вода да не би да е да му има нещо?
Разви се правилно, порастна и не боледува, да чукам на дърво.
Като пи вода не съм го уморила!



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: Пoли]  
Автор ivka1O (ПРИЗВАНИЕ МАЙКА)
Публикувано15.12.06 20:50



Поздравления на майките от Движението.
Пoли Айде стига се възмущава а?Ти щото комай си идеална майка.Всеки си гледа детето,както намери за добре,и както мисли,че е правилно.
На мен ми омръзна пък от някъде да се появява някой и все възмущения да има.
Айде по-кротко става ли?
Първо погледни себе си и тогава съди другите.





Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: Пoли]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано15.12.06 20:54



Останах потресена как майката на 2-седмичното бебе го наливаше с вода през цялото време.

За бога, майки, крайно време е да се популяризират ПРАВИЛНИТЕ грижи за бебетата! Темата за водата е толкова пъти обсъждана- не мога да повярвам, че все още има родители, които се отнасят с такава безотговорност към този въпрос.


Подкрепям.



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор ivka1O (ПРИЗВАНИЕ МАЙКА)
Публикувано15.12.06 21:01



PleaseDoNotDisturb и какво подкрепяш.Аз не се заяждам,ама не мога да разбера,какво толкова ви дразни,че давала вода.Е какво като дала,да не го удави това дете бе.
И двете си деца съм ги гледала така както аз си знам.Никога не съм гледала стриктно по-колко грама ядат и по-колко вода пият.Синът ми в момента е на почти 4 год.а дъщеря ми на 1 год.Живи и здрави са,нито съм ги уморила от глад,нито от преяждане,нито пък съм ги удавила,защото съм им давала често вода.Ми като са жадни давам.



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: ivka1O]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано15.12.06 21:12



Така наречените "Правилни грижи" се определят единствено и само от майката. Всички деца са различни, всички хора са различни....не слагайте нищо под общ знаменател. Направо побеснявам като някой дава акъл как друг да си гледа детето.
Останете си със здраве



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: Nasinda78]  
Автор Чeтa (нова-стара)
Публикувано15.12.06 21:50



Мдам, така си е. Аз съм най-добрата майка за моето дете както всяка друга за своето.
Не говоря за крайностите разбира се, защото има и лоши майки, но това са частни случаи.


пъртележка се пърти

Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: Пoли]  
Автор loshamama (непознат )
Публикувано15.12.06 22:20



ех момичета,момичета-мили добри мами-все ми се искаше да вляза в тази тема и да прочета какво наистина ви е впечатлило от днешното предаване-все си мислех,че ще ви впечатли това,че има хора които отделят от безценните мигове с децата си за да дадът на ничиите....но-виждам,че много по-интересно ви е как може една майка да дава вода на детето си
да я порицаем дружно-лоша,лоша майка!


да-и аз така-давам м вода на моето дете когато пищи че е гладно,давам и биберон с мед ,и НЕ кърмя да не си разваля гърдите а му сипвам кисело мляко в шишето......оооо забравих-храня стриктно под час и ното минута по-рано-ми...това е!
много ми е тъжно,че "майки" са се трогнали най-много от това в цялото предаване-еее-прави са-те са "ДОБРИ МАЙКИ" за това
ПАЗИ БОЖЕ!



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: loshamama]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано15.12.06 22:36



Хм, аз също останах изненадана от подхванатата тема...

Още снощи прочетох, че днес ще има предаване за ДБМ. Мислех, че ще бъде тежичко - ще се говори за дечицата без родители, за проблеми, за неволи...
Бях много приятно изненадана от чудесното предаване и положителния тон на целия разговор

Знам за Движението още от преди да бъде регистрирано като такова, била съм на някои от първите срещи в Южния парк, но пак ми се напълни душата като слушах момичетата
Поклон, момичета! Да сте здрави и все така всеотдайни! Дано ентусиазмът ви става все по-заразен!



Тема Re: впечатления от днешното "Искрено и лично"нови [re: Пoли]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано15.12.06 22:49



Да бе и бременната пиеше вода, представяте ли си? Накъде върви света, накъде отиваме...
И малко по темата, за разнообразие - дано броят на майките в Движението расте, дано нагушканите деца стават все повече! Това е по-важното



Лека Рош!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.