Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз предлагам да спрем снови [re: eva23]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано20.12.06 19:06



Що не си отворите нова тема





Тема Re: Мислиш линови [re: Andrea$]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано20.12.06 19:43



Мойто бебе е изключително кърмено. До 6 месца. На гърдата при всяко приплакване, ако ще и да е 100 пъти на денонощие. Никакви чайчета, водички и подобни. За 6 месеца съм му дала 2 пъти по една лъжичка подсладена вода и то в началото.
Не сме имали и минута колики, аз съм яла всичко, което ми е било на сърце.



Тема Re: Мислиш линови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано20.12.06 20:09



До ева23,
Евке,
100мл вечер от изцеждане са си количество. Аз повече от 60 досега не съм правила.
Присъединявам се към Андрея, че твоите лекари са за сменяне. Така да ти качва бебето и да имаш толкова много кърма....и да те карат да докранваш с АМ...
ей, много ми стана мъчно.





Тема Re: Аз предлагам да спрем снови [re: Teди]  
Автор Andrea$ (Andy)
Публикувано20.12.06 23:10



Щото и нея вече я изчерпахме

.



Тема Re: Мислиш линови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор eva23 (мама на Ники)
Публикувано21.12.06 00:46



Отдавна ги смених но уви беше късно вече

. Какво да се прави мама съм за пръв път като съм неопитна така е, а имах такова огромно желание да си го кърма много но уви

Редактирано от eva23 на 21.12.06 00:48.



Тема Re: Мислиш линови [re: eva23]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано21.12.06 15:43



Наистина доста пописахме по темата... и не само по нея.

Исках само да ти кажа, че съжалявам, че не си могла да кърмиш, въпреки желанието си. Точно затова говорех, че нямаме добри специалисти, които да ни съветват как да се справяме. Затова написах онази моя одисея с кърменето на двете ни деца - нагледен пример за това колко е полезно да сме информирани по въпроса, и то с полезна и резултатна информация.

И накрая една добра новина - моята братовчедка кърми успешно бебето си вече втори месец. А първото дете така и не успя, поради сходни с моите причини - неопитност, страхове, липса на съвети или неправилни такива и т.н. Това лято аз на свой ред й отворих очите в седмицата, в която й гостувах в провинцията - видя нагледно как кърмя денонощно бебето, а после й изпратих една папка с информация допълнително по въпроса за кърменето - отбрана селекция от статии от най-различни сайтове, които на мен са ми били полезни тези месеци. От време на време говорим и обсъждаме по телефона, но вече са посвикнали. Малката кукла първия месец е наддала почти килограм.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: Мислиш линови [re: poзi4ka]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано22.12.06 11:09



Има нужда от адекватна и навреме поднесена информация!
Аз лично се стреснах ужасно от първата кърмаческа стачка на 4-месечния ми син!
Резултатът: отбиване, което малчо изобщо не забеляза!, но което мен ми се видя доста болезнено и нежелано...
Ако знаех със сигурност, че няма нищо фатално в това 2-3 седмици да бута и не иска гърдите ми, че няма да спадне на тегло кой знае колко и че това е нормално явление, което обаче ще отмине... може би щях да кърмя толкова месеци, колкото желаех искрено!
И аз съм ЗА кърменето!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.